O

Teğmen
05 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar, elimde 1.4 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 işlemcili, 4 GB ram, 500 GB sabit sürücü, Intel HD Graphics 5000 ekran kartlı bir mac mini var. konsol almayı düşünüyordum fakat aklıma mac'e boot camp ile windows yükleyip pc oyunları oynamak geldi. grafik olarak aşırı bir beklentim yok zaten. genellikle FIFA oynayacağım. sizin yorumlarınıza bağlı olarak windowsu yükleyeceğim. teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Yeni açacak olduğumuz reklam ajansımız için isim aramaktayız fakat henüz içimize sinecek bir isim bulamadık. Ben de sizlerin yardımına sığınıyorum
Önecelikle tercihimiz "......... reklam" değil de sadece isim olması. Mesela: Mavi Reklam Ajansı - Mavi Reklam gibi değil yani. 100 liralık bir değer biçtim uygun bulursanız, evet arkadaşlar fikirleriniz bekliyorum.
Gerçekten beğendiğim bir isim olursa ödül için hesap numarasını PM'den isteyeceğim. Teşekkürler.
merhaba arkadaşlar. postercim .netten poster almayı düşünüyordum ve hitman posterini buldum. Sizce almalımıyım tasarım güzel mi?

ürünün linki;http://postercim.net/its-my-job

yorumlarınızı bekliyorum.
Fifa 15 bu sene mac os x için çıkacak mı? Henüz net bir bilgi alamadım. Teşekkürler.
merhaba arkadaşlar yeni mac mini aldım. fakat monitörüme bağlayınca görüntü alamıyorum. denemediğim kablo kalmadı, ancak televizyonuma hdmi kablosuyla bağlayınca sorunsuz görüntü geldi. benimle aynı sorunu yaşayanlar veya çözümü bilenler var mı?

*monitörümde herhangi bir arıza yok, normalde xbox oynuyorum sorunsuz..
merhaba arkadaşlar yeni mac mini aldım. fakat monitörüme bağlayınca görüntü alamıyorum. denemediğim kablo kalmadı, ancak televizyonuma hdmi kablosuyla bağlayınca sorunsuz görüntü geldi. benimle aynı sorunu yaşayanlar veya çözümü bilenler var mı?

*monitörümde herhangi bir arıza yok, normalde xbox oynuyorum sorunsuz..
İyi akşamlar arkadaşlar. Yeni sezon forma siparişi verdim fenerium.com'dan ama ödemeyi de banka havalesi ile yaptım.. Ancak yeni fark ediyorum ki sipariş kodunu yazmamışım. Ne olabilir şimdi, bir sorun olur mu?
Arkadaşlar 21.5" Philips monitörüme bağladım (vga to hdmi kablo ile) Xbox 360'ı ama FIFA 14 te falan çim renkleri çok açık. Neredeyse sarı gibi. Gördüğüm kadarıyla forumda çoğu kullanıcı monitörden oynuyor. yardımcı olur musunuz?
Sadece FIFA 14 oynayacağım onun için ps3 alacağım 12 GB yeterli olur mu?
Maçı izleyemeyen arkadaşlar pozisyonu FB TV'de görebilirler. Canlı olarak tartışılıyor şuan.
Hakkında
Meslek: Grafiker
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac
Oyun Platformu
PS3
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 190
İkinci El Bölümü Mesajları: 27
Konularının görüntülenme sayısı: 33.517 (Bu ay: 44)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.