Şimdi Ara

XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
36
Favori
68.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pm attim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xgimi H2 (aynı ayarlarda parlaklık 57, kontrast 51, saturation 58, sharpness 19)

mi box s ile

XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR
    XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR

dahili media playerı ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibiter -- 25 Eylül 2019; 13:32:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Değerli Arkadaşlar,

Bir arkadaşım Çin'den gelecek, gelirken de H2 yada H3 cihazlarından birini sizin önerileriniz ışığında isteyeceğim( H2 mi H3 mü yada önerebileceğiniz başka bir model (Bütçe 4 bin civarı).

size sorum; Arkadaş gelirken herhangi bir vergi vs masraf ödeyecek mi cihaz için bunu merak ediyorum ?
  • mstfmrv M kullanıcısına yanıt
    Almışken H3 alın, diğer konularda bilgim yok, ben de merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Karakarrga

Almışken H3 alın, diğer konularda bilgim yok, ben de merak ediyorum
    Teşekkürler ancak h3 global versiyonu çıktı mı bilmiyorum. Çin versiyonunu gördüm site de.

• mstfmrv M kullanıcısına yanıt
    H3 henüz çince version

• quote:

Orijinalden alıntı: Karakarrga

H3 henüz çince version
    Teşekkürler,

VErgi vs ile ilgili bilgi verebilecek var mı ?
  • h2 + mi box s performansi. hdr korkunc fark ettiriyor. mi box s in hdr filmlerdeki performansina bayildim. h2nin tum aciklarini kapatiyor.

goruntu bence fena degil ama dunyanin ayarini yapmak gerekiyor. oyle kutudan ciktigi gibi hddyi takip film izleyeyim derseniz acik soyleyeyim camur gibi bir goruntu aliyorsunuz. guzelce kalibrasyon gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibitermo -- 26 Eylül 2019; 20:28:6 >

• H2 + mi box s (HDR VE SDR FARKI)

SDR

HDR

SDR

HDR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibitermo -- 27 Eylül 2019; 9:20:54 >

• tibitermo T kullanıcısına yanıt
    hocam biraz da viewsonic ile 4k hdr paylaşın :))

bu arada mi box ta hdr to sdr off yapıyorsunuz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CXath1 -- 27 Eylül 2019; 17:51:19 >
    Ayarları paylaşır mısınız?

• CXath1 C kullanıcısına yanıt
    viewsonic px727 ile h2 arasında “özellikle 4k hdr içerikte” çok ciddi fark var. karşılaştırma paylaşacağım.

beni şaşırtan şey h2 nin spesifikasyonlarında hdr mevcut. ben bunu kofti sanıyordum ama değilmiş. hdr içeriği mi box s üzerinden h2ye verince görüntü göze çok güzel geliyor.

evet hdr to sdr ayarı kapalı. sdr to hdr ayarı da kapalı.

mi box s sdr filmleri “sdr to hdr” ayarı ile daha güzel yapamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibitermo -- 27 Eylül 2019; 19:11:23 >
  • Karakarrga K kullanıcısına yanıt
    NOT: Eğer kaynaginiz 50-60gb remux 4k hdr 10bit ise mi box s üzerinden (hdr to sdr kapalı olacak şekilde) h2 de oynatırsanız

brightness 48
    contrast 58-60
    saturation 90-100
    sharpness 20-25
    noise cancelling auto
    color temp. (filme göre bazen cold bazen warm)
    movement compensation: low

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfmrv

Değerli Arkadaşlar,

Bir arkadaşım Çin'den gelecek, gelirken de H2 yada H3 cihazlarından birini sizin önerileriniz ışığında isteyeceğim( H2 mi H3 mü yada önerebileceğiniz başka bir model (Bütçe 4 bin civarı).

size sorum; Arkadaş gelirken herhangi bir vergi vs masraf ödeyecek mi cihaz için bunu merak ediyorum ?
    Açılmış paketlerde kullanılan ürün olduğu için sorun olmayacağını düşünüyorum. Emin olmamakla beraber sonuçlandığında bizi bilgilendirirseniz sevinirim.
  • biraz ss paylasalim.
    xgimi h2 + mi box s (hdr modu acik)

isikli ortamda bluray rip performansi
    https://streamable.com/7k5fb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibitermo -- 5 Ekim 2019; 16:13:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• efkan kullanıcısına yanıt
    Kutusuz getirtmenizde fayda var, havaalaninda bagajlar xray den geciriliyor.

• H3 de gordugum farkliliklar;

ses ciddi anlamda iyilesmis
    lumen artisi
    daha iyi odaklama
    daha hizli isletim sistemi
    ust versiyon android surumu

Bunlarin disinda h2 arasinda bir fark yok.

• magicboyguccino kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullanın. 150inç ve üstü büyük perdeler için yüksek lümen çok önemli. seyir zevkini katlıyor. satmayı düşünürseniz h2 mi elden çıkarıp alabilirim.

iyi forumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    s.a h2'yi kaç tl'den elden çıkaracaksın :)
  • arkadaşlar h2'yi ps4'de deneyen oldu mu acaba? oyun oynarken hangi ayarları tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.