Yüzbaşı
10 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba dogecoin kazmak için
https://www.gumhash.com/goodboy/register?ref=754879&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
linkinden üye olup uygamayi indirip kazanmaya başlayabilirsiniz.

Günlük referans olmasada 20 dogecoin kazıyorsunuz ve para karşılığı var. Şuan borsada bir dogecoin 0.4 tl günde 8tl kazancı var ayda 240tl bunuda binance bittürk paribu gibi cüzdan oluşturup satabilirsiniz.

Tabiki yatırım yapıp yada referans ekleyerek daha fazla kazanabilirsiniz.

Biliyorsunuz yakın zamanda elon musk un desteği ile yüzde 800e yakın değer kazandı. Gelecek vadeden bir coindir.

Hepberaber kazanalım.

Referens olarak
https://www.gumhash.com/goodboy/register?ref=754879&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Arkadaşlar refsiz günde 20 dogecoin kasiyorsunuz ayda 600doge yapar. Lakin şunu belirteyim bunu çekebilmeniz için sisteme 500doge yatirim yapmaniz lazim . 1 ay kazın 500 amorti ettiğinizde çeker yatırırsınız. Şunuda belirteyim yatırdığınızı çekemiyorsunuz. Yoksa sistem nasıl kazanacak? Yatirim yaptikca daha çok kazim yapiyorsunuz o yüzden sisteme güvenmeyen arkadaşlar önce 500dogeyi amorti eder oyle yatirim yapar. Ayrica sisteme 3 gün  girmeyen hesaplar siliniyor. Lütfen referans olacaksanız yatırım yapın. Teşekkür ederim
Arkadaşlar merhaba dogecoin kazmak için
https://www.gumhash.com/goodboy/register?ref=754879
linkinden üye olup uygamayi indirip kazanmaya başlayabilirsiniz.

Günlük referans olmasada 20 dogecoin kazıyorsunuz ve para karşılığı var. Şuan borsada bir dogecoin 0.2 tl günde 4tl kazancı var ayda 120tl bunuda binance bittürk paribu gibi cüzdan oluşturup satabilirsiniz.

Tabiki yatırım yapıp yada referans ekleyerek daha fazla kazanabilirsiniz.

Biliyorsunuz yakın zamanda elon musk un desteği ile yüzde 800e yakın değer kazandı. Gelecek vadeden bir coindir.

Hepberaber kazanalım.

Referens olarak
https://www.gumhash.com/goodboy/register?ref=754879

Tesekkur ederim.
arkadaşlar merhaba.

bundan 15 gün önce samimi bir arkadaşımın kardeşine isteği üzerine bana 40000-45000 tl arası araç bulup bakabilir misin dedi az çok piyasadan araçlardan anlıyorum.

bende istekleri üzerine hatasız boyasız masrafsız bir araç bulmaya çalıştım ve buldum da.

aracı istanbul'dan ankara'ya rica üzerine götürdüm ve bu işleri kesinlikle arkadaşı çok sevdiğimden dolayı yaptım.

kardeşi acemi gelemezmiş benden rica ettiler bende yol masrafı karşılığı gelirim bırakırım dedim.

ankara'ya girerken mazot bitti ukoil den mazot aldım.

alır almaz araç 100 km 'yi geçince silkeleme yapmaya başladı dedim yakıttan herhalde.

aracı teslim ederken de söyledim. helalleşip ayrıldık.

1 gün sonra aradılar aynen şöyle dediler abi araç 100 geçince stop ediyor ve ustaya göstermişler araç kendini korumaya alıyormuş demiş. ama bu şekilde 10 gün biniyorlar araca

bende onlara zamanında yetkili servise sokun onlar daha iyi anlar ona göre yol çizersiniz demiştim.

çünkü aracı ben baktırdım ekspertiz'e de soktum motorcu ya da sordum hiçbir sorun çıkmamıştı

ama malesef ki bu arkadaşlar aracı yetkili servise götürmeyip birtane motorcuya götürüyorlar adamada aracın beynine bakıyor hata yok ama ne hikmetse nasıl bir yorumla yada tecrübeyle anladıysa artık bilgisayarın arıza vermediği hareret müşürünü değiştiriyor ve denemeye çıkıyorlar o deneme sırasında araç conta yakıyor.

sonra bu olayı bana yıkmaya çalışıyorlar araç benimde değil sadece baktık aracı oldum diye hata senin diyorlar.

işin en ilginç tarafı arkadaşım diye paraları yetişmedi 3.500 tl cebimden verdim

araçta 6-7 bin masraf varmış yarısını benden kesecekmiş o verdiğim parayı göndermicek miş

başımdan aşağı kaynar sular döküldü ben adamlara lanet olsun aracı oldum birde para verdim adamların yaptıklarına bak

bende dedimki aracı kurtarıcıya yükleyin gönderin burda daha ucuza halletticem ben . benden ne diye para kesiyorsunuz diye

ustaları ankarada motoru açmış artık . bu kızgınlıklamı dır nedir bilmiyorum aracı kurtarıcıya koyuyorlar ama motoru sabitlemmeişler gelene kadar sallana sallana motor düşmüş motor kulakları kırılmış sağında solunda ne varsa zedelemiş zarar vermiş

işin içinden çıkamadım

burda kim hatalı arkadaşlar

ben şimdi ne yapayım lanet olsun 3.500 tlyede adamlar arabı attı buraya bende sahiplendim .

masrafı ben asla ödemem sadece diyelim masraf 6000 tl tuttu 4000bine sağdan soldan tanıdıkla düşürmeye çalışıyorum

1. aracı gönderin dememle hatamı ettim
2. benmi çok safım yoksa bunlarmı çakal
3. ne yapmalıyım öneriniz nedir

bu işin ticaretini yapmış olsam yada benim aracı alsalar hiç 1 dk bile düşünmeden geri alırım ama sen aracı alıp 10gün binipte motorda masraf çıkartıp geri göndermek nekadar etik

sanki sıfır araç almış ta bende aracı kefil olmuşum araca bindiği sürece garantisi bendeymiş gibi davranılıyor.

düşünceleriniz nelerdir

okuyup cevap verdiğiniz için sabrınız ve samimiyetinizden dolayı teşekkür ederim şimdiden...
CLİO 4 JANT + LASTİK ARIYORUM BÜTÇEM KISITLI

bunlardan olursa sevinirim
26.10.2018 tarihinde 09abl139 aracımla tek taraflı olarak ufak bir kaza
yaptım.

Beyanımda her şeyi belirtmeme rağmen aracımı 1gün önce aldığım ve ertesi gün kasko yaptırdığımı öne sürerek kazanın kasko yapılmadan önce yapıldığını belirtip art niyet arandığı ve bu nedenle aracımın
onarımına red cevabı vermişlerdir.

Bu dünya da ya da Türkiye'de ya da İstanbul'da aracı alıp aynı gün ya da bir gün sonra hiç kaza yapan yok mu ki bu şekilde art niyet aranıyor. Yıllardır kasko yaptırıyorum sicilim tertemiz ama bu ithamlar çok onur kırıcı ben art niyetli olsam daha farklı yollara başvurabilirdim.

Anadolu Sigorta kasko dosya numaram:4344987180001

onarımı kendi cebimle yaptığım gibi bir de onarımına onay vermedikleri
ödeme yapmadıkları tutarı aracımın tramerine yansıtmışlar.

Bu durumda aracımın hem değeri düştü hem de mağdur edildim. Bu konudan şikayetçiyim.

Bilirkişi ile aracımı incelemeden bu kararı vermeleri beni hem zarara sokmuştur hem de adalete olan güvenimi yitirtmiştir.

Madem art niyet arayacaktı bu kasko şirketi neden benden kasko yaptırtmadan önce aracın detaylı fotoğraflarını istemedi ona da
güvenmiyorlar diyelim eksperi ya da herhangi bir görevlisini gönderip
aracı inceleyip öyle kasko yapsaydılar neden beni zan altında tutup art niyet arıyorlar.

Bunu kendilerinede ilettim ama hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.
Onarımına red verip ücret ödemeden benim aracıma nasıl Tramer girerler bunu anlamış değilim.

Her yere yazacağım Anadolu kasko sigortam var rahatım diyenler rahat olmasın güvencemiz yok.
arkadaşlar merhaba. ekspertiz olumsuz yada kendine göre sebeplerden dolayı sigorta şirketine verdiği bilgiye istinaden sigorta şirketi hasar onayı vermeyip red etti. bu durumda ne yapabilirim. 2. bir ekspertiz isteme hakkım varmıdır yada ne tavsiye edersiniz mahkeme yolu ile çözülebilirmi yada
Arkadaslar merhaba
2006 model 1.6 manuel a4 b7 kasa aracim var.
Gaza basinca yanmis kablo gibi acaip bir koku tazikli bir sekilde atıyor.
Video ekte youtubede paylastim yardimlarinizi bekliyorum sorun nedir acaba.
Normal rolantide sorun yok yuklenince gaza basinca bu sekilde oluyor.
Araca binmiyorum kapida yatiyor suan.
Simdiden cevaplar ve yardimlar icin cok tesekkur ederim

Link :

https://youtu.be/AVEIITXNPUE
arkadaşlar biliyorsunuz yıllık enfazla 3 araç satabiliyoruz .bu durumda vekalet ile satışta bu geçerlimi o 3 hakkımız düşüyormu acaba
merhaba arkadaşlar evimde kendim çiğköfte yapıp satmaya karar verdim . bu konuda mahallemde sağolsun bir esnaf abi yardımcı olucak. ilk etapta örnek çiğköfte götürcem gelen müşterilere yada etraftaki esnafa tattırması için eğer nasip tutarsa ona göre fiyat belirleyip başlayacağım. çiğköfteme güveniyorum arkadaş ortamı olsun çevrem ailem olsun hep beğenilmiştir geri dönüşler çok iyi. piyasadaki çiğköfte firmalarına çamur atmak istemem ama ordaki malzeme ile benim kendi elimle yaptığım arasında çok fark var buda hem malzeme olarak hemde tatından farkedilir.
ayrıca zevkler damak tadı tabiki kişiden kişiye değişir kimi hazır çiğköfteyi sever kimi evde yapımı bakıp göreceğiz.
benim size danışmak istediğim eğer nasipse tutarsa paket olarak hazırladığım çigköftemi kaça vermeliyim abartısız ve zararsız bir şekilde. resimlerde göründüğü gibi olucak gerçi onlar denemelik olucak fazladan göbek salata koymayı düşünüyorum.

birde kullandığım malzemeler ;

soğan
esmer çiğköftelik bulgur
isot
salça
kimyon
karabiber
maydanoz
sarımsak
tuz, limon, göbek salata vs yani kullanacağım herşey kaliteli ve sıkıntısız

ayrıca etsiz olucak zaten sağlık bakanlığıda yasakladı onu geçtim etli çiğköfte hemen tüketilmeli zaten.

piyasadaki hazır çiğköftelere bakıyorum 6tl istiyorlar tek kişilik olanlarında. tabi yeşillikleri onlar çok koyuyarlar ekstraları var ama tat farklı yöntem farklı bende aynı gramajda satmak istiyorum kaça satabilirim kaça satmalıyım

bilgi ve tecrüberinizden faydalanmak isterim.
okuma zahmetini gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim.
 Ev yapımı etsiz ciğköfte satımı hakkında
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-hatasiz-mukemmel-bir-tesisat-infinity-ses-sistemi-333233469/detay/

FİYAT:1100TL

2 ADET İnfinity Ref-6500CX 16 cm
Mid Bass Takımı

2-yollu 16,5 cm Komponent hoparlör sistemi orta-woofer, tweeter ve geçitler bulunmaktadır
Güç aralığı: 90 watt RMS
Maksimum Güç: 270 watt
Frekans tepkisi: 58-21kHz
Hassasiyet: 95 dB
Montaj derinliği hoparlör: 60mm
Tweeter: 22mm
Empedansı: 2-ohm

INFINITY "REF-475A" 4 KANAL AMPLİFİKATÖR

Referans Serisi AB Class 4-Kanal Amplifikatör
RMS Power Rating:
4 ohm: 75 watt x 4 chan.
2 ohm: 90 watt x 4 chan.
Köprülü, 4 ohm: 180 Watt x 2 chan.
Maksimum çıkış gücü: 117 watt x 4 chan.
MOSFET güç kaynağı
LED güç ve koruma göstergeleri
Tuned Bass EQ (50 Hz'de 0-6 dB bas yükseltme)
IMS girişleri sağlayan diğer Infinity ürünleri bağlantısı
Altın kaplama preamp RCA çıkışları
DC, üzerinde veya gerilim altında, aşırı ısınmaya ve kısa devreye karşı amplifikatör koruması
Altın kaplamalı RCA seviye girişleri
Değişken yüksek geçiş filtresi (32-320 Hz, 12 dB / oktav)
Değişken düşük geçiş filtresi (32-320 Hz, 12 dB / oktav)
Frekans tepkisi: 20-20000 Hz
Verimlilik: 85 dB
Boyutlar: 14-3/4 "L x 9" W x 2-11/16H
Sony MEX-N4000BT Bluetooth, USB ve AUX Girişli, iPhone/iPod Uyumlu Oto Teyp
SES ÖZELLİKLERİ
4x55 watt çıkışları
10 band grafik ekolayzır
yüksek geçiren filtre (hpf) - komponent yada koaksiyel hoparlorler için
alçak geçiren filtre (lpf) - bass hoparlör için
araç içi otomatik zaman düzeltme - sesin araç içinde olmasını istediğiniz noktaya ayarlamanızı sağlar
DSEE Digital Sound Enhancement Engine - mp3 dosyalrındaki şıkıştırmadan dolayı kaybedilen ses kalitesini geri kazandırır
Clear Audio+ - Sony nin geliştirdiği bu özellik otomatik olarak müziğe en dogal ses ayarını yapar
Rear Bass Enhancer - bu özellik ile ekstradan arka hoparlörlerin basslarını güçlendirip araç içinde subwoofer etkisi yapabilirsiniz
Loudness - sesi dinamikleştirir
4 adet rca çıkışı Amfi ve subwoofer kontrolü

GENEL ÖZELLİKLERİ

Cd mp3 çalar
usb - ipod iphone ve her türlü usb cihazınızdan müzik dinleyebilirsiniz
aux - harici ses girişi
bluethooth - ister müzik dinleyin , ister arama yapın , isterseniz mesajlarınızı teyibiniz okusun yada bir kumanda gibi teybinizin fonksiyonlarını cep telefonuzdan kontrol edin (2. ve 3. resim )
18 kanal fm 12 kanal am RDS özellikli radyo
NFC - bu özellik ile istediğiniz bluethooth cihazınızı teybinize yaklaştırarak birkaç saniye içinde otomatik olarak eşleşmesini sağlayabilirsiniz , şuan nfc özelliği olan başka bir teyip görmedim ben galiba sony ilk bu konuda
mavi ve kırmızı aydınlatma , dimmer , direksiyon kumandası bağlantısı , internet radyosu , ses ile kontrol , hands free arama
hızlı müzik arama vs , daha aklıma gelmeyen bir çok özelliği var

Cadence SUBWOOFER S0W8-S4
12" 30 cm
300 watts
150 watts RMS

İNFİNİTY OTO SES SİSTEMİ PAKET UYGUN FİYATA
Hakkında
Forum İmzası:
HERŞEYİ BİLMENE GEREK YOK,HADDİNİ BİL YETER!!!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 422
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 31.717 (Bu ay: 307)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 103 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.