Yarbay
15 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 621 (Bu ay: 7)
Gönderileri

Konu Silinsin Lütfen

Yine günün fırsatları başlığı altında 2999 TL'ye düşürmüşler. Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi monitörlerden diye düşünüyorum. Tek handikapı İtopya'nın satıyor olması.

Monitörün incelemesi:

Ürün linki:

https://www.itopya.com/dell-27-s2721dgf-165hz-1ms-2xhdmi-dp-qhd-freesync-nano-ips-premium-pro-pivot-gaming-monitor/

Arkadaşlar muzdarip olduğum daha doğrusu, gördüğümde asfalyalarımı attıran bir olaya değineceğim. Başka ülkelerde de durum böyle mi bilmiyorum ancak sanmıyorum. Ülkemizde 0 olarak alınan ürünler 1-2 sene kullanılıp güya ikinci el pazarına sokuluyor. Adı üstünde 2.el ama adam 0 fiyatından 100-200 TL aşağı satıyor, derdi de neymiş Temiz ürün. Ulan bir sene pis b*klu ellerinde dokunduğun anasını sattığın ürün ne kadar temiz olabilir. (Bazı ilanları bunun dışında tutuyorum gerçekten tertemiz 0 gibi ürünler olabiliyor). Velhasılı kelam ülkemizde 2.el diye bir sistem kalmamıştır. 2.el üzerinden kâr bile elde etmeye çalışan gördü bu gözler. Adam bir ilan koymuş Klavye ve diyor ki Ç tuşu kırık Caps Lock tuşu çalışmıyor bunun dışında hiçbir sorunu yoktur, tertemiz üründür.

Siz olsanız sever misiniz, sabaha mı bırakırsınız?

Silinebilir

Arkadaşlar cat6 lan kablosu bağladım, makine açıkken oyun oynarken 1-2 saat içinde ps4 bildiriminde lan kablosu takılı değil diyor ama hemen o uyarı çıktığı an test ettğimde net bağlı görünüyor ve test sonucu da çıkıyor. Sorun ne olabilir?
Arkadaşlar bir haftadır 3800-4000 bandında bir laptop arıyordum bi şeyler buldum genel olarak lenovo ideapadler var ama malzeme kalitesi endişesinden ısınma vs durumları yüzünden almaya cesaret edemedim bütçemi biraz zorlayarak 5000 tlye şunu almayı planlıyorum yorumlarınız ne olur 5000e diğer markalara da baktım ama bunun yanına yaklaşan bi şey bulamadım yardımcı olun lütfen esasında amacım oyun oynamak da değil o yüzden bunun ekran kartı fazla bana ama diğer modellerde de ekran kartı çok kötü 1000 tl fazla olsun daha uzun gitsin diye düşündüm ama çok fena kararsızım
https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-3-1/
Arkadaşlar, açılıp kapanması son derece hızlı, ısınma sorunu yapmayacak, Full Hd bir laptop arıyorum. Office ve pdf programlarını sorunsuz çalıştırsın ve youtube netflix gibi yerlerden 1080p takılmadan video izleyebileyim. Maximum bütçem 3800 arkadaşlar malzeme kalitesi güzel olan bir laptop önerebilir misiniz?
Arkadaşlar laptop almayı düşünüyorum aklımda lenovo thinkpadler var 3000 bandında olanlar. Ancak freedoslu laptoplar. Sorum şu: en kolay ve yasal yoldan nasıl Windows 10 yüklerim
Silinsin
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple iphone 6s
Operatör
turktelekom
Oyun Platformu
Xbox Series S
Takım
Beşiktaş
Notebook
HP
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.554
İkinci El Bölümü Mesajları: 264
Konularının görüntülenme sayısı: 11.340 (Bu ay: 795)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.666 (Bu hafta: 42)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.