Şimdi Ara

Xiaomi 3.Nesil 10000mAh 59tl(Kazananlar klubüne özel) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
1.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kazananlar kulübü üyeliğim devam ediyormuş. Aslında 2. nesil vardı bende ama yinede aldım. Fazla Powerbank göz çıkarmaz bir tanesi evde dursun yenisi çantada dursun.

Evde elektrik falan kesilince mum, ışıldak yerine kullanıyorum zaten.
  • Acil lazım ama gg kazananlar kulünü üyeliğim yok
    Edit: Aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.w.i.f.K -- 8 Ekim 2019; 13:59:40 >
  • Fiyat çok iyi aldım 1 adet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen sene 39'a aldığım duruyor. bir kez bile kullanmadım.
  • Bir adet alındı, umarım ürün orjinaldir
  • geçen bimden philips almıştık kardeşime bunuda satın aldım bu daha iyi herhalde philipsi letgodan koysam satılır herhalde
  • DemBabus D kullanıcısına yanıt
    Orjinaldir hocam satıcı cepport birçok kez bu mağazadan alışveriş yaptım memnunum içiniz rahat olsun.
  • Düşünecek vakit yok.. Aldık 1 tane gerekirse iade ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Ya aldık ama bu hızlı şarj, Tpe cgiriş için sıkıntı olmaz di mi?
    bende bunu soracaktım c type telefonları şarj eder mi sorunsuzca
  • Sepete ekle yapınca 89 TL oluyor, hemen al diyerek aldım 1 tane 59 TL'ye. Adedi arttırınca 89 TL oldu, yine tek alayım dedim yine 89 TL oldu hemen al yapsam da farketmiyor. Neyse 1 tane aldık. Teşekkürler haber veren arkadaş.
  • hesap olsa iyiydi..
  • geçen sene aldım indirim sayesinde. sıkıntısız kullanıyorum ancak çok yavaş şarj ediyor kendisini. Bu sabah 9'da taktım bilgisayarın usb girişine, 4 ışıktan 1 tanesi tam doldu, 2. yanıp sönüyor.
  • 01virüs01 kullanıcısına yanıt
    Gerek yok kardeş letgoda Felan uğraşmaya bime gelen üründe iyiydi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crazyvz C kullanıcısına yanıt
    herkesin tek hakkı var çünkü
  • bi incelemede şöyle yazmışlar

Xiaomi'nin 10.000 mAh kapasiteli Mi Powerbank 2S (3. Nesil) modelini Quickcharge 3.0 hızlı şarj standardını destekleyen, uygun fiyatlı çözüm arayanları rahatlıkla öneririm. Telefonumun Type-C portuna sahip olması sebebiyle ilk başta pek sıcak bakmadıysamda 10000mAh Mi Powerbank 2S şuan piyasadaki en uygun fiyatlı QC 3.0 destekli çözüm. Tabi Type-C portlu cihaz arayanlar Mi Powerbank Pro 10000mAh modeline bakabilirler.
  • Aldık hocam teşekkürler bu fiyatlara bundan sonra zor bulunur dolar aldı başını gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: GYKA

geçen sene aldım indirim sayesinde. sıkıntısız kullanıyorum ancak çok yavaş şarj ediyor kendisini. Bu sabah 9'da taktım bilgisayarın usb girişine, 4 ışıktan 1 tanesi tam doldu, 2. yanıp sönüyor.
    bilgisayar dan çpok yavaş dolat. yüksek kapasiteli bir adaptörle direk fişten şarj etmeniz daha mantıklı. hem sanırım düşük güç yüksek güçlü pillere de zarar verebiliyor diye biliyorum
  • Gümüş tükenmiş lacivert aldık 1 adet

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    QC2.0 destekli
  • relance34 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Bimde ki kavgaları şikayet ettiğim için bölge Müdürü benim için getirmişti. Bu c-type sadece powerbanki doldurmak için değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.