DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6.237
Cevap
31
Favori
363.995
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 sonraki >>>
Giriş
      1069 Mesaj
      27 Şubat 2013 23:47:51
      jtag lı bir makine de oyun güncellemelerini nasıl yüklüyoruz.Mesela pes 2013 ün 1.0 versiyonu yüklü şimdi 1.03 güncellemesi çıktı,nasıl yüklüyoruz.

• Çavuş
      85 Mesaj
      01 Mart 2013 21:15:07
      Selam,
      Almanyadan xbox getiriyorum ancak xbox2ı yıllardır uzaktan izlemiş ve sadece PC de oynayan biri olarak konuya çok uzağım sizi fazla sıkmak istemiyorum iki üründen hangisini almalıyım diye soracağım çünkü hiç anlamıyorum.
      http://www.saturn.de/mcs/product/MICROSOFT-Xbox-360-250-GB-Kinect---Kinect-Sports---Dance-Central-2,48352,419208,469516.html?langId=-3
      http://www.saturn.de/mcs/product/MICROSOFT-Xbox-360-250-GB-inkl.-Kinect,48352,419208,192705.html?langId=-3

• Yüzbaşı
      952 Mesaj
      01 Mart 2013 22:32:49
      Arkadaşlar merhaba,

Uzun zamandır kullanmadığım 3 fw'li konsoluma güncel backup oyunlardan oynamak istediğimde oyun otomatik update yapmak istiyor. Aksi durumda oyuna devam etmiyor. Oyunun içerisindeki update'i kabul etmem durumunda sorun yaşar mıyım? Bu konuda yapmam gereken nedir?

Yardımlarınızı rica ediyorum :(((

• Yarbay
      2667 Mesaj
      01 Mart 2013 23:07:27
      quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

Arkadaşlar merhaba,

Uzun zamandır kullanmadığım 3 fw'li konsoluma güncel backup oyunlardan oynamak istediğimde oyun otomatik update yapmak istiyor. Aksi durumda oyuna devam etmiyor. Oyunun içerisindeki update'i kabul etmem durumunda sorun yaşar mıyım? Bu konuda yapmam gereken nedir?

Yardımlarınızı rica ediyorum :(((

Son fw varsa sorun çıkmaz.

Nothing's real until you feel.
      Live: Diablom TR
    • Yüzbaşı
      287 Mesaj
      05 Mart 2013 15:45:16
      merhaba bende karar verdim. xbox 250gb+kinect+jtag lı bir tane alacam.

bu pal ve ntsc farkını kaçırdım ben. bizim için en iyisi hangisi?

bir de jtag yapılacak ama sanırım jtaglılarda online oyuna giremiyoruz live den. kendi serverları varmış. makine de jtag olsa da girme ihtimalimiz yok mu mesela orjinal oyunu alsak?

bir de fiyat konusunda yardımcı olur musunuz? 12 taksitle 1200 tl içinde de 50 oyun var dedi satıcı? sizce nasıl?

• Binbaşı
      1069 Mesaj
      05 Mart 2013 16:01:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Anakhaa

merhaba bende karar verdim. xbox 250gb+kinect+jtag lı bir tane alacam.

bu pal ve ntsc farkını kaçırdım ben. bizim için en iyisi hangisi?

bir de jtag yapılacak ama sanırım jtaglılarda online oyuna giremiyoruz live den. kendi serverları varmış. makine de jtag olsa da girme ihtimalimiz yok mu mesela orjinal oyunu alsak?

bir de fiyat konusunda yardımcı olur musunuz? 12 taksitle 1200 tl içinde de 50 oyun var dedi satıcı? sizce nasıl?

fiyat konusunda biz 1 hafta önce kuzenime aldık Kadıköy den Kahraman Elektronikten

Xbox 4gb Jtaglı içinde ekstradan 320gb hdd var
      30 oyun,
      ekstra 1 kol

toplam 820 TL 12 taksit

• Yüzbaşı
      287 Mesaj
      05 Mart 2013 16:37:17
      bugün bende kahramanla görüştüm 250gb+2 kol+kinect+25 oyun 1100 tl dedi. 12 taksitle. bunu sanırım ciddi şekilde düşünüyorum. 320gb hdd yi siz mi aldınız? onunla toplamda 820 ye mi geldi?

• Binbaşı
      1069 Mesaj
      05 Mart 2013 16:59:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Anakhaa

bugün bende kahramanla görüştüm 250gb+2 kol+kinect+25 oyun 1100 tl dedi. 12 taksitle. bunu sanırım ciddi şekilde düşünüyorum. 320gb hdd yi siz mi aldınız? onunla toplamda 820 ye mi geldi?

hepsi beraber 820 TL. 4gb modele kendileri 320gb hdd takmışlar.

• Yüzbaşı
      484 Mesaj
      10 Mart 2013 11:00:52
      Merhaba.

Yaklaşık 2 yıl önce aldığım konsolum fw'li idi. Ben sadece içinden çıkan 1 aylık gold kartı kullandım, daha sonra hiç live'e bağlanmadım. Aradan bir yıl kadar geçti ve dashboardların da temelli yenilendiği bir güncelleme ile kopya oyun oynayamaz duruma geldim. Yaklaşık 6 aydır orijinal oyun oynuyorum fakat hiç live satın almadım.

Kopya oyun oynayamamaktan şikayetçi değilim fakat merak ettiğim şu, live'e girersem hala ban yeme ihtimalim var mı? Sonuçta artık kopya oynatmadığı için ban da yemem diye düşünüyorum fakat yanılıyor muyum?

Vereceğiniz cevaba göre aylık veya yıllık gold üyelik alacağım.
      Şimdiden teşekkürler...

• Binbaşı
      1201 Mesaj
      10 Mart 2013 14:09:20
      arkadaşlar bende xbox360 almayı düşünüyorum bu pc dalgasından iyice sıkıldım artık
      çok yabancıyım bu xbox 360 olayına 2. el almayı düşünüyorum kinect olayı beni çok cezbediyor
      sizce xbox 360+kinect 2.el olarak kaça bulabilirim

Herkes Haddini Bilecek !
    • Yüzbaşı
      450 Mesaj
      12 Mart 2013 08:50:39
      quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

arkadaşlar bende xbox360 almayı düşünüyorum bu pc dalgasından iyice sıkıldım artık
      çok yabancıyım bu xbox 360 olayına 2. el almayı düşünüyorum kinect olayı beni çok cezbediyor
      sizce xbox 360+kinect 2.el olarak kaça bulabilirim

ikinci el fiyatları neredeyse sıfır fiyatına yakın. bence sıfır al. 900'e kadar düştü. ben geçen sene 930'a aldım. taslak elektronikten.

insanın yaşadığı toprakların altında ölüleri yoksa o adam o toprağın insanı değildir...
    • Yüzbaşı
      759 Mesaj
      12 Mart 2013 19:28:48
      Arkadaşlar Crysis 3'ün Avrupa (PAL) versiyonu Türkçe mi ? Yoksa sadece Türkiye'den alınan DVDlermi Türkçe.

• Yüzbaşı
      762 Mesaj
      13 Mart 2013 23:06:04
      arkadaslar sızce xbox360 ıcın 26 ınch led tv mı ıyı olur kı alırsam tv ozellıgını de kullanacam yada kınect mı alsam daha ıyı olur kınect kullananlar yazabılırler mı nasıl memnunlar mı ?

• Yüzbaşı
      450 Mesaj
      14 Mart 2013 15:04:02
      quote:

Orijinalden alıntı: SAYKOOO14

arkadaslar sızce xbox360 ıcın 26 ınch led tv mı ıyı olur kı alırsam tv ozellıgını de kullanacam yada kınect mı alsam daha ıyı olur kınect kullananlar yazabılırler mı nasıl memnunlar mı ?

tek başına oynayacaksan kinect o kadar zewkli değil. ama kalabalığım diyorsan hiç düşünme al.

insanın yaşadığı toprakların altında ölüleri yoksa o adam o toprağın insanı değildir...
    • iOS Beta Kullanıcısı
      2720 Mesaj
      14 Mart 2013 17:18:54
      Yahu oyun tedarik eden bir yerler yada kişiler tanıyor musunuz? İstanbul Avrupa yakası olmalı kesinlikle.

Bilen P.m'de atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CHARLOTTE_ -- 14 Mart 2013; 17:19:19 >

Gamertag: CHARLOTTETR1
      PSN: BenjoFranklin
    • Onbaşı
      25 Mesaj
      15 Mart 2013 12:24:48
      Arkadaşlar merhaba,

Power supplynin için açıp fanını temizledim fakat hala bazen çok ses çıkardığı oluyor bunun ısınmasıyla da bir alakası yok çünkü bazen açtığımda yapıp sonra duruyor falan. Sorum bu konularda bilgili arkadaşlara, fanı devre dışı bıraksam power supply sorun yapar mı? Siz ne yapmamı önerirsiniz?

https://www.youtube.com/user/BugraSenkozalak Xbox Live GT: Berke100 Fifa 14 FUT coins satılır.
    • Yüzbaşı
      734 Mesaj
      16 Mart 2013 02:35:55
      slm bende xbox var fw attırmak istiyorum yalnız makina 2011 cıkış tarihli olmuyor dediler yokmu baska caresi saygılar

• iOS Beta Kullanıcısı
      2720 Mesaj
      19 Mart 2013 15:47:00
      quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Yahu oyun tedarik eden bir yerler yada kişiler tanıyor musunuz? İstanbul Avrupa yakası olmalı kesinlikle.

Bilen P.m'de atabilir.

up

Bilen kimse yok mu arkadaşlar? Yardımcı olunuz lütfen.

Gamertag: CHARLOTTETR1
      PSN: BenjoFranklin
    • Kurmay Yarbay
      12622 Mesaj
      23 Mart 2013 18:30:43
      Kinect ve altkomşu ses problemi yaşıyorum:(

Arkadaşlar alt kata çok ses gidiyor bununla ilgili çözüm önerisi olan varmı ben şu ürünü buldum http://www.uzayspor.com...ri-mn-776-intcamp-search

ama sonuçta zıplıyoruz koşuyoruz basınç yapıyor 70 kiloyum eşimle birlikte yan yana iki kişi koştuğumuzda çok fazla ses gidiyor alt kata şikayet geliyor insanlarda haklı.

Sizin çözüm öneriniz varmı mutlaka aynı sorunu yaşayanlar olmuştur acaba 10 cm kalınlığında jimlastik minderimi alsam judo minderi 5cm kalınlığında fakat iç malzemesi sünger değil daha sıkıştırılmış poliüretan bir madde şimdiden teşekkürler.

• Er
      1 Mesaj
      24 Mart 2013 21:36:58
      Sırf kolu rahatsızdır diye ps3 almayı düşünüyorum o analoglar vb. çok değişik konumlandırılmış GTA IV- Pes - HALO- Crysis oynayacağım. Sizce kolu rahat mı akıcı bir şekilde oynayabilir miyim?

Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.