Şimdi Ara

XBOX360 SÜREKLİ SORULAN SORULAR & KAPSAMLI CEVAPLAR (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.254
Cevap
31
Favori
393.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biliyorum çok tartışıldı bu konu ama falcon makinam 2.kez e74 hatası verdi ve şimdi bir daha hata vermesini önlemeye (geciktirmeye) çalışıyorum bu nedenle sizce dik mi yatay mı kullanmalıyım? soğutma mod yaptırmayı da düşünüyorum ama uzun bir süredir konsolturke ulaşamıyorum, acaba soğutma mod yapan başka yerler de var mı? Ya da soğutma moda alternatif çözümler var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the breaking_point -- 27 Haziran 2009; 15:45:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: the breaking_point

biliyorum çok tartışıldı bu konu ama falcon makinam 2.kez e74 hatası verdi ve şimdi bir daha hata vermesini önlemeye (geciktirmeye) çalışıyorum bu nedenle sizce dik mi yatay mı kullanmalıyım? soğutma mod yaptırmayı da düşünüyorum ama uzun bir süredir konsolturke ulaşamıyorum, acaba soğutma mod yapan başka yerler de var mı? Ya da soğutma moda alternatif çözümler var mı?

Xbox360 dik kullanım için tasarlanmıştır.Fakat tüm hava deliklerini kullanabilmek için yatay kullanıp altına makinayı havada tutacak platform yapılmalıdır.Soğutma modu gereksiz.
  • usbden normal joystick baglayabiliyomuyuz alete
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamez

usbden normal joystick baglayabiliyomuyuz alete

Hayır
  • bir de bişey daha soracam aleti her kapayışımda tik diye bir ses geliyor tel kopar gibi nedeni ne olabilir normalmidir
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamez

bir de bişey daha soracam aleti her kapayışımda tik diye bir ses geliyor tel kopar gibi nedeni ne olabilir normalmidir

Kusura bakma anlattığın şeyi anlamadım ama tekrar açtığında bir problemle karşılaşmadığına göre sorun yok.
  • 22" DVİ girişli bir LCD monitörğm var.Xbox 360 ı bağlamak istiyorum.Elimde de iki tarafı da dvi-Dişi olan bir kablo var yani klasik lcd monitörlerle gelen.HDMİ(DİŞİ) to DVİ-Erkek converter alsam işimi görür mü...Hdmi dişiyi xbox a dvi erkeğe de dvi kablonun bir ucu converter a diğer ucu da monitöre.......
    ((((Bu arada monitörüm HDCP Destekliyor))))
  • quote:

Orjinalden alıntı: :.:MaDMen:.:

22" DVİ girişli bir LCD monitörğm var.Xbox 360 ı bağlamak istiyorum.Elimde de iki tarafı da dvi-Dişi olan bir kablo var yani klasik lcd monitörlerle gelen.HDMİ(DİŞİ) to DVİ-Erkek converter alsam işimi görür mü...Hdmi dişiyi xbox a dvi erkeğe de dvi kablonun bir ucu converter a diğer ucu da monitöre.......
    ((((Bu arada monitörüm HDCP Destekliyor))))

Mantıklı gözüküyor denemek lazım.
  • Biraz önce gamepointsnow.com'dan 2100 uk points aldım ama acaba nasıl bir site daha önce buradan mspoints alan varmı yollamama durumu vs. olurmu?
  • arkadaslar birkac ay önce xbox i ps3 le takas ettim ancak geri dönmek istiyorum. ben verdigim zaman lite on lar icin fw cikmak üzereydi, eski oyunlari oynatmayacak deniyordu. su son birkac ayi biri bana özetlese cok iyi olur, fransiz kaldim herzamanki gibi konsolu ingiltereden getirtecegim, su an fw yapilamayan bi versiyon varmi, sonra elimde patlamasin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamsar1İ

arkadaslar birkac ay önce xbox i ps3 le takas ettim ancak geri dönmek istiyorum. ben verdigim zaman lite on lar icin fw cikmak üzereydi, eski oyunlari oynatmayacak deniyordu. su son birkac ayi biri bana özetlese cok iyi olur, fransiz kaldim herzamanki gibi konsolu ingiltereden getirtecegim, su an fw yapilamayan bi versiyon varmi, sonra elimde patlamasin.

yok her dvdroma fw atılabiliyor
  • peki elimde bulunan eski img dosyalari yeni fw ile uyumlumu yoksa patch falan mi yapmam gerekiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamsar1İ

peki elimde bulunan eski img dosyalari yeni fw ile uyumlumu yoksa patch falan mi yapmam gerekiyor

eski oyunlar yeni fw ilede çalışır sadece ban dan korunmak için gerekli patchleri yapmalısın.
  • slm plazma tv me pana 42s10e hdmi dan xbox360 bağlıyorum bi türlü görüntü alamıyrum xboxı aynı kablo ile hdmi monitörüme bağlıyorum sorun yok birde tv de aynı hdmi dan hdmi olarak dvd player sorunsuz çalışıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartal2339

slm plazma tv me pana 42s10e hdmi dan xbox360 bağlıyorum bi türlü görüntü alamıyrum xboxı aynı kablo ile hdmi monitörüme bağlıyorum sorun yok birde tv de aynı hdmi dan hdmi olarak dvd player sorunsuz çalışıyor

Eğer ekrandaki görüntü siyahsa televizyonunuz HDCP yi desteklemiyor olabilir.Ses alabiliyor musunuz?
  • Xbox 360 arcade pack'e illa xboxın orj. kolumu lazım 2. kol olarak ucuza yokmu , yoksa orj. ucuza nerden bulabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: delgado505

Xbox 360 arcade pack'e illa xboxın orj. kolumu lazım 2. kol olarak ucuza yokmu , yoksa orj. ucuza nerden bulabilirim.

2nci el bölümünde olabilir.Xbox360'dan farklı kolla oynanmıyor diye biliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: chetaci

quote:

Orjinalden alıntı: kartal2339

slm plazma tv me pana 42s10e hdmi dan xbox360 bağlıyorum bi türlü görüntü alamıyrum xboxı aynı kablo ile hdmi monitörüme bağlıyorum sorun yok birde tv de aynı hdmi dan hdmi olarak dvd player sorunsuz çalışıyor

Eğer ekrandaki görüntü siyahsa televizyonunuz HDCP yi desteklemiyor olabilir.Ses alabiliyor musunuz?

valla ses de yok yalnız 1.3 hdmi çıkışı olan bir tv nin bunu desteklememesi anormal değilmi somuçta aynı çıkıştan 1080p upscaling yapan dvd playerı bağladığımda görntü ve ses var

şimdi netten kitapçığı okudum cihaz hdcp uyumlu ve to a connect a game equipment you can use hdmi 1/2/ 3 demiş yani sorun olmaması gerek benimi ingilizcem bunu bu şekilde çeviriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2339 -- 2 Temmuz 2009; 0:03:58 >

• Arkadaşlar live hakkında birşey sormak istiyorum usa hesap mı daha mantıklı yoksa uk hesap mı bu mspointler bakımından 3 aylık 1 yıllık live kodlar bakımından hangisi daha mantıklı
  • us
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.