Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (310. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.253
Cevap
31
Favori
393.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    güncelleme yapman gerekiyor olabilir.
  • imkanın varsa 250gb al hiç uğraşma. ilk zamanlar uğraşırsın ama sonra sıkıyor insanı az gb olayı.
  • Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Bendeki xbox 360 Fw li . Ben bu cihaza oyun modları yükleyebilir miyim ? Mesela Red Dead Redemption için Undead Nightmare modu yüklenebiliyor mu?
  • selam arkadaşlar ben bu işte oldukça acemiyim oyun konsolu alacam fakat fazla para vermekte istemiyorum xbox 360 almayı düşünüyorum orjinal oyun oynatan değilde kopya oynatan samsung lcd tv var ona bağlayıp futbol yarış vs gibi oyunlar oynayacağım sorunsuz hani film falan izlenebilirse oda artısı olur sizce bu 360 ların hangi modeli özelliklisi işimi görür bunlarda kırmızı ışık hatası falan bahsedilmiş o nedir falan aydınlatırsanız svinirim 2 el alur 500-550 tl ayıracam birde ben joyistik olayına pek alışkın değilim özellikle savaş oyunlarında birkaç kez denedim adamı ayarlayana kadar ölüyorum klavye ile kontrol edilirmi bu cihaz yardımcı olursanız sevinirim
    hangi modeli özelliği kaç tl ye alırım bir 2 el sitesinden baktım teşir ürünü XBOX ELİTE +250 GB+200 + JTAG+2 KOL+200 OYUN+HDMI diye bişey var 550 tl yazmış bu mantıklımı teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinmustafa

selam arkadaşlar ben bu işte oldukça acemiyim oyun konsolu alacam fakat fazla para vermekte istemiyorum xbox 360 almayı düşünüyorum orjinal oyun oynatan değilde kopya oynatan samsung lcd tv var ona bağlayıp futbol yarış vs gibi oyunlar oynayacağım sorunsuz hani film falan izlenebilirse oda artısı olur sizce bu 360 ların hangi modeli özelliklisi işimi görür bunlarda kırmızı ışık hatası falan bahsedilmiş o nedir falan aydınlatırsanız svinirim 2 el alur 500-550 tl ayıracam birde ben joyistik olayına pek alışkın değilim özellikle savaş oyunlarında birkaç kez denedim adamı ayarlayana kadar ölüyorum klavye ile kontrol edilirmi bu cihaz yardımcı olursanız sevinirim
    hangi modeli özelliği kaç tl ye alırım bir 2 el sitesinden baktım teşir ürünü XBOX ELİTE +250 GB+200 + JTAG+2 KOL+200 OYUN+HDMI diye bişey var 550 tl yazmış bu mantıklımı teşekkurler

kardeşim ilgilenirsen XBOX 360 SLIM 1TB +KİNECT+2KOL+JTAG +180 OYUN satabilirim sana özelden konuşalım uygun bırakırım. 9 ay önce kahraman konsoldan almıştım. satma sebebim xbox one alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bebeto911 -- 19 Ocak 2015; 16:01:05 >

• Arkadaşlar freestyle 3'de ip adresin olduğu durum çubuğu benim televizyonda yarım gözüküyor. Aşağıda fotosunu paylaşıyorum. Bunun ekrana tam oturması için bir tuş kombinasyonu yapıyorduk ama unuttum bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim cihazım xbox360 fw li herhalde çünkü korsan oyunu dvd ile oynuyorum .
    Şimdi ben Gta V indirdim 2 isolu yani 2 dvd li olcak herhalde ve nasıl yazdırılır dvd ye ?
    Ya da Gta V korsan kaç paradır ?
    Ama indirdiğim de boşa gitmesini istemiyorum...Oyun 16 GB nasıl yazdırabilirim ve formatı xgd3 mü 2 mi bilmiyorum :) çok acemiyim Yardım edin lütfen tüm sayfaları da okumadım açıkcası acelem var kusuruma bakmayın.
  • Hocam ben xbox 360 almayı dusunuyorum senın sorularından neredeyse hıcbısey anlamadım daha once ps de almadım xbox da almadım ben xbox 360 ıcınde 120 veya 250 lık harddıskı yada sonradan takarak (artık en ucuzu nasılsa) min 1 kol (kardesım de var 2. kol olması da ıyı olur) almayı dusunuyorum ustune 80 lira fifa 14 80 lira titanfall alıcam olay şu ben 500 600 e xbox 360 250gb bulamadım hıcbır yerde
    http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox360-xbox-360-250gb-full-paket-yeni-kasa-slim-149613557
    burda boyle bısey var gta 5 falan pahalı oyun bunda bı dolap varmıdır
    (YAPTIGIM HICBIR ISLEM BANLANMAMA NEDEN OLMAMALI)

edit: kinect falan filan ıstemıyorum en ucuzu YASALI min 120 gb depolaması olsun ve nerden alabılırım teknosa vatan falan kalmamıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekum1167 -- 10 Şubat 2015; 21:21:56 >

• Merhaba arkadaşlar. Hiç konsolum olmadı.Artık almayı planlıyorum ve ucuz yollu bir xbox 360 ile başlamak istiyorum.Şuan için ilgimi çeken her oyun single player.Dolayısı ile Jtag FW "artık hangisi daha iyi bilmiyorum" içeren bir cihaza karar verdim.JTAG ve FW farkı nedir. birde Jasper Xbox360 buldum gibi 3 kırmızı olayı Jasperde yüksek midir öğrenmek istiyorum.
    Cevap verirseniz memnun olurum.
  • Arkadaslar merhaba yegenime hediye olarak alacagim 12 yasinda. Pek anlamiyorum bu islerden bana yardimci olursaniz sevinirim. Antalyada yasiyorum ve antalya ici olsun istiyorum bu sebeplehttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-konsol-xbox-360-slim-kasa-jtag-li-sifir-ayarinda-250gb-202302280/detay?searchResultsViewPreference=std&showViewPreferences=true&hideSearchFilter=false

Bu urune bi bakabilirmisiniz acaba alinabilir mi ve kontrol amacli bakmaya gittigimde neyine bakmaliyim cihazin sorunu olup olmadigini anlamak icin simdiden tesekkurler

• 250 GB lık harddisk'im doldu. bazı oyunları silmek durumunda kaldım. Şu anda 60 tane orjinal oyunum var. Cihazı kırdırmak da kesinlikle istemiyorum, online oyun oynuyoruz çünkü.

Aliexpress den external HDD alan var mı? ya da bir şekilde Microsoft olmayan HDD ile bu yönetilebiliyor mu? yani aynı şekilde indirdiğimiz oyunları o hdd ye kurup oynamak gibi.
  • 2.el slim alicam alirken nelere dikkat etmem gerek? Ürün xkeyli. Birde internete baģli olmadan banli olup olmadigini nasil anlarim?

• Beyler bir sorum var yanıtlarsanız sevinirim bilgisayarda kullandığım gamer kulaklık var bunu xbox da nasıl kullanırım ? Mikrofonu da dahil ? Yardım edermesiniz

• Arkadaşlar benim bir sıkıntım var xbox live gold üyeyim arada verilen ücretsiz oyunların bazılarını indiremiyorum mesela şu an gears of war oyunu inmiyir hata kodu veriyor bunun nedeni ne olabilir yardım lütfen

• benim eski model xboxum var resmini attım bunun oyunları xbox 360 ta açılır mı ?
  • Arkadaşlar gta 5 oynarken cd içinde dikey konumdayken koltuğu düzelteyim diye düştü yan yattı yani takur tukur takur ses geldi birden heycan yaptı düşüren kişi ve düğmeye değdi kapattı birde sonra tekrar açtığımda cd okunamıyor diye hata veriyor devamlı başka cd de denedim oda aynı, cd yi iyice sildim denedim gene aynı sizce nedendir? ve içini açsam roomuna falan baksam belki bir yerinde bşyler oynamıştır basit bşydir çünkü o kdar hafif düşmeye bu kadar çabuk bozulmaması lazım bunun.
  • Merhabalar

Bundan 10 sene önce Chipli PS2 kullanıyordum. yaklaşık 10 senedir bu işlere uzak kaldım. yaş oldu 36 :) işyerindeki stresi atmak için halı saha maçı yapıyorduk. Şimdi bir kız bir erkek ikizlerim olunca onada gidemiyoruz. Bende hem işteki hemde evdeki :) stresten kafamı boşaltmak için XBOX ya da PS almak istiyorum fakat o kadar çok model yada şeçenek varki kafam karışıyor.

Öncelikle 2.el almak istiyorum

Bütçem 350 TL. - 400 TL. maksimum

HDMİ çıkışlı olması mecburi

PAL olmalı

elimde taşınabilir TOSHİBA 1 TB USB3 destekli hardisk var.

Artı sonradan fan taktıranlar var bu gereklimi

İnternetim yok almayıda düşünmüyorum buda denektir online oyun oynayamayacağım

En çok futbol ve araba yarışı XBOX alırsam MANAGERLİK oyunları oynamayı düşünüyorum

kırmızı ışık ve sarı ışık hatalarının olmadığı hangi modeller var

Yada elinde iyi bir makine olup model yükselteceği için satan birileri varmıdır.

Öncelikle XBOX mı PS mi kararını bir türlü veremedim. Hangisi daha sorunsuz çözemedim.

Yardım ve yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalulu -- 31 Ağustos 2015; 10:41:47 >

• Beyler XBOX hesabıma 5 dolar hediye LIVE promosyon kodu yollamışlar. Sizin hesaplara da geldi mi?

Bir kontrol edin isterseniz. Bu arada kodlarınızı kullanmayacaksanız talip olabilirim, bana ulaşın
  • arkadaşlar merhaba xbox 360 almayı düşünüyorum fakat eski bir cihaz ve şu güne kadar bi çok versiyonu ve jtag fw xkey gibi şeyler çıktı esasında bi konu açtım forumda fakat yardımcı olabilecek cevaplar gelmedi ve sonra bu konuyu gördüm açıkçası ilk sayfalara baktım fakat konu eski olduğu için şuan en güncel nasıl bi cihaz almalıyım tercih etmeliyim onu öğrenmek istedim

açtığım konu buradahttp://forum.donanimhaber.com/m_109717423/f_//tm.htm#109717423

buradan yada açtığım konudan cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Beyler XBOX hesabıma 5 dolar hediye LIVE promosyon kodu yollamışlar. Sizin hesaplara da geldi mi?

Bir kontrol edin isterseniz. Bu arada kodlarınızı kullanmayacaksanız talip olabilirim, bana ulaşın

Baktım yok. Atardım yoksa.
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.