Şimdi Ara

XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
36
Favori
68.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • H2 nin 150inc perdede parlakligi boyleyse H3u merak ediyorum dogrusu. H3 alan var mi?

https://www.youtube.com/watch?v=gYKZJJxwak8&feature=

XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibiter -- 22 Eylül 2019; 15:15:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar kaç metreden kaç ekran görüntü alabiliyoruz? Birde h3 mü h2 mi mantklı almak? Temiz 2. el varsa haber verirseniz sevinirim.
  • bu kaç inç oluyor

https://www.youtube.com/watch?v=UBSDgIwssZo&feature=youtu.be

• ben de uzun süre lg pf1500g kullandım sonra sattım

bulanık ve jelibonumsu görüntü veriyordu. aslında parlak olsaydı azıcık daha kullanmaya devam ederdim ama üstüne bir de soluk olunca satmaya karar verdim.

h2 lg pf1500g den sonra ilaç gibi geldi her anlamda.

• XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR

h2 kullananlar renk sicakligini ne yapiyorsunuz?

normal? soguk? sicak?

• yukarıda 2 arkadaş biri lg diyor diğeri h2 iki arasında kaldım hangisini almalı iyice kafam karıştı? birde banggood.com dan almayı düşünüyorum, dikkat etmem gereken bişey varmı oradaki fiyatı 5200 tl gözüküyor, vergi ne kadar oluyor burada ve gümrükte çok bekletirlermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrum -- 23 Eylül 2019; 20:34:2 >
  • bodrum kullanıcısına yanıt
    * perdeniz 100-120 incten buyuk degilse
    * ses sisteminiz varsa
    * cihaza ayri bir media player takacaksaniz
    2. el Lg pf1500g (paraniz cebinizde kalir)

* perdeniz 150inc ise
    * ses sistemim yok genellikle cihazin hoparlorlerini kullanacaksaniz
    * cihazin media playerini kullanacaksaniz (netflix haric)
    Xgimi h2 veya h3 alin.

is goruntu kalitesine gelince hassas bir kalibrasyonla istediginiz goruntuyu ikisinde de alirsiniz.

• banggood dan alınırmı peki? şu anda türkiyeye kargoda bir problem varmı?
    bu konuda fikrim yok malesef. ben 2. el aldim. forumdan 2. el bulabiliyorsaniz alabilirsiniz. satan kisinin referanslarina dikkat ederek..

• bu cihazda lamba sistemi varmış,yıl 2019 lambamı kaldı,led projeksiyonlar var,sistem güzel ancak lamba varsa bence tercih ederken biraz daha düşünmek lazım.

4000 tl ye bir yerde görmüştüm forumda görünce bir bakayım dedim.
  • LGP970OB kullanıcısına yanıt
    h2 de led var diye biliyorum yanlış mı biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

h2 de led var diye biliyorum yanlış mı biliyorum
    satanlar özellik böülümünde ne led ne de lamba dan söz eden yok,baktım çeşitli sitelere tam bilgi alamadım bilen varsa yazarsa iyi olur belli ki kullanan var forumda.tüm yazılanlarıda okucak zaman yok sonuç olarak.
    H2 LED projector, lambalı değil

https://www.xgimi.com/en/specs/h2

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karakarrga

H2 LED projector, lambalı değil

https://www.xgimi.com/en/specs/h2
    0.47*DMD RGBB-LED orada yazmıyor ama gene başka yerde buldum,sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrum

banggood dan alınırmı peki? şu anda türkiyeye kargoda bir problem varmı?
    Bangooddan alsanız da garantisiz olacak. Bence ikinci el satan birisinden deneyerek ve inceleyerek almanız daha mantıklı olacaktır. Hem ilerde satmayı düşünürseniz de zararınız çok daha az olur.
  • Satmayı düşünen varsa bekliyorum

• arkadaşlar xgimi h2nin dahili medya oynayıcısı malesef hdr içerikleri doğru düzgün gösteremiyor. siz ne düşünüyorsunuz?

fotoğrafları telefondan zoomlayarak çektim ama renklerin farkını görmek için yeterli.

Dahili medya oynatıcısı ile hdr içerikli videolarda “cihazdan ne ayar yaparsam yapayım” görüntüye hakim olan sarı rengi bir türlü gideremedim. ama mi box s de hiç ayar yapmadan bile doğal gözü yormayan bir görüntü alıyorum. yazılımsal bir problem olduğunu düşünüyorum.

bu mi box s ile
    XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR

bu dahili medya oynatıcısı ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibiter -- 25 Eylül 2019; 8:42:2 >

• Beyler h2 ile viewsonic pro7827hd arasında kaldım.Pro nun hb de 5.500 fiyatı var h2 ise kargo tarifesi ile filan 4.500 e geliyor.Bu konu hakkında bilgisi olan veya denemiş biri yardım edebilir mi şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: cgty1212

Beyler h2 ile viewsonic pro7827hd arasında kaldım.Pro nun hb de 5.500 fiyatı var h2 ise kargo tarifesi ile filan 4.500 e geliyor.Bu konu hakkında bilgisi olan veya denemiş biri yardım edebilir mi şimdiden teşekkürler
    Viewsonici birara kullandim tavsiye etmem lumen dusuk, cok sesli calisiyor. Goruntu ayarlarinin coguna izin vermiyor menu pasif oluyor. Goruntu kalitesi iyi degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Viewsonici birara kullandim tavsiye etmem lumen dusuk, cok sesli calisiyor. Goruntu ayarlarinin coguna izin vermiyor menu pasif oluyor. Goruntu kalitesi iyi degil.

Alıntıları Göster
    teşekkürler hocam.Bu linkten almayı düşünüyorumdahttps://ad.admitad.com/g/e8f129b05efaf0695b026213826a88/?subid=H2+Chinese+Banggood&ulp=https://www.banggood.com/Xiaomi-XGIMI-H2-Projector-1080P-1350-Ansi-Bluetooth-Remote-Control-Home-Theater-Beamer-Projector-p-1331165.html şöyle bir sıkıntı var 234 tl kargo ücreti gözüküyor birde tarife ücreti seçmem gerekiyor galiba gümrüğe takılmaması için 4.800 e geliyor bir şeyi yanlış mı yapıyorum yardım edermisiniz almak isityorum.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.