Şimdi Ara

Xboxda Beğenmediğiniz Oyunlar Nasıl İade Edilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
2
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ctntas (3 mesaj) BIABA2HAN (3 mesaj) blackprague (2 mesaj) _Anarsist_ (2 mesaj) abeth (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (1 mesaj) (2 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Xboxda Beğenmediğiniz Oyunlar Nasıl İade Edilir
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    553 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Çoğu kişinin beğenmediği oyunları nasıl iade edebileceğini bilmediğini fark ettim. Bu yüzden kısaca bilgilendirmek istiyorum.

Beğenmediğiniz oyunları 2 saatten az bir süre oynadıysanız ve 14 gün geçmediyse para iadesi alabiliyorsunuz.

İade için şu adrese gitmeniz ve hesabınız ile giriş yapmanız gerekli. Giriş yaptığınızda aşağıda bir yerde en son aldığınız oyunları göreceksiniz. Oradan iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

https://support.xbox.com/tr-TR/help/subscriptions-billing/buy-games-apps/refund-orders

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctntas -- 13 Ekim 2021; 13:17:35 >

• Sony'de oyunu oynadıysan değil bak, indirdiysen bile oyun iadesi yok. Neden çünkü Sony oyunları iade edilmeyecek kadar güzel. İşte Xbox ve PS farkı. "PS fanboy rp'si yaptım, saygılar..."

• Yarbay
    2849 Mesaj

Hocam bilmiyordum ben de.Çok iyi oldu bunu öğrendiğim, teşekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    8643 Mesaj
    Bilgi için teşekkürler. Can alıcı bir soru sormak istiyorum. İade direkt karta mı oluyor yoksa store’de cüzdana mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 13 Ekim 2021; 8:36:20 >
  • Yüzbaşı
    553 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kartıma iade edildi

|
    |
    blackprague kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4654 Mesaj
    teşekkürler. 👍
    |
    |
  • Yarbay
    8643 Mesaj

Teşekkürler
    |
    |
    ctntas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    30 Mesaj

Her oyunda maalesef iade seçeneği yok dostum hiç oynamadığım daha 1 hafta geçmeyen oyunu iade ettirmedi bana. Yanlış yerden deniyormuşum sanırsam dediğiniz yerden bir şansımı denedim teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BIABA2HAN -- 13 Ekim 2021; 13:25:8 >
  • Yüzbaşı
    704 Mesaj

Sony'de oyunu oynadıysan değil bak, indirdiysen bile oyun iadesi yok. Neden çünkü Sony oyunları iade edilmeyecek kadar güzel. İşte Xbox ve PS farkı. "PS fanboy rp'si yaptım, saygılar..."

• Yüzbaşı
    553 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İade poltikasının oyunlara göre farklı işleyeceğini sanmıyorum. Ben şuana kadar 3 oyun iade ettim. İki tanesini hiç indirmemiştim bir tanesinide indirip +1 saat oynadıktan sonra iade ettim.

|
    |
    BIABA2HAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    647 Mesaj

Allaaah 1saat 58 dk içinde SPEEDRUN yaparlar artk oyunlara.

Bizim millete beleş dedinmi Dünya Rekoru bile kırarlar. 1saat 58dkda RDR2 Main quest bitirirler öyle diyim.

|
    |
  • Onbaşı
    30 Mesaj

Yok attığınız site doğruymuş ben farklı yerden yapmaya çalıştığımdan olmamış. Fakat 14 günü geçtiği için şuan iadem kabul edilmedi ama sayenizde doğru yeri buldum teşekkür ediyorum.

|
    |
    ctntas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    205 Mesaj
    Iade olayı güzelmiş
    +++++
    |
    |
  • Çavuş
    58 Mesaj

Pes22 iade istedim 1 maçı bile bitirmemiştim ve kattan çekilmesinden sonra 13. Günde talepte bulundum ama kabul etmediler .

• Yüzbaşı
    586 Mesaj

Pes 22 ücretsiz, siz oyun içi item mi satın almıştınız?

|
    |
    abeth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    58 Mesaj

Evet 320 küsür lira

|
    |
    _Anarsist_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    586 Mesaj

Hocam valla, konami her oyun motoru geçişinde çok sorun yaşıyor. Muhtemelen oyun içi item olduğu için iade edilememiştir.

|
    |
    abeth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    744 Mesaj

Yaklaşık 4 ay önce Playstationdan oyun paketi satın almak istediğimde sistemin donması sonucu 2 defa art arda paket satın almış oldum. Müşteri hizmetlerini arayıp sorunun benden kaynaklanmadığını , kendi sisteminizdeki sıkıntıdan dolayı aynı paketi 2 defa almış oldum ve kredi kartımdan mükerrer işlem oldu diye belirtip yetkili kişiye durumu ilettim.

Tabii ki paramı iade etmediler. Ana merkeze mail atıp durumu iletmeme rağmen herhangi bir sonuç çıkmadı.

|
    |
  • Onbaşı
    30 Mesaj

Oyun için satın alımlar iade yapılmıyor diye biliyorum, direk kullanılan ürünler olduğu için fifa point'te mesela iadesi olmuyor diye biliyorum hiç kullanmadıysanız belki.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.