Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.254
Cevap
31
Favori
393.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HedoTurkoglu

quote:

Orijinalden alıntı: Devillah

quote:

Fw 3.0 olan aletten fw yi nasıl kaldırabiliriz.O microsoft updateini tekrar bir şekilde yükleyebiliyor muyuz?Hani bu ilaçları kaldıran update

Öyle bir yöntem yok. 3,0 onun önlemini alıyor zaten. Ama dvd-rom değiştirerek fw sildirme gibi bir söylenti vardı. Tam emin değilim işe yarıyor mu yaramıyor mu. Bazıları yarıyor der bazıları yine de fw li olduğu belli olur der.

amacım zaten belli etmemek değil fwyi kaldırmak aletten :)

Miki anlayabilir diyorum. Fw kaldırdım sanıp boşuna orjinal oyuna masraf yapmış da olabilrisiniz. %100 değil diye biliyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Fw 3.0 olan aletten fw yi nasıl kaldırabiliriz.O microsoft updateini tekrar bir şekilde yükleyebiliyor muyuz?Hani bu ilaçları kaldıran update

Öyle bir yöntem yok. 3,0 onun önlemini alıyor zaten. Ama dvd-rom değiştirerek fw sildirme gibi bir söylenti vardı. Tam emin değilim işe yarıyor mu yaramıyor mu. Bazıları yarıyor der bazıları yine de fw li olduğu belli olur der.

Miki anlayabilir diyorum. Fw kaldırdım sanıp boşuna orjinal oyuna masraf yapmış da olabilrisiniz. %100 değil diye biliyorum.

dostum anlatamadım kendimi neyse :) Amaç sadece orjinal oynamak :)
  • Merhabalar, cevap veren herkese teşekkür ederim.
    Ses sorununu çözdüm. televizyonumun menüsünden bağlantıyı pc olarak belirtince sorun kalmadı.
    Okunamayan oyunu (singapurdan makinayla gelen) buradaki her hangi bir xbox satan elektronik mağazasına götürsem değiştirirler mi?

Saygılar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam orjinal oyanayacaksınız ama offline mı oynayacaksınız ? O zaman fw yi kaldırtmanın anlamı yok orjinal dvd ler zaten fw ile de çalışır. Ama fw yi kaldırıp orjinal dvd ler ile online oynarsanız bunun garantisi yok onu söylemeye çalışıyorum. Yani korsan dvd veya orjinal oynamışsınız pek farkı olmayabilir. Onu anlatmaya çalışıyorum. Fw kaldırıp orjinal dvdler ile oynayıp banlanma olabilir diyorum. Yıllardır ban falan yok ayrı konu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam orjinal oyanayacaksınız ama offline mı oynayacaksınız ? O zaman fw yi kaldırtmanın anlamı yok orjinal dvd ler zaten fw ile de çalışır. Ama fw yi kaldırıp orjinal dvd ler ile online oynarsanız bunun garantisi yok onu söylemeye çalışıyorum. Yani korsan dvd veya orjinal oynamışsınız pek farkı olmayabilir. Onu anlatmaya çalışıyorum. Fw kaldırıp orjinal dvdler ile oynayıp banlanma olabilir diyorum. Yıllardır ban falan yok ayrı konu.

Cevapların için teşekkür ediyorum :) işte yani amaç fw yokmuş gibi olmasını istemek :) yani attırdığıma çok pişman oldum.Yapacak birşey yok normal orjinal alıp oynayacağım artık :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oxxo

arkadaşlar bilen yokmudur şu 2 ay 2$ nasıl alınır?

Her zaman alamazsin onu. Mesela devam etmekte olan live uyeligin var ve sonlara geldi. Dashboardda 2$ a 2 ay daha uzatmak ister misiniz gibisinden kampanya cikar ve alinir. Her zaman cikmiyor zaten.

anladım
    teşekkür derim
  • Merhaba arkadaslar.
    benim birkac sorum olacak:
    FW yapilirsa Ban yemeden eski haline dondurmek mumkun mu?

İkinci sorum FW atma olayi riskli oldugu yaziliyor cogu yerde. ne gibi risk var? Benim yasadigim bolgede guvenilir biri yok da kendim FW atmayi dusunuyorum. basarisiz olsam ne tur kayiplar olabilir ve duzeltme ihtimali var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de bir sorum olacak.
    Bazı oyunlar ntsc-j veya ntsc-u olsa bile region free olduğu için pal makinalarda çalışabiliyor. Burası tamam.

Peki bunun dışında pal olan bi oyundan herhangi bir farkı var mı? Mesela ntsc-j bi oyun alırsam online oynarken asya ülkelerinin serverlarına mı bağlanır veya bunun gibi birşey var mı?

Kısacası ntsc-j region free oyun ile pal oyun arasında ufak da olsa bir fark yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: holyland

Merhaba arkadaslar.
    benim birkac sorum olacak:
    FW yapilirsa Ban yemeden eski haline dondurmek mumkun mu?

İkinci sorum FW atma olayi riskli oldugu yaziliyor cogu yerde. ne gibi risk var? Benim yasadigim bolgede guvenilir biri yok da kendim FW atmayi dusunuyorum. basarisiz olsam ne tur kayiplar olabilir ve duzeltme ihtimali var midir?

İlk sorunun cevabı bir önceki sayfada var. Hatta 2 mesaj yukarıda alıntılara bakarak da görebilirsin.
    İkinci soru için biraz araştırma yapmanız lazım. Yani fw için neler gerekli olduğuna bakın. Pek bilmeden yapılabilecek bir şey değil. Google ile bir sürü türkçe-ingilizce kaynak bulabilirsiniz zaten.

quote:

Orijinalden alıntı: qubee

Benim de bir sorum olacak.
    Bazı oyunlar ntsc-j veya ntsc-u olsa bile region free olduğu için pal makinalarda çalışabiliyor. Burası tamam.

Peki bunun dışında pal olan bi oyundan herhangi bir farkı var mı? Mesela ntsc-j bi oyun alırsam online oynarken asya ülkelerinin serverlarına mı bağlanır veya bunun gibi birşey var mı?

Kısacası ntsc-j region free oyun ile pal oyun arasında ufak da olsa bir fark yok mu?

Oyunlarda ntsc-j ntsc-u pal farkı yok. Makinelerde bu fark var. İşte palın adaptörünün çektiği güç farklı, ntsc-j çektiği güç farklı gibi. Ama oyunlarda fark yok.
  • arkadaşlar merhaba herkesin olduğu gibi benimde biraz sorum var
    bu konuya vakıf olan arkadaşlardan Cevap alabilirsem çok güzel olur.

1-xbox360 almayı düşünüyorum jtag fw ikisi bir arada olanı varmıdır alabilirmiyim?
    2-xbox360 4gb olanı alsam harici diske nasıl oyun yükleyip oynayabilirim?
    3-xbox360 +kinect jtag fw için önerebileceğiniz fiyat aralığı nedir?
    4-xbox360 bilmemiz gerekn en önemli 5 nokta.
    5-xbox360 için en stabil versiyon hangisidir?

şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_04

arkadaşlar merhaba herkesin olduğu gibi benimde biraz sorum var
    bu konuya vakıf olan arkadaşlardan Cevap alabilirsem çok güzel olur.

1-xbox360 almayı düşünüyorum jtag fw ikisi bir arada olanı varmıdır alabilirmiyim?
    2-xbox360 4gb olanı alsam harici diske nasıl oyun yükleyip oynayabilirim?
    3-xbox360 +kinect jtag fw için önerebileceğiniz fiyat aralığı nedir?
    4-xbox360 bilmemiz gerekn en önemli 5 nokta.
    5-xbox360 için en stabil versiyon hangisidir?

şimdiden teşekkürler

Bildiğim kadarıyla sorularını cevaplıyayım arkadaşım

1- Jtag fw bi arada olmaz ki varsa bile öyle alman saçmalık olur :) Fw li alırsan xbox live dan online oynayabilirsin ama ban yeme riskini göze alacaksan :) Jtag li alırsan oyunları harici harddiskinden oynarsın bunda da kendi kurmuş oldukları Xlink kai diye bi server var ordan oynarsın bunda ban yok ama live kadar iyi olmaz çoğu hileci :)
    3- Jtag kinectliler 900-1100 arası değişiyo
    4- Ntsc yada pal mı onu sor. Fw li alacaksan pal ama jtaglı alacaksan onda sorun omaz o hepsini çalıştırıyo :) Isınma problemi falan vardı ama slimlerde çözdüler sanada zaten son anakart modeli verecekleri için sıkıntı olmaz :)
    5- Yukarda dediğim gibi stabil versiyon yok zaten jtagli yada fwli alacağın zaman onlar o stabil çalışan versiyonu koyuyorlar.

Umarım işine yarar bu bilgiler :)
  • güzel paylaşım ama su microsoft un xbox ı bu fiyatlara göre daha uygun olduğunu düşünüyorum.
  • jtag lı bir makine de oyun güncellemelerini nasıl yüklüyoruz.Mesela pes 2013 ün 1.0 versiyonu yüklü şimdi 1.03 güncellemesi çıktı,nasıl yüklüyoruz.
  • Selam,
    Almanyadan xbox getiriyorum ancak xbox2ı yıllardır uzaktan izlemiş ve sadece PC de oynayan biri olarak konuya çok uzağım sizi fazla sıkmak istemiyorum iki üründen hangisini almalıyım diye soracağım çünkü hiç anlamıyorum.
    http://www.saturn.de/mcs/product/MICROSOFT-Xbox-360-250-GB-Kinect---Kinect-Sports---Dance-Central-2,48352,419208,469516.html?langId=-3
    http://www.saturn.de/mcs/product/MICROSOFT-Xbox-360-250-GB-inkl.-Kinect,48352,419208,192705.html?langId=-3
  • Arkadaşlar merhaba,

Uzun zamandır kullanmadığım 3 fw'li konsoluma güncel backup oyunlardan oynamak istediğimde oyun otomatik update yapmak istiyor. Aksi durumda oyuna devam etmiyor. Oyunun içerisindeki update'i kabul etmem durumunda sorun yaşar mıyım? Bu konuda yapmam gereken nedir?

Yardımlarınızı rica ediyorum :(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

Arkadaşlar merhaba,

Uzun zamandır kullanmadığım 3 fw'li konsoluma güncel backup oyunlardan oynamak istediğimde oyun otomatik update yapmak istiyor. Aksi durumda oyuna devam etmiyor. Oyunun içerisindeki update'i kabul etmem durumunda sorun yaşar mıyım? Bu konuda yapmam gereken nedir?

Yardımlarınızı rica ediyorum :(((

Son fw varsa sorun çıkmaz.
  • merhaba bende karar verdim. xbox 250gb+kinect+jtag lı bir tane alacam.

bu pal ve ntsc farkını kaçırdım ben. bizim için en iyisi hangisi?

bir de jtag yapılacak ama sanırım jtaglılarda online oyuna giremiyoruz live den. kendi serverları varmış. makine de jtag olsa da girme ihtimalimiz yok mu mesela orjinal oyunu alsak?

bir de fiyat konusunda yardımcı olur musunuz? 12 taksitle 1200 tl içinde de 50 oyun var dedi satıcı? sizce nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anakhaa

merhaba bende karar verdim. xbox 250gb+kinect+jtag lı bir tane alacam.

bu pal ve ntsc farkını kaçırdım ben. bizim için en iyisi hangisi?

bir de jtag yapılacak ama sanırım jtaglılarda online oyuna giremiyoruz live den. kendi serverları varmış. makine de jtag olsa da girme ihtimalimiz yok mu mesela orjinal oyunu alsak?

bir de fiyat konusunda yardımcı olur musunuz? 12 taksitle 1200 tl içinde de 50 oyun var dedi satıcı? sizce nasıl?

fiyat konusunda biz 1 hafta önce kuzenime aldık Kadıköy den Kahraman Elektronikten

Xbox 4gb Jtaglı içinde ekstradan 320gb hdd var
    30 oyun,
    ekstra 1 kol

toplam 820 TL 12 taksit
  • bugün bende kahramanla görüştüm 250gb+2 kol+kinect+25 oyun 1100 tl dedi. 12 taksitle. bunu sanırım ciddi şekilde düşünüyorum. 320gb hdd yi siz mi aldınız? onunla toplamda 820 ye mi geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anakhaa

bugün bende kahramanla görüştüm 250gb+2 kol+kinect+25 oyun 1100 tl dedi. 12 taksitle. bunu sanırım ciddi şekilde düşünüyorum. 320gb hdd yi siz mi aldınız? onunla toplamda 820 ye mi geldi?

hepsi beraber 820 TL. 4gb modele kendileri 320gb hdd takmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.