Teğmen
20 Eylül 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 103 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba, bu günlerde gitmek uzak bir ihtimal de olsa piknik için katlanır mangal tavsiyesine ihtiyacım var. Malzeme kalitesi sağlık için ve sağlamlık için iyi olsun. 4 kişilik bir aile kapasitesinde ve araba fazla yer kaplamasın. Kullanıp da memnun olan varsa veya tavsiye eden....

Merhaba. Sonunda eve yeni birisi geldi ancak biraz tüylü. İyi bir şarjlı süpürge almalıyım. Eşya kalabalığından dolayı robot süpürge düşünmüyorum. Bütçe max 2000.

Xiaomi Mi Handheld 1C modeli ve Roidmi S1 Special için biraz aşabilirim. Bu gün HB de Hoover H Free 500 kampanya olacak sanırım. amazondan daha aşağı inerse bu da olabilir.

Önereceğiniz fiyat performans ürünü var mı?

Arkadaşlar evde döküm tava kullanıyoruz normalde. Hanım kolay oldun diye en az 2 li (büyük+ küçük) tava alalım dedi. Tefal düşünüyorum. Zilyon çeşidi var. Fiyat performans hangi modeli alınmalı bunun.

Arkadaşlar 2009 otomatik eram var. kendi ustama otomatik şanzuman yağını değiştirmek istiyorum. Bunun için servise gidip yağ mı almalıyım. Yoksa piyasada kullanabileceğim daha iyi yağlar var mı? Bir de yağla beraber neler değişir. Filtre felan.
Aynı mesaj 2 kere gitmiş
Arkadaşlar yaz sezonu için milas ören de deneyimlerine dayanarak kalacak yer tavsiye edebilecek var mı? Denizinin güzel olduğunu duydum ve okudum. Tek çocuklu bir aileyiz. Pansiyon/uygun fiyatlı otel olabilir.
2 yıl önce 50 tl almıştım. Güzel bir ürün. DR de 118 tl olmak üzere piyasada 50-75 aralığında.

LİNK
Arkadaşlar, tablette versiyonu yetmediği için bir uygulamayı laptop a kurmayı düşünüyorum. Bunun için android emulatörler var. Mumu adlı olanını kurdum. Uygulamayı yükledim. Ancak uygulamanın çalışması için bluetooth bağlantısına ihtiyacı var. Emulatörde ne yaptıysam bluetooth u açamadım. Bildiğiniz bir bluetooth açılan emulatör var mı? Yada sıfırdan diskin herhangi bir bölümüne android işletim sistemi kursam bluetooth açılır mı?
Arkadaşlar aliexpres te kupon yağmuru başladı. Geçen sene hediye paketi alınca kazanıyorduk. Bu sene neyi alacağımızı anlamadım. hediye paketini alıyorum. üsgünüz bu promosyon kullanılamıyor diyor. Bilen varsa anlatırsa sevinirim.
merhaba,
Geçen kış acer laptop aldım. İçindeki disk beni öldürecek. Çok yavaş. Anladığım kadarıyla boşta m2 slotu var. M2 ssd alıp normal diski yedek olarak lullanmayı düşünüyorum. 240-240 gb bir ürün arıyporum.

aşağıda 2 ürün buldum

hi-level

VD

yoksa biraz daha para verip samsun evo mu almalıyım. buna değer mi?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 18 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 592
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 15.371 (Bu ay: 342)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 57 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.