Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1651. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: batu26
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil
5 sn
76.322
Cevap
788
Favori
3.748.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16491650165116521653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft, 2021'de "konsolda Xbox'a" özel olarak çıkacak oyunların bir kısmını listeledi.

Microsoft, bu listenin dışında daha fazla oyun göreceğimizi ve 2021'in Xbox fanı olmak için harika bir yıl olacağını belirtti.😅 Bunlar şimdiye kadar duyurulmuş olanlar.

Psychonauts 2
    Microsoft Flight Simulator
    The Medium
    Little Witch in the Woods
    Halo İnfinite
    Scorn
    CrossfireX
    Warhemmer Dakrktide 40K
    The Ascent
    The Gunk
    Lake
    The Last Stop
    Exo One
    Echo Generation
    Dead Static Drive
    The Big Con
    Exomecha
    The Artful Escape
    Adios
    RPG Time
    Sable
    She Dreams Elsewhere
    Shredders
    Song of Iron
    Tunic
    Twelve Minutes
    Unexplored 2
    Way to the Woods
    The Wild at Heart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Umarim turkce dil destegi olur. Diger turlu turkiyede fan isi zor bence. Ps nin yurume sebebi bence turkceye yaptigi yatirimksrdi. Mesela maalesef medium tr dil yok.
  • Bu oyunu oldukça fazla merak ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=E_aMpILW6iI&feature=youtu.be

• tayaydin kullanıcısına yanıt
    Link hata veriyor forumdaş bende ben de aynı şekilde aldım ama kararsız kaldım
    Cod warzone gibi olacak galiba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayaydin

Microsoft'un bizim ülkeye has 3 yıllığına oldukça hesaplı bir şekilde Game Pass Ultimate alma yolu var ki resmi olarak sitesinde yazmıyor. En kolay müşteri hizmetleri aracılığı ile yapılıyor. 3 defa 12 aylık Live Gold alıyorsunuz (3×180TL) üzerine 1 aylık Game Pass Ultimate (45TL) alınca 3 yıllık Live Goldunuz Game Pass Ultimate'a dönüşmüş oluyor (İsterseniz 1 yıllık veya 2 yıllık yapabilirsiniz. 3 yıllık tavsiye ederim çünkü Game Pass Ultimate'i tek seferde en fazla 36 aylık alabilirsiniz)

Forumda bu konu ile ilgili safya var, oraya bakmanızı tavsiye ederim. Orada detaylı bir anlatımda ben yapmıştım:
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146902611#146902611

Hocam merhaba,

Bu arada xbox support üzerinden yabancı bir arkadaşa bağlandım, Türkçe konuşan temsilci var mıydı bilmiyorum ama sorun değil.

Benim bağlandığım kişi 12+12+11 ay xbox live gold üyeliği aldı ve son 11 aylık xbox live hemen hesabıma yansımadığı için 24 saat sonra kalan 1 aylık süre içinde xbox game pass ultimate ekleyeceğini söyledi. Böylece 36 ay boyunca game pass ultimate + xbox live almış olacağım.

Senin belirttiğin gibi 12+12+12 olarak alamaz mıyız diye sorduğumda 36 ay'a üyelik alınabildiği için 36 ay xbox live üyeliği alırsam game pass ultimate tanımlaması yapamayacağını söyledi.

Totalde 12+12+11+1 şeklinde alımı 50-60tl daha pahalıya geliyor fakat 3 senelik üyelik için hesapladığımda ayda 1 paket sigara parasına ciddi bir içeriğe erişim sağlamış oluyorum, o yüzden çokta takılmadım.

Belkide yıl başı öncesi durum farklıydı, şimdi değişmişte olabilir.

Bu arada bana gelen müşteri temsilcisi mi öyleydi yoksa microsoft müşteri hizmetleri hep mi bu şekilde çalışıyor bilmiyorum fakat gördüğüm en bilgili ve en ilgili müşteri temsilcisiydi arkadaş.

• Ne yazık ki saçma sapan bir sorun var Samsung monitörlerde oluyor genelde, oyun oynarken vs sorun yok ama youtube veya netflix'de bir şeyler izlerseniz beyaz bir flash oluşuyor ekranda anlık ara ara, tam kapatana kadar da düzelmiyor ne yazık ki, internette araştırdım baya çok kişide varmış, sanırım uygulamalara güncelleme gelmesi lazım, başka yaşayan var mı ?

Cok güzel oyunmuş ilk defa gördüm. Türk oyunuymuş. Ucretsiz Online pay to win olacak diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 16 Ocak 2021; 13:45:3 >
  • fitamino kullanıcısına yanıt

Kesinlikle Türkçe dil desteği artık çok önemli. Sırf bunun için Ps tercih eden büyük çoğunluk var. Medium Tr desteği almadan gelmesi büyük saçmalık.

• Medium 3.Parti oyun o yüzden olabilir ama kesinlikle birini parti oyunlarda altyazı şart dublaj isteyen çok yok zaten.

Fable falan Türkçe altyazı ile gelse ne güzel olur

• Hangi 3. Party oyununda dil desteği gördünüz arkadaşlar?

Cyberpunk
  • takip

• Selamlar. Series x gamepass standart konsol sürümü var. Gears 5 yükledim ve 3. Bölüme kadar geldim. Nat problemim vardı onu hallettim ama şimdi gears 5 oynayamıyorum. Gears 5 servisine bağlanmıyor ve kaldığım yerden açamıyorum. Sorun ne olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Cyberpunk
    Cyberpunk diye bir oyun kaldımi ya :) İstisna o da işte.

• Bu oyunu oynamayan çok şey kaybeder 2021..

Day 1 gamepass

https://www.youtube.com/watch?v=cKLD4G6WzSQ&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 16 Ocak 2021; 14:53:3 >
  • Arkadaşlar 6300 series x alınırmı cyber punk ve avenger oyunu ile
  • frudi kullanıcısına yanıt

Alınır

• Ori 2 6k 60fps ya da 4k 120fps ile calisiyor
    Supersampling sayesinde 6k görüntü inanilmaz görünüyor benim oledde
    Cam gibi yav
    Oyunun her karesini wallpaper olarak kullanabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 16491650165116521653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.