Yüzbaşı
28 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
359396 Gün Cezalı
356757 gün 5 s. 56 dk. kaldı
Gönderileri
Beyler merhaba telefonum ios 8 di ios 6 ya düşürdüm oyun oynanıyor fakat eski köy üm yüklemek için sordugunda yüklemek istediğim zaman bu köy yüklemek için ios 7 istiyor ama oyun zaten ios 6 destekliyor ?
Merhabalar arkadaşlar iphone 4s var elimde beyaz ios 8.1.2 yüklü telefonda sizce böyle kullanmalı mı yoksa ios 6 mi çevirmeliyim ? hangisi daha iyi olur
Beyler merhaba q10 kullanıyorum da klavye den 2 tuş sert basıyır biraz garanti yollasak naparlar?
Beyler merhaba q10 kullanıyorum da klavye den 2 tuş sert basıyır biraz garanti yollasak naparlar?
Arkadaşlar merhaba iPhone 6 space grey mevcut hanımın benim kendi iPhone 6 MA göre sesi az çıkıyor biraz birde sensör Arızalı sanırım. Birisini aradığınız zaman mesela kulağınıza götürdüğünüz de ekran kararır ama bizdekinde aynı açık kalıyor apple götürdüğünüz zaman ne işlem yaparlar ?
Arkadaşlar merhaba araç tavsiyes istiyorum normal Alıp Kullanılacak satılmayacak. Aslında Aklımda BMW e30 var da bilemedim ne yapacagım. Doğan Şahin zaten düşünmüyorum. Honda Civic 1.5 ex hb Tarzı da düşünüyorum aslında yardımlarınızı bekliyorum sizce 90 model e30 a 12.500 vermek doğrumudur
Arkadaşlar merhaba elimde İphone 5s gold 7.1.1 sürümü telefon var. Ekranda ufak siyah siyah noktalar. Ar 4 5 tane ayriyetten orta yukarısında aşağıya doğru beyaz ekranda açık beyaz çizgi var. Ekran ortasına felan dokanınca rengi değişiyor. Telefonun kasası da yıpranmış vaziyette 3 4 sefer düşmüş ama sıkıntısı yok randevu da alamıyorum. Aldığım da götürsem ne işlem yaparlar ?
Beyler merhaba şuan 8.4.1 geri döndşm iOS 9 kullanıyordum ara sıra takılmalar vs oluyordu bu sorun 9.0.1 düzeltilmişmidr ? Ona göre donelim geri klavye Hoşuma gitmişti :)
Beyler merhaba forumda araştırma yapmama rağmen bir öyle bşr böyle diyen insan çok. Yükleyen arkadaşlardan ricam durum nedir 8.4.1 de mi kalalım yükleyelim mi. Herkes ayrı bi telden Çalıyor.
Beyler merhaba kusura bakmayın konu açıyorum ama kimin ne dediği hiç belli değil herkes ayrı bir tel Çalıyor kimi iyi diyor kimisi iyi değil diyor ne yapmalıyız sizce kıranlar ?
Hakkında
Meslek: Bilgisayar mühendisi
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
Sony
Klima
Toshiba
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Apple
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Dünyadan Futbol
PSG
Clash of Clans
Sancakbey
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Corsair
Ekran Kartı
MSI
Kombi
Demir Döküm
Modem
Cisco
Beyaz Eşya
AEG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 599
İkinci El Bölümü Mesajları: 124
Konularının görüntülenme sayısı: 22.764 (Bu ay: 111)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 35 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.