Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1652. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: batu26 , batu26 , M.CMRT , M.CMRT
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir - 9 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.322
Cevap
788
Favori
3.748.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16501651165216531654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Supersampling nedir hocam? Bende 2k monitor var nasil kullanirim
  • fitamino kullanıcısına yanıt

Misal 6k görüntüyü 4k ekrana sigdiriyor

Buna supersampling denir

Sizde konsol 4kya ayarliysa otomatik sekilde görüntüyü supersamling ile 2k ekrana sigdirir zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.com'dan Turtle Beach Stealth 700 gen 2 satın aldım ve yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum.

Kullanım tecrübeme göre bu kulaklığı Xbox kullanıcılarına ne yazık ki öneremiyorum.

Öncelikle iyi yanlarından kısaca bahsetmem gerekirse muazzam bir ses kalitesi var. Oyun oynarken bir yandan da BT üzerinden telefonumdaki podcast'i dinleyebilmek çok keyifli. Malzeme kalitesi de baya iyi. Önceki kulaklığım Turtle Beach Stealth 520 bunun yanında Bim'den alınmış gibi kalır. Ayrıca mobil uygulama ile çok güzel çalışıyor. Her ayarı rahatça yapabiliyorsun.

Gelelim diğer önemli noktalara. Kesinlikle konforlu bir kulaklık değil. Yanlardan kulaklara çok baskı yapıyor. Öyle çok büyük ya da çok küçük kafalı birisi de değilim. Her türlü genişlik ayarını da denedim. Zamanla yumuşadıkça daha iyi olur mu bilmiyorum tabi.

Mutfağa gittiğimde bağlantı kopuyor ve tekrar bağlanma yok. Kulaklığı kapatıp açacaksınız.

Bir defa Xbox'taki tüm bağlantıları birbirine soktu. Her iki gamepad'imin ve kulaklığın konsolla bağlantısı koptu ve konsolu fişten çekip takana kadar ne yaptıysam bağlayamadım. Bilmiyorsanız bağlantı olarak gamepad'ler ile aynı protokolü kullanıyor (2,4ghz).

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylam06 -- 16 Ocak 2021; 18:47:46 >

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

Normalde böyle oyunlara çöp gözüyle bakarım ama 2d ac valhalla olmuş resmen. Animasyonlar ve vuruş hissi şaşırtıcı derecede iyi.

Achilles diye browser oyun vardı internet kafelerde de meşhurdu onu andırdı bana :) kesin deniyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 16 Ocak 2021; 17:25:38 >

hocam psychonauts 2 maalesef ps e de çıkıyor

• Saylam06 kullanıcısına yanıt
    Bende ps4 pro varken tb 520 vardı şimdide xbox series xte kullandigim tb 600 gen 2 var. Ben baglantI sorunları hic yaşamadım ama geldigi gibi update yaptım. kulaklığın rahatlığı biraz kafa ebatiyla da alakalı ama 520 deri oldugu icin yakardı biraz ama 600 serisi visko kumas kullanmışlar. 4 5 saat cod oynadım gecen hic rahatsızlık vermiyor. Hafif sıkma hissiyatı var onuda yukari ayar yaparak çözdüm. Cok memnunum ses kalitesinden birde dolby atmos aldim off.;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 16 Ocak 2021; 20:16:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketchup.

hocam psychonauts 2 maalesef ps e de çıkıyor

Nerde çıkıyor?

Edit: baktım ps4 yazıyor ama bilemiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 16 Ocak 2021; 19:9:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psychonauts 2 multiplatform. Oyunun gelişimi oyuncu topluluğunun topladığı parayla PS4 ve PC için başlamıştı. MS sonra satın aldı Double Fine’ı. Bu tarz oyunlar multiplatform kalıyor. Örneğin Wasteland 3.

• Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

Acaba DICE tarafından exclusive oyun gelir mi?
    DICE çalışanının mesaj attigi konu 2021 yılında çıkacak xbox exclusive oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgrn7 -- 16 Ocak 2021; 19:33:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Acaba DICE tarafından exclusive oyun gelir mi?
    DICE çalışanının mesaj attigi konu 2021 yılında çıkacak xbox exclusive oyunlar.

bf 6 console exc olur belki Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• nk61 kullanıcısına yanıt
    DH Android Mobile uygulamasını kullanıyorum linkte sorun gözükmüyor ama ben yinede buraya alıntı yapayım:

Arkadaşlar anlatmış, birde ben anlatmış olayım:
    Yeni microsoft hesabı açın veya eski hesabınızı kullanın. Yalnız eski hesabınızdan daha önce Game Pass almış iseniz 5,90TL'lik promosyonlu fiyattan istifade edemezsiniz. Ben Xbox 360'dan gelen hesabımı kullandım ki Game Pass aboneliği hiç almamıştım. İlgili Microsft hesabınıza ödeme yöntemi olarak kartlarınızı tanıtın. 1, 2, 3 yıllık (ultimate de max. süre 36 aymış) alacağınız süreye göre işlemin kopukluğa uğramaması için birkaç kart tanıtabilirsiniz. 3 yıl için 3 defa mükerrer çekim yapılacağı için bazı bankalar şüpheli işlem olarak görüp kartı bloklayabiliyor; Live Gold/Ultimate alımı sürecinde bloğun kaldırılması ile uğraşmamak için Xbox müşteri hizmetleride bunu tavsiye ediyor. Ben İşbankası kartı kullandım herhangi bloklamaya maruz kalmadım. Sanal kartlarında mükerrer alımlarda sorun çıkarmadığını ifade edenler var.

02123755065 veya 08503902777 no dan Xbox ilgili olanı tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşıyorsunuz (ben 850'li numarayı aramıştım). Çıkan kişiye derdinizi anlatın. Meseleye vakıf olduklarından dur beraber bakalım/yapalım diye karşılıyor. Adım adım üç defa kartınızdan 12 aylık live gold ücreti olan 179,99 TL'yi çekiyor. Her çekimden önce onayınızı alıp işlemi gerçekleştirip sonra sorunsuz gerçekleşti, hesabınıza yansıdı şeklinde bilgilendiriyor. Üçüncü alımdan sonra promosyonlu olarak 5,90 TL'lik 1 aylık ultimate alımını yapıyor, bu alımdan sonrada almış olduğunuz bu 36 aylık goldunuz ultimate çevirmiş oluyor...

• omerf kullanıcısına yanıt
    Ben 08503902777 numaralı telefonu aradım, birkaç aktarma yaptılar sonra bir bayan (şimdilerde kadın diyorlar) arkadaş yardımcı oldu (Türkçe konuşuyordu 😃) . Bende çok memnun kaldım, işlem sonunda ayrıca teşekkür ettim.
  • Warhammer 40,000: Darktide - Official Gameplay Trailer - YouTube

Çıktığı gün Gamepass'de, bence kaçırmayın oldukça güzel olmuş.

bilemeyecek bir durum yok hocam bu oyun ilk duyurulduğunda bağış toplanarak yapılmaya başlandı o kadar insanın parasını alıp exclusive yaptırmaya ancak sony tenezzül eder :D bu oyun multiplatform olacak ancak daha sonraki oyunlar exclusive olarak çıkış yapacak

• bu olursa yoshida nın önüne yazarkasa boyutundaki pslerin fırlatıldığını görürüz Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• quote:

Orijinalden alıntı: Saylam06

Amazon.com'dan Turtle Beach Stealth 700 gen 2 satın aldım ve yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum.

Kullanım tecrübeme göre bu kulaklığı Xbox kullanıcılarına ne yazık ki öneremiyorum.

Öncelikle iyi yanlarından kısaca bahsetmem gerekirse muazzam bir ses kalitesi var. Oyun oynarken bir yandan da BT üzerinden telefonumdaki podcast'i dinleyebilmek çok keyifli. Malzeme kalitesi de baya iyi. Önceki kulaklığım Turtle Beach Stealth 520 bunun yanında Bim'den alınmış gibi kalır. Ayrıca mobil uygulama ile çok güzel çalışıyor. Her ayarı rahatça yapabiliyorsun.

Gelelim diğer önemli noktalara. Kesinlikle konforlu bir kulaklık değil. Yanlardan kulaklara çok baskı yapıyor. Öyle çok büyük ya da çok küçük kafalı birisi de değilim. Her türlü genişlik ayarını da denedim. Zamanla yumuşadıkça daha iyi olur mu bilmiyorum tabi.

Mutfağa gittiğimde bağlantı kopuyor ve tekrar bağlanma yok. Kulaklığı kapatıp açacaksınız.

Bir defa Xbox'taki tüm bağlantıları birbirine soktu. Her iki gamepad'imin ve kulaklığın konsolla bağlantısı koptu ve konsolu fişten çekip takana kadar ne yaptıysam bağlayamadım. Bilmiyorsanız bağlantı olarak gamepad'ler ile aynı protokolü kullanıyor (2,4ghz).

Kulaklığı bilgisayara bağlayıp yazılımı aracılığı ile firmware güncellemesi var mı diye kontrol ettiniz mi? Xbox tarafında sürekli sistem güncellemesi alıyoruz, belki de yaşadığınız bilinen bir sorundur ve bunun için bir güncelleme yayınlanmış olabilir.

• Güncelledim.

• ilginç bir çalışma olmuş

• İhtiyacı olan var mı bilmiyorum ama duvara yada tv ünitesine konsolu ve kontrolcüyü asmak için bir aparat;

• Cod coldwarda Oyundan kayit alıyorum, fakat izlemek istediğim de ses önden gidiyor bilgisayardan,tvden,xboxtan izledim hepsinde de aynı. Hdr parlamalari oluyor, bir tek pcde gosterirken renkler normal çıkıyor.

Usb 3.0 aldim onda da kayit yaptım onda da aynı.

Cihazin kayit olayinda bir sıkıntı var sanki dunden beri duzeltemedim. Surroundu devreden çıkardım atmosu iptal ettim stereo yaptım farklı çözünürlükler denedim çözüm yok gibi
  • 
Sayfa: önceki 16501651165216531654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.