Şimdi Ara

XGIMI H2 / H3 Projeksiyon İncelemesi ve Kullanıcı Kulübü - 1900 ANSI Lümen 4K HDR (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
36
Favori
68.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mi box var zati amangerek yok uygulamadan netflix var ama doğru düzgün aeyredec bişi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLİTZWOLF VP6

Çok fazla para harcamadan evinizde gayet tatmin edici sinema ve büyük ekran deneyimi almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Cihaz android değil normal projeksiyon, dolayısıyla Xiaomi Mi Stick ya da Mi Box bağlayın. Keyfinizi zirveye çıkarmak isterseniz de Anker Motion+ hoparlörü tavsiye ederim.

Aşağıdaki videoda ses soundbardan geliyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=3cSvdcEcMJA&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karakarrga -- 16 Ocak 2021; 5:15:21 >
  • Arkadaşlar, Xgimi H3'ü satıyorum. Türkiye'deki ilk cihazdır . Cihaz arayüzü ingilizce yapılmıştır. Çok az kullanılmıştır. Yurtdışından gelirken kutusunu getirmemiştim (Zaten içinde de birşey yok) Konuyla ilgili ilan açacağım. İstediğim fiyat 6970 tldir. Sağlam şekilde paketler her yere gönderebilirim.

İlan linki:

https://forum.donanimhaber.com/satilik-xgimi-h3-sinifinin-en-iyisi-cok-az-kullanilmis--147327243

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicboyguccino -- 6 Ocak 2021; 11:4:11 >
  • Herkese selam,

Xgimi Z6 Polar cihazımı satıyorum, hobi odasında az kullanılmış, temiz kutusundadır. Aşağıdaki linkten ilgili satış linkine ulaşabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/xgimi-z6-polar-1080p-4k-3d-anroid-projeksiyon--147509163

• Herkese merhaba

Az kullanılmış yada sıfır satılık H2 yada H3 arıyorum.

Bilgilerinize

• arkadaşlar h3s için ne düşünüyorsunuz?

Dongbei X3, JMGO J9 ve XGIMI H3S arasında kaldım,

bir de buna global version yükleme şansımız varmı dır?

• uchehogh U kullanıcısına yanıt
    H3 s horizon aynı cihaz biri global biri çin versiyonu beb xgimi horizon aldım daha önce h1 ve h2 kullnan biri olarak cihaz çok iyi siyahları renklerin canlılığı mükemmel android tv olması ayrı güzel netflix de apk olarak yükleyip 1080p olarak izliyorsun cihazı amazon Amerika dan aldım 10 gün içinde bana geldi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 86 inç TV'ye geçtiğimden dolayı Xgimi H2 cihazım satılıktır.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-sinema-sistemleri-xgimi-h2-global-dlp-led-projeksiyon-cihazi-harman-kardon-ses-4k-970046246/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aranızda Xgimi projeksiyonun lens tamirini yaptıran oldu mu ? Ön mercek aşırı leke sorunu vardı temizlik yaptım hatta tüm lensin merceklerini sök tak yaptım. Temizlik sorunu halloldu fakat şimdide netlik sorunu yaşıyorum. Mercek yerleşimi ve montajı normal gözükse de belki gözden kaçan bir hata olabilir. Lens tamiri için bir yer arıyorum şuan yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Not: Firmaya (Çin'e) mail attım yedek parça temini yapmadıklarını ancak cihazı gönderirsem yapabileceklerini söylediler. Ve yüksek tutarlı fatura çıkarıyorlar. (Kargo masraflarını saymıyorum bile)

• I_can kullanıcısına yanıt

Selam

aliexpress e baktın mı bir ara yedek parça gönderiyordu bir satıcı. Biraraştır istersen.

projeksiyonu burdan göndermeye kalkma çok sıkıntı bir arkadaşın kayboldu kargo zor aldık para iadesi.

• josh-r J kullanıcısına yanıt

Ön mercek olarak sipariş verdim ben hocam. Yolda geliyor ama o sırada ön merceği parlattım düzelttim ben. Ama şimdide komple lens diziliminde bir sorun var gibi. Kenar köşelerde netlik yok ortada var vs. Lensin tamamını satan yok zaten aliexpresste ben göremedim. Sadece ön mercek buldum. Sizin bildiğiniz bir satıcı varsa link alabilirim.

Çin'e gönderme olayını zaten yapmam. Çok problemli bir süreç o.

• Xgimi h2 cihazim satılık gerçekten çok az kullanıldı bir ki dizi film vs seyredildi yatıyor 20 bine verebilirim hiç bir kusuru sorunu yoktur .
    Kullanılmadığı fırsat olmadığı için satıyorum
    En son geçen sene kullandım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xgimi h2 için servis önerebilecek varmıdır acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.