Şimdi Ara

Xiaomi 3.Nesil 10000mAh 59tl(Kazananlar klubüne özel) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
1.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler kullanıyordum aynısından 1 tane daha aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel fiyat aldım 1 adet, teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok acil ihtiyacım var ama kulüp üyeliğim yok kullandırmak isteyen var mı?
  • millet bedava kazananlar kulübü hesap arıyor 3 lira 5 lira hesabı yapana kadar stok bitecek,,, ikinci el bile bu paraya alamazsın hâlâ düşünüyorlar enteresan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazanlar kulübü jesabımk kullandırtmak isteyen varsa ben de bir adet almak istiyorum

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Çok anlamasam da power banktaki Type c girişi powerbankin hızlı şarj olması için önemli galiba.

Yoksa Powerbank dolduktan sonra kendi kablosu ile ister iphone, ister micro usb, ister typc e girişli telefon tak fark edeceğini sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 8 Ekim 2019; 13:31:49 >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    typ c sadece powerbanki şarj etmek için bu üründe typc telefonu şarj eder sadece powerbanki şarj etmek için micro usb kablo gerekiyor
  • hesap var belli ki..
  • 20+ adet ürün stokta
    424 adet satıldı.

Running out..
  • stoğun yarısı bitti n11 görsünde adam olsun mis gibi ürün satıyorlar kitlenme yok vs.

• Aldım ama quickcharge var mı 2.0 veya üstü

• Kullanıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red_blow -- 8 Ekim 2019; 13:48:39 >
  • Valla TypeC için fazla para ödeme ihtiyacı hissetmedim ben. Eski tip Xiaomi de var, bunun aynısından da var. Eski o şişman tıknaz tipi gece takardım şarja sabaha anca biterdi. Tamam bu yeni 3. nesil de kendisini çok hızlı doldurmuyor ama eskisiyle arasında da ciddi fark var. Bunun haricinde telefon şarjı konusunda çok memnunum ben, hem kapasitesi bol bol yetiyor hem de gayet hızlı şarj ediyor. 2 ay önce kuponla 80TL civarı aldım diye sevinmiştim, şimdi bir tane daha aldım, bu fiyata çok çok iyi. Bunu da eşime vereceğim, kalsın çantasında.Tipi de çok güzel, eskiye göre daha kolay taşınabilir ölçülerde, yeni telefonlar gibi görünüyor. Şarj esnasında telefona çarpma vs gibi durumlarda zarar vermesin diye buna uygun bir de gömlek bulsak keşke uygun fiyatlı çok güzel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 8 Ekim 2019; 13:45:27 >
  • GittiGidiyor şov yapıyor umarım devamı gelir bunu da bir arkadaşıma aldım haber verene teşekkürler.

• Yurtdışına çıktığımda yanıma normalde 2 tane alıyordum biri 4000 biri 2000 olmak üzere. Bu daha cazip. Aldım artık napayım. Eskiler boşa çıktı.
  • Araç park halinde iken kamerayı takmak için almayı düşünüyorum iş görür mü ne kadar çalıştırır acaba, bilginiz var mı ?
  • Beyler üyeliğini kullandırabilecek var mıdır?

• Hayrına hesap kullandırmak isteyen var mı

• Arkadaşlar burda üyelik dilenmenin bir anlamı yok.

25 liraya bir gün geçerli kazananlar kulübü üyesi olabilirsiniz.

O zaman bile piyasanın altına geliuor powerbank ...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.