Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6.251
Cevap
32
Favori
374.467
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR
Giriş
    8 Mesaj
    Arkadaşlar benim bir sıkıntım var xbox live gold üyeyim arada verilen ücretsiz oyunların bazılarını indiremiyorum mesela şu an gears of war oyunu inmiyir hata kodu veriyor bunun nedeni ne olabilir yardım lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    benim eski model xboxum var resmini attım bunun oyunları xbox 360 ta açılır mı ?
    |
    |
    Arkadaşlar gta 5 oynarken cd içinde dikey konumdayken koltuğu düzelteyim diye düştü yan yattı yani takur tukur takur ses geldi birden heycan yaptı düşüren kişi ve düğmeye değdi kapattı birde sonra tekrar açtığımda cd okunamıyor diye hata veriyor devamlı başka cd de denedim oda aynı, cd yi iyice sildim denedim gene aynı sizce nedendir? ve içini açsam roomuna falan baksam belki bir yerinde bşyler oynamıştır basit bşydir çünkü o kdar hafif düşmeye bu kadar çabuk bozulmaması lazım bunun.
    |
    |
    Merhabalar

Bundan 10 sene önce Chipli PS2 kullanıyordum. yaklaşık 10 senedir bu işlere uzak kaldım. yaş oldu 36 :) işyerindeki stresi atmak için halı saha maçı yapıyorduk. Şimdi bir kız bir erkek ikizlerim olunca onada gidemiyoruz. Bende hem işteki hemde evdeki :) stresten kafamı boşaltmak için XBOX ya da PS almak istiyorum fakat o kadar çok model yada şeçenek varki kafam karışıyor.

Öncelikle 2.el almak istiyorum

Bütçem 350 TL. - 400 TL. maksimum

HDMİ çıkışlı olması mecburi

PAL olmalı

elimde taşınabilir TOSHİBA 1 TB USB3 destekli hardisk var.

Artı sonradan fan taktıranlar var bu gereklimi

İnternetim yok almayıda düşünmüyorum buda denektir online oyun oynayamayacağım

En çok futbol ve araba yarışı XBOX alırsam MANAGERLİK oyunları oynamayı düşünüyorum

kırmızı ışık ve sarı ışık hatalarının olmadığı hangi modeller var

Yada elinde iyi bir makine olup model yükselteceği için satan birileri varmıdır.

Öncelikle XBOX mı PS mi kararını bir türlü veremedim. Hangisi daha sorunsuz çözemedim.

Yardım ve yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalulu -- 31 Ağustos 2015; 10:41:47 >
    |
    |

• DH Yönetici
    5096 Mesaj
    Beyler XBOX hesabıma 5 dolar hediye LIVE promosyon kodu yollamışlar. Sizin hesaplara da geldi mi?

Bir kontrol edin isterseniz. Bu arada kodlarınızı kullanmayacaksanız talip olabilirim, bana ulaşın
    arkadaşlar merhaba xbox 360 almayı düşünüyorum fakat eski bir cihaz ve şu güne kadar bi çok versiyonu ve jtag fw xkey gibi şeyler çıktı esasında bi konu açtım forumda fakat yardımcı olabilecek cevaplar gelmedi ve sonra bu konuyu gördüm açıkçası ilk sayfalara baktım fakat konu eski olduğu için şuan en güncel nasıl bi cihaz almalıyım tercih etmeliyim onu öğrenmek istedim

açtığım konu buradahttp://forum.donanimhaber.com/m_109717423/f_//tm.htm#109717423

buradan yada açtığım konudan cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Blur

Beyler XBOX hesabıma 5 dolar hediye LIVE promosyon kodu yollamışlar. Sizin hesaplara da geldi mi?

Bir kontrol edin isterseniz. Bu arada kodlarınızı kullanmayacaksanız talip olabilirim, bana ulaşın

Baktım yok. Atardım yoksa.

Nothing's real until you feel.
    www.molinom.com
  • DH Yönetici
    5096 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mext

quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Baktım yok. Atardım yoksa.

Sanırım seçilmiş kişiyim Kimseye böyle bir kod gitmemiş
    |
    |

• Çavuş
    69 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba konuya çok yeniyim, soruma cevap aradım ama bulamadım. Bizim ev arkadaşının Xbox 360ı var bu zamanında kırdırmış içinde 10larca oyun var fifa 14 filan, hiç online bağlanmadık banlanırız filan diye. Şimdi biz Fifa 16 orjinal alsak online oynasak sorun olur mu?
    |
    |

|
    |
    arkadaslar kaliteli xbox360 ile uyumlu direksiyon seti oneriniz varmidir? microsoft pahali,axcess cok kalitesiz gordum. kullanan ve memnun kalan arakadaslar marka onerir veya satmak isterlerse gorusebiliriz.

|
    |

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmethunlu

Beyler xkeyli xbox360 da e 64 siyah ekran hatası alıyorum.bilgisi veya çözüm önerisi olan varmıdır.sitelerin ÇOĞU yabancı bir sonucavaramadım. Teşekkürler

E 64 bir çok sebepten kaynaklanıyor olabilir. Biraz fazla genel bir hata aslında. Ama xkey ile birleştiğini var sayarsak eğer kendiniz kurduysanız dvd-rom / xkey bağlantılarında sorun olabilir.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
    |
    |

www.molinom.com
  • Yarbay
    4678 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba bende 4GB olan versiyondan var harddisklere bakıyorum yan sanayiler 2 aya bozuluyor ve ban sebebi diyorlar hatta bazı oyunlar çalışmıyormuş doğrumu ?
    Orijnal harddisklerde çok pahalı konsoldan pahalı resmen harici harddisk olarak 1 tb falan bi harddisk alsam sorunsuz oynarmıyım ?

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Arkadaşlar merhaba bende 4GB olan versiyondan var harddisklere bakıyorum yan sanayiler 2 aya bozuluyor ve ban sebebi diyorlar hatta bazı oyunlar çalışmıyormuş doğrumu ?
    Orijnal harddisklerde çok pahalı konsoldan pahalı resmen harici harddisk olarak 1 tb falan bi harddisk alsam sorunsuz oynarmıyım ?

Orijinal haricinde harddiskleri kullanmak için belli modeller var, ve onları xbox formatına uyduruyorsunuz falan. WD veya Seagate belli modellerine yapılıyordu sanırım. Araştırmanız lazım. Direkt aldığınız herhangi bir hdd'yi xbox 360 hdd'si gibi kullanamıyorsunuz yani.
    32gb'a kadar flash bellek destekliyor xbox 360. Yani herhangi bir harici hdd'yi takıp xbox ile formatlarsanız 32gb kullanabilirsiniz. Ben şahsen 64gb flash belleğimin 32gb'ını xbox 360 ile kullanıyordum.

www.molinom.com

• Yarbay
    4678 Mesaj
    |
    |
    Mext kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ReflexAction

mesela şu ürünü alsam bi sıkıntı yaşarmıyım ?
    http://www.ebay.com/itm/New-500GB-Internal-Hard-Drive-for-Microsoft-Xbox-360-Slim-U-S-Seller-/321861330740

Bu da 160 liraya geliyor şaka gibi gerçekten.

Ben bunu değil herhangi bir 2.5" harici hdd alıp xbox hdd kutusu alıp birleştirmekten bahsediyorsunuz sandım. Sorun çıkacağını sanmıyorum bunda.

www.molinom.com
  • Yarbay
    4678 Mesaj

ilk başkta orijinal alayım dedim amazon TR ye göndermiyor Türkiyede'de 320 GB 360 TL şaka gibi
    |
    |
    Mext kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar jtagli xbox 360 konsolum var 2 sene önce almıştım. 2 senedir toplasanız 30 kez oynamamışımdır. Çünkü ben istediğim zaman değil konsol istediği zaman oyun oynayabiliyoruz. Açıyorum ekrana görüntü gelmiyor. Bi açıyorum bakmışsın açılmış defalarca garantiye gönderdim oraya gönderdiğimde açılıyor her seferinde lanet ettim artık neden böyle oluyodur sizce ? Başına böyle bir durum gelen var mı teşekkürler...
    |
    |
    güç kablosunu kontrol edin gerekli akim gelmiyor olabilir 1.neden budur uzerindeki isiklara bakin yesil mi sari mi.? yesil olmasi lazim xbox acik oldugunda. 2.si bendede ekran gelmiyordu guc kablosu saglamdi ist a gonderdim 60 tl ye ekran mi goruntu paneli mi ne tam hatirlayamadim adini degistirdim sorun duzeldi.

|
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
haberler
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.