Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.427
Cevap
285
Favori
755.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Kumandanızın mikrofonu çalışıyor sadece 8.0 Oreo ile birlikte çalışma sistemi değişti.

Önceden Spotify vb. uygulamalar içinde de sesli arama yapabiliyordunuz ama şimdi mikrofon üzerinden yapılan sesli aramalar uygulamaya özel olmaktan çıkarılmış. Örneğin ana ekranda sesli olarak bir sanatçı ismi aradığınızda aramayı cihazınızda yüklü olan tüm uygulamalar (Youtube, Spotify, TuneIn Radio) içerisinde gerçekleştiriyor.

Kısacası sesli aramalar artık uygulama içi değil, genel bir hale dönüştürülmüş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Lg webos 2013 serisi LG49UB850V cihazım var en son güncellemeye kadar youtube ve netflix 4K izleyebiliyordum sanırım artık desteklemiyor sadece FHD görüntü desteği var. Cihazın HDCp destekli hdmi girişi var mi boxu Youtube ve Netflix de UHD için almayı düşünüyorum sorun çıkartır mı + iptv izliyorum teşekkürler

Netflix ve Youtube 4K sorunsuz izleyebileceğim ve iptv kullanabileceğim cihazlar hangileri Netflix Türkiye bu cihazları tavsiye etmiyor öncelikle tavsiye ettikleri smart tv uygulamaları PS4 gibi platformlar PS4 de 4K çıkışı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nejat S -- 25 Ağustos 2018; 10:23:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ftekinsen kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Cihaza apk olarak Max Payne, GTA Vice City, Sega Virtua Tennis gibi bir çok oyun yükleyerek uzun süreler oynadım ve herhangi bir performans sorunuyla karşılaşmadım. Öncelikle cihazın 2.0 çıkışına uygun okuma ve yazma hızı yüksek bir USB bellek seçmenizi, USB belleği tanıttıktan sonra yüklü olan tüm oyunları USB belleğin içine taşımanızı, tüm oyunları taşıdıktan sonra da USB bellek içerisinde en az 2 GB boş alan kalmış olmasına dikkat etmenizi öneririm.

Bunlar dışında cihazınızın ram'inin 2 GB olduğunu ve yüksek performans gerektiren oyunların bu kapasitede kasma yapabileceğini unutmayınız. En nihayetinde bu oynadığınız oyunlar 2 GB ram'e sahip telefon ve tabletlerde de kasma yapabilmektedir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir, syg.

• Benim arada sırada mikrofon özelliği çalışmıyor, mesela şuan çalışıyor ama iki gün önce çalışmıyordu. Ben gece ikide prizden elektriği kesiyorum sabah on gibi açıyorum acaba onu lamı ilgili 😁

• Satmayı düşünen varsa iletişime geçerse memnun olurum

• reklam80 R kullanıcısına yanıt
    Bazen çalışıyor bazen çalışmıyorsa yazılımsal bir sorundur, cihazı fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsiniz. Gece kapatıp sabah açmaktan olduğunu sanmam :)

• Var mı 2.el vermek isteyen

• Satmak isteyen olursa alabilirim.
  • Android 6 ya geri dönebilen var mi? Nasil yapiliyor. Hata veriyor bende.

• Arkadaşlar Digi Play sorununu çözdüm isteyen kişilere apk linkini atabilirim pm ile ulaşabilirsiniz.
    Apk yı yükleyip giriş yapın 20 dk dır izliyorum 1-2 takılma dışında sorun yaşamadım.
  • Merhaba mi box için air mouse önerebilir misiniz?

• ftekinsen kullanıcısına yanıt
    bellek usb 2.0 olmasın hocam ondan kaynaklanabiliyor kasma fakat uygulamalarınız da ram isteyen uygulama zaten.
  • Arkadaşlar merhaba uzun zamandır araştırıyorum ve ürünü almaya karar verdim. Evimde 100 MBit internetim var. Cihazı Netflix ve IPTV için kullanacağım. IPTV için ücretli/ücretsiz hangi programı tavsiye edersiniz ? Turkcell TV+ , Bein Connect ve Tivibu yükleme şansımız var mı ? Kumanda ile kontrol edebiliyor muyuz ? Konular hakkında bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Özelden yüksek mesajlı eski üyelerin IPTV önerilerine açığım. Teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar Mi Box’u 5.1 logitec ses sistemine bağlayabilir miyim?

• _ATi_ _ kullanıcısına yanıt
    Arkadaki stereo ses çıkışı aynı zamanda optical ses çıkışı, bağlayabilirsin.
  • Birkaç sorum olacak...
    *Cihazın hafızası küçük olduğu için büyük hafızalı oyunları nasıl kuruyorsunuz?
    *Diyelim usb bellek bağladık, USB 3.0 mı olacak, 2.0 mı?
    *USB'ye oyunlar taşınabiliyor mu?
    *Chrome gibi browser uygulamalar çalışmıyor, kurulmuyor. Apk ile kurunca da açmak zor oluyor, kısayol falan görünmüyor ana menüde. Bunu nasıl çözebiliriz?
    *Oyunlar için gerekli kablosuz oyun kolu olarak ne kullabiliriz? Link verir misiniz?
  • d_darko kullanıcısına yanıt
    Sansdisk usb 3.0 bellek aldım cihaz belleği olarak tanıtinca büyük boyutlu oyunlar direk buraya kuruluyor oyun kolu olarak logitech f710 kullanıyorum hem kablosuz hemde sorun çıkarmadı şimdiye kadar

• Arkadaşlar Kodi playerda video izlerken yanlışlıkla geri çıkınca kodi menüsü geliyor arka planda video oynamaya devam ediyor hangi tuşla yada nasıl menüden çıkıp videoya kaldığım yerden devam edebilirim teşekkürler

• GSE İPTV, LAZY İP TV, bi de ücretli olan smart iptv var
  • youtube da program kaynaklı donmalar oluyor(uzun bi süre sonra "bekle, kapat" ekranının gelmesi) uygulamalardan youtubea girip güncellemeleri kaldır dediğimde sorun düzeliyor, ancak bir süre sonra youtube kendini tekrar güncelliyor otomatik olarak ve sorun yine devam ediyor. youtubeun oto güncellemesini kapatmanın yolu var mı? ya da sorunsuz bi youtube apksı varsa paylaşabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 28 Ağustos 2018; 16:38:5 >
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.