Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1653. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
76.418
Cevap
785
Favori
3.758.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Series X, 7K altına düşer mi beyler sizce?

• LinkX kullanıcısına yanıt
    6700e düştü gecen hafta trendyolda altını görmesi zor. Boyle devam eder baya bir süre.

https://www.youtube.com/watch?v=Rd5dhBi9Jao&feature=youtu.be
  • Gold'un verdiği Dead Rising 1 60 fps'de çalışıyor Series X de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox Game Pass
    @XboxGamePass

We're gonna keep adding more games and quite frankly you're all just gonna have to deal with it

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Xbox Game Pass
    @XboxGamePass

We're gonna keep adding more games and quite frankly you're all just gonna have to deal with it
    Siz ekleyin biz başa çıkarız evelallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

6700e düştü gecen hafta trendyolda altını görmesi zor. Boyle devam eder baya bir süre.

https://www.youtube.com/watch?v=Rd5dhBi9Jao&feature=youtu.be

Eyvah.

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    SSD'de yer kalmadı. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

SSD'de yer kalmadı. :)
    Al bitane 1TB 3.0 HDD at içine dert etme :)

Hocam next gen almış oyunlar HDD içinden oynanamıyor ama depolamak için HDD ve konsol arasında aktarılabiliyor değil mi? Yani oyunu harddiskte saklayıp bir zaman sonra oynamak istediğimde konsola tekrar atarak oynayabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulucu

Hocam next gen almış oyunlar HDD içinden oynanamıyor ama depolamak için HDD ve konsol arasında aktarılabiliyor değil mi? Yani oyunu harddiskte saklayıp bir zaman sonra oynamak istediğimde konsola tekrar atarak oynayabilir miyim?

Evet, hdd içine atıp sonra cihaza aktarıp oynuyorsun.. Download ile uğraşmana gerek yok.

Evde var da film atmıştım içine. Bakalım belki onu kullanırım. :)

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkürler deniycem 👍
  • Ben sıfır almak zorunda kaldım 1tb..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saylam06

Amazon.com'dan Turtle Beach Stealth 700 gen 2 satın aldım ve yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum.

Kullanım tecrübeme göre bu kulaklığı Xbox kullanıcılarına ne yazık ki öneremiyorum.

Öncelikle iyi yanlarından kısaca bahsetmem gerekirse muazzam bir ses kalitesi var. Oyun oynarken bir yandan da BT üzerinden telefonumdaki podcast'i dinleyebilmek çok keyifli. Malzeme kalitesi de baya iyi. Önceki kulaklığım Turtle Beach Stealth 520 bunun yanında Bim'den alınmış gibi kalır. Ayrıca mobil uygulama ile çok güzel çalışıyor. Her ayarı rahatça yapabiliyorsun.

Gelelim diğer önemli noktalara. Kesinlikle konforlu bir kulaklık değil. Yanlardan kulaklara çok baskı yapıyor. Öyle çok büyük ya da çok küçük kafalı birisi de değilim. Her türlü genişlik ayarını da denedim. Zamanla yumuşadıkça daha iyi olur mu bilmiyorum tabi.

Mutfağa gittiğimde bağlantı kopuyor ve tekrar bağlanma yok. Kulaklığı kapatıp açacaksınız.

Bir defa Xbox'taki tüm bağlantıları birbirine soktu. Her iki gamepad'imin ve kulaklığın konsolla bağlantısı koptu ve konsolu fişten çekip takana kadar ne yaptıysam bağlayamadım. Bilmiyorsanız bağlantı olarak gamepad'ler ile aynı protokolü kullanıyor (2,4ghz).

Xbox Series X'de kablosuz kulaklıkların kullanımı ile ilgili aktif bir bug var. Neticede bütün kontrolcü bağlantıları(kulaklık, gamepad vs) cihazı reboot edene kadar gidebiliyor, bağlanmayabiliyor.

Bu çözülmediği taktirde sadece 1 kere de değil hep olabilir. Bug olduğunu nereden biliyorsunuz derseniz, ben de sorun yaşadığım için araştırdım, özellikle kulaklık üreticileri Microsoft'un bugı farkında olduğunu ve çözmeye çalıştığını yazmıştı hep resmi cevaplarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 17 Ocak 2021; 17:23:38 >

• ps5 3D pulse kulaklığı xboxta çalışır mı acaba ?
  • Hem ps5 hem xbox series x de sorunsuz kullanabileceğim bildiğiniz kaliteli bir kulaklık var mıdır

• Antifriz_ kullanıcısına yanıt
    Msi gh10 aldim guzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

ps5 3D pulse kulaklığı xboxta çalışır mı acaba ?

Kablolu calisir.

Kablosuz iki konsolda da calisan kulaklıklar: Arctis 1, Arctis 7X.

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Kablolu kullanırım o zaman xbox içinde kulaklığa para vermeye gerek yok, teşekkürler
  • Bunu Türkiye’de kaç kişi alır merak ediyorum. Konsola NVMe SSD yuvası koymak çok mu zordu?

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• 
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.