Şimdi Ara

Xiaomi 4K Mi Box ve S ( Yeni ) H.265 Android TV 8.0 incelemesi (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.426
Cevap
285
Favori
755.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

miboxa kurduğum kodiye bilgisayarda ağ üzerinden film klasörümü paylaştım ama kodiden ortak klasöre erişim sağlayamıyorum. varmı bu konuda tecrübesi olan?
  • kobraercan K kullanıcısına yanıt
    Ben daha önce bu konuyu mail ile Xioami'ye sordum, o zamanlar resmi olarak Türkiye'de olmadıkları için klavyeye destek veremiyoruz demişlerdi. Şimdi ülkemize aracı firma ile resmi giriş yaptı diye biliyorum. Talep olursa bence destek vereceklerdir.
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam telebee koredeki versiyon fakat global sürüm mi box 3 yine cihaz sıkıntı yok. İlk başlarda yavaşlıktan sıkıntım vardı fakat usb2.0 8 gb bellek takmıştım ondanmış çıkardım jet gibi oldu. Bu arada gümrük vergisiz 200 liraya geldi. Değişim istesem göndericem gitme süresi, onlar yollayacak gelme süresi ki aynı cihaz sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burkiva

arkadaşlar merhaba,

miboxa kurduğum kodiye bilgisayarda ağ üzerinden film klasörümü paylaştım ama kodiden ortak klasöre erişim sağlayamıyorum. varmı bu konuda tecrübesi olan?
    Windows ağına Kodi'yle ben de bağlanamadım. Windows 10 kitaplıktaki medyayı paylaşıma açan bir ayar var. (Medya akış seçenekleri) Onu açtıktan sonra, Kodi/Videolar/Dosyalar/Video ekle/Gözat/UPnP aygıtları/ yoluyla PC'deki medyaya ulaşılabiliyor. Alt yazıları görmüyor. Hâlâ güncelleme yapmadım. Söylediklerim 6.0 için geçerli bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecü

quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

wifi kanallarını deneyip en iyi çalışanı bulman lazım.

hepsini tek tek denedim olmadı. bir anlık düzeldi sonra yine aynı. modemi sıfırladım olmadı. kanalları tek tek denedim olmadı. cihazı sıfırladım olmadı. android surumu yukselttim olmadı.

Alıntıları Göster
    5ghz Wifi kullanırsan sorun yaşamazsın ya da usb ethernet adaptörü alman gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha önce GearBest’ten mi box alan oldu mu? Gümrük vergisi geliyor mu?

• Merhaba arkadaslar,

8.0 guncellemesi sonrasi NTFS formatli dosyalarimi ne MX player ne ES file manager hicbirisi gormuyor. ama yorumlara baktikca sizlerin izleyebildigini goruyorum ne yapmam konusunda yardimci olabilirmisiniz. simdiden tesekkur ediyorum.

• akndgn A kullanıcısına yanıt
    Windows 10 da paylaşım yaparken paylaşımı everyone olarak açacaksınız. Bir de samba versiyonlarında sorun olabiliyor. En son paylaşım yaptığınız bilgisayarın IP numarası ile bağlanmayı deneyin. bilgisayar telefon ve iki bilgisayar arasında düzgün paylaşım yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: jtcarlos

Merhaba arkadaslar,

8.0 guncellemesi sonrasi NTFS formatli dosyalarimi ne MX player ne ES file manager hicbirisi gormuyor. ama yorumlara baktikca sizlerin izleyebildigini goruyorum ne yapmam konusunda yardimci olabilirmisiniz. simdiden tesekkur ediyorum.
    8.0 dan sonra bu durumu düzelten bir güncelleme daha geldi. Onu yüklerseniz sorun ortadan kalkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzkhan55

Daha önce GearBest’ten mi box alan oldu mu? Gümrük vergisi geliyor mu?
    Ben aldım hocam. Ağustos başında sipariş verdim 17 sinde teslim aldım. Ptt ile geldi. Gümrük vergisi çıkmadı. Paket üzerinde Gift yazıyordu ayrıca değeri 20 yazıyordu (Birim çince olduğu için dolar mı euro mu bilmiyorum :) Sonuçta vergi ödemedim.

Benim aldığım cihazın paketinde telebee yazıyordu bu arada. Mi nin turuncu paketi değil. Açılışta Mi × Telebee logosu çıkıyor. Onun dışında cihaz normal uluslararası versiyon anormal bir durum yok.

• Çok sağolun hocam 👍

• Merhaba mi box ta VLC GSİPTV KULLANAN VARMİ. Ben bu uygulamalara özellikle vlc.ye m3u link kodu yüklemeyi bir türlü beceremedim PC de oluyor ama mi box.a ta yüklü olan VLC veya GSİPTV.ye yapamadım yardımcı olabilecek varmı teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali6511

Merhaba mi box ta VLC GSİPTV KULLANAN VARMİ. Ben bu uygulamalara özellikle vlc.ye m3u link kodu yüklemeyi bir türlü beceremedim PC de oluyor ama mi box.a ta yüklü olan VLC veya GSİPTV.ye yapamadım yardımcı olabilecek varmı teşekkürler.
    Neden bu iki program, perfect ip tv, smart ip tv, pixel smart ip tv gibi seçenekleri deneyebilirsiniz.

Vlc ve Gseiptv de m3u listesini cihaza USB sen atıp bu programlara açabilirsiniz, m3u listesinin http adresini elle yazarak yükleyebilirsiniz, GSE ip tv de Web arayüzünden ekle seçeneği ile programın verdiği ip yi Chrome a yazarak bilgisayardaki m3u yu yükleyebilirsiniz, vs.vs

• Mixenon kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkürler cevap icin.

Yazdığınız ip uygulamalari yok benim mi box ta ama onları da yükleyin.

• Kumandanın mikrofonu çalışmıyor. Youtube üzerinde çalışıyor. Oreo güncellemesinden önce sıkıntı yoktu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba Android tv ye mobile oyunları yüklemeye çalışıyorum.(apkpure)

Mibox tv kullanıcısıyım, hafıza sorunundan dolayı yüklemeler sıkıntılıydı. USB bellek ile hafıza sorununu çözdüm.

PES Mobile yükledim çalıştırdım(Oyunun açılması çok uzun sürüyor)
    PUBG yükledim, kurulum süreci ve oyunun açılması çok uzun sürdü.
    octopus yüklemeye çalıştım fakat çalışmadı.(Oyun içerisinde tuş kontrolünü hükmedebilirsiniz)

aynı şekilde android tv lere oyun yüklemeye çalışan arkadaşlar varsa eğer deneyimlerini paylaşabilirler mi ?

Oyunlardaki sıkıntılar usb bellekten mi ? veya daha hızlı seri bir şekilde oyunları nasıl açabiliriz.
  • Cihazla ilgili bir kaç sorum olacak

- youtube da zaman zaman donmalar yaşıyor musunuz,cihazı kapatıp açmak durumunda kalıyorum, çözümü nedir?(android 6.0 yüklü)
    - moviehd de altyazı nasıl yüklenir, mx playerde altyazı menüsü aktif olmuyor. terriarum harici online altyazı nasıl indiriliyor medya oynatıcılarla(archus ,mxplayer vs). moviehd de filmi kodi ile açıp altyazı yükleyemiyorum, kodi filmin ismini çözemiyor sanırım, bunun bi yolu var mı?
    - bu cihazla uyumlu 500-600tl civarı dts, dolby vs hd sesleri alabileceğim soundbar öneriniz var mı?
    - ugreen haricinde daha uygun fiyatlı cihazla çalışan ethernet hub tavisyeniz var mı(50-60tl civarı)
  • Cihazı en uygun olarak nerden alabilirim arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: autebay

Satmayı düşünen varsa özelden ulaşsın lütfen
    .
    PM atıldı hocam
  • dragons4 kullanıcısına yanıt
    Cevapladım, teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.