Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (300. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.254
Cevap
31
Favori
393.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilici88

sanırım bu x key tek başına 250 civarı bişi 150 küsura da samsung harddisk ve içine koyacakları oyunları sayıyorlar 80 de ikinci costik desek, hadi bunlar 450 olsun 800 e de kinect artı konsol u veriyorlar gibi düşündüm. ucuz değil sanırım biraz da pahalı ama hepsini ayrı ayrı almaktan iyi midir bilemedim.

walla hocam ben altı ay önce 250gb kinectli ama tek kollu xkey de var 900tlye aldım. fiyatlar daha da düştü diye biliyorum. onun için pahalı dedim. ama 100 tlnin hesabını yapmak lazım böyle durumlarda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilici88

çok iyi almışsın dostum tam olarak nerden aldın

istanbul taslak elektronik
  • Jtaglı xbox 360'a 2tb harici hdd bağlasam tamamını kullanabilirmiyim ?
  • Beyler benim hesap US, resident evil 4 oyununu almak istiyorum. Nasıl yapabilirim bu işi ? VPN filan var diyorlar...
  • Arkadaşlar 2. el bir xbox aldım fakat oyun seçme problemi var sanırım.Aldığım arkadaşın dediği alet jtag lı ve fw3.0 yüklü ama anladığım kadarıyla bu arkadaşında pek bilgisi yok ve verdiği bilgiye inanmıyorum.Bugün 2 oyun aldım pes2013 ve street fighter ve tekken bunlarıda oynayamadım.Konuyla ilgili değerli cevaplarınıza ve yönlendirmenize ihtiyacım var.

1-Cihazda jtag ve fw3.0 olduğunu nasıl anlarım?
    2-Örnek olarak fw2.0 yüklü ise fw3.0 update ini yapabilirmiyim,nasıl?
    3-Eğer hakikaten jtag+fw 3.0 yüklü ise problem ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: King_Diamond

Arkadaşlar 2. el bir xbox aldım fakat oyun seçme problemi var sanırım.Aldığım arkadaşın dediği alet jtag lı ve fw3.0 yüklü ama anladığım kadarıyla bu arkadaşında pek bilgisi yok ve verdiği bilgiye inanmıyorum.Bugün 2 oyun aldım pes2013 ve street fighter ve tekken bunlarıda oynayamadım.Konuyla ilgili değerli cevaplarınıza ve yönlendirmenize ihtiyacım var.

1-Cihazda jtag ve fw3.0 olduğunu nasıl anlarım?
    2-Örnek olarak fw2.0 yüklü ise fw3.0 update ini yapabilirmiyim,nasıl?
    3-Eğer hakikaten jtag+fw 3.0 yüklü ise problem ne olabilir?

aynı sorun bende de oluyor. zannedersem dvdye çekim ile alakalı bir durummuş.

• RGH ( Jtag) lı Xboxlar için Tüm Kinect Oyunları Elimde Mevcut İlgilenenler PM atabilir.
    Oyun listesini en altta Video koyuyorum hepsi videoda var :)

Ortalama 500 Gb kadar yer kaplıyor.

0554 283 53 29 Olgu Erhan

Adidas miCoach
    Adrenalin Misfits
    Adventure Camp
    Alvin And The Chipmunks Chipwrecked
    Angry Birds Trilogy
    Big League Sports
    Biggest Loser Uw
    BlackWater
    Black Eyed Peas: The Experience
    Brunswick Pro Bowling
    Carnival.Games.Monkey.See.Monkey
    Child Of Eden
    Country Dance All Stars Kinect
    Crossboard 7
    Dance Central
    Dance Central 2
    Dance Central 3
    Dance Masters-Evolution
    Dance Paradise
    Deca Sports Freedom
    Deepak Chopras Leela
    Defiance
    Disneyland Adventures
    Disney-Pixar Rush
    Dragonball
    EA Sports Active Personel Trainer 2
    Fable The Journey
    Family Feud 2012
    Fantastic Pets
    Fighters Uncaged
    Fifa 2013
    Forza 4
    Game Party-In Motion
    Get Fit With Mel B
    Grease_Dance
    Harry Potter
    Hary Potter DH1
    Hole In The Wall
    Hulk Hogan Main Event
    Ice_Age_4_Continental_Drift
    Injustice Gods Among
    Jillian Michaels Fitness Adventure
    Just Dance 3
    Just Dance Disney Party
    Just Dance Greatest Hits
    Just Dance Kids
    Just Dance Kids 2
    Just.Dance.4
    Kinect Adventures
    Kinect Joy Ride
    KInect Nat Geo TV
    Kinect Sports
    Kinect Sports 2
    Kinect Star Wars
    Kinectables with Bears
    Kinectimals
    Kun Fu Panda 2
    Kung-Fu High Impact
    Lets Cheer
    Lets Dance With Mel B
    London 2012 Olympics
    Madden 13
    Marvel Avengers B4E
    Mass Effect 3
    Michael Jackson Th
    Michael Phelps Push The Limit
    Minute To Win It
    Mortal Kombat
    Motion Sports Adrenaline
    Motion.Explosion
    MotionSports
    My Body Coach 3
    Nba 2k13
    NBA Baller Beats
    Nickelodeon Dance
    Nicktoons
    Nike Kinect Training
    Pes 2013
    Power Rangers Super Samurai
    PowerUp Heroes
    Puss In Boots
    Rabbids Alive And Kicking
    Rapala For Kinect
    Rise Of Nightmares
    Self Defense Training Camp
    Sesame Street Once Upon A Monster
    Silent Hill Downpou
    Sonic Free Riders
    SpongeBob Surf And Skate Tour
    Sports Island Freedom
    Steel Battalion Heavy Armor
    Summerstars 2012
    Super Street Fighter
    The Adventures Of Tintin
    The Black Eyed Peas Experience
    The Gunstringer
    The Hip Hop Dance Experience
    The Penguins of Madagascar Dr Blowhole Returns
    The Price Is Right Decades
    Tiger Woods PGA Tour 13
    Tiger Woods PGA Tour 14 Masters Historic Edition
    Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier
    Top Hand Rodeo Tour
    Twister Mania
    UFC Personal Trainer
    Victorious Time To Shine
    Virtua Tennis 4
    Winter Stars
    WipeOut
    Wipeout 2
    Wipeout 3
    Yoostar2
    Your Shape Fitness
    Your Shape Fitness Evolved
    Zumba Fitness
    Zumba Fitness Core
    Zumba Fitness Rush

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 7 Haziran 2013; 23:39:12 >

• LİTEON dvd sürücümü ms28(toshiba samsung) dvd sürücüsü ile değiştirebilir miyim sorun yaşanır mı?
  • -
    xbox360 slim 4gb cihaz aldum teknosadan. 09.2012 üretimli. Xkey alırsam orjinal cihazımla harici usb diskten oyunları oynayabilir miyim? DVD uyumluluğu diye bir durum varmış nasıl anlarım uyumlu olup olmadığını?
  • xkey alırsan kardeşim cihazın orjinal değil kopya yada diğer backup oyun oynar hale gelirt ve live oynayabilirsin am açok düşük ihtimalle ban yeme olasılığın var fw deki gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dersato

xkey alırsan kardeşim cihazın orjinal değil kopya yada diğer backup oyun oynar hale gelirt ve live oynayabilirsin am açok düşük ihtimalle ban yeme olasılığın var fw deki gibi

DVD uyumluluğu konusunda sıkıntı yaşarmıyım? Birde cihazın içini açmam gerekiyor mu xkey alırsam?
  • xkey için evet cihaz açıyorlar çünkü dvd kablosunu çıkartıp işlemciye backup oyun standbayı yapıcak chipi takıyorlar bildiğim tüm xbox360 içiin işlem sağlanıyor ama xbla ve dlc oynamayı unutman gerekiyor çünkü desteklemediği söylüyor xboxçım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dersato

xkey için evet cihaz açıyorlar çünkü dvd kablosunu çıkartıp işlemciye backup oyun standbayı yapıcak chipi takıyorlar bildiğim tüm xbox360 içiin işlem sağlanıyor ama xbla ve dlc oynamayı unutman gerekiyor çünkü desteklemediği söylüyor xboxçım

Desteklemiyor degil para verip oynarsin.. İnternetten indiremezsin sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    desteklemesini maddi açıdan bahsettim yoksa 350 tl bende alır taktırıdım ben dlc ana oyundan dah çok seviyorum ilk takırken xboxçımla konuştum ona göre seçenek sundu şimdi rgh 2 yaptırcam 70 tl para vererek ister orjinal istersem iso oynar hale gelicem
  • Arkadaşlar bu gün dead island riptide oyununu indirdim ve cd'ye yazdım şimdiye kadar hiç bi younda update istemiyordu ama bu sefer update istedi bu update fw için mi yoksa xbox'un kendisi için mi? Bir de update'i yapmadım hala yarıda kaldı disk okunamadı fln gibi sonra baktım update edersek fw gidiyormuş. iyi de oldu update yapamamam galiba. En son fw benim kullandığım fw mi kaç olduğunu da bilmiyorum pes13 fln oynanıyor işte Ekim ayında yaptırmıştım çünkü :) Bu oyunu fw'i uçurmadan oynayabilir miyim? update edersem bu cd ile gelen update'de fw gider mi? bi daha uğraşmak istemiyorum bi oyun için fw gitmesin. Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: scknylmz35

Arkadaşlar bu gün dead island riptide oyununu indirdim ve cd'ye yazdım şimdiye kadar hiç bi younda update istemiyordu ama bu sefer update istedi bu update fw için mi yoksa xbox'un kendisi için mi? Bir de update'i yapmadım hala yarıda kaldı disk okunamadı fln gibi sonra baktım update edersek fw gidiyormuş. iyi de oldu update yapamamam galiba. En son fw benim kullandığım fw mi kaç olduğunu da bilmiyorum pes13 fln oynanıyor işte Ekim ayında yaptırmıştım çünkü :) Bu oyunu fw'i uçurmadan oynayabilir miyim? update edersem bu cd ile gelen update'de fw gider mi? bi daha uğraşmak istemiyorum bi oyun için fw gitmesin. Şimdiden teşekkürler

Cihazınıza Rgh işlemi uygulayın uğraşmayın Dvd Update Us miş Pal mış.

• Dual Nand Yaptırsam Orjinal Oyunlarda Ban Riski varmı
  • 1. Harddiske FW Yapıp Ban Yedikten Sonra 2. Bir Harddisktede Mi Ban Devam Eder ? (XBOX Live İçin)
  • Xbox 360 alcam ama sadece yarış oyunu oynıcam forza serisini logitech g27 uyumu var mı x boxlarda birde alırsam kaç gb lik alıyım ? yardım ederseniz sevinirim
  • Arkadaslar xbox almayi dusunuyorum ama illegal hicbir islem yapmadan sadece orjinal oyun alarak kullanacagim ancak 4gb alan yeterli olur mu yani guncelleme falan geliyor mu oyun oynamami engeller mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.