Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1085. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10831084108510861087
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Xbox one S sattım 1250 tl'ye. Bu rakama artık joypad alırız.
  • 500 dolar 3900 lira yapıyor bugünkü kurla. Cihaz ise 9300 lira. S modelinde ise 300 dolar 2300 lira yapıyor. Peki cihaz ne kadar? 5400 lira.

Söyleyeceklerim bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar Microsoft un bilgisi yok daha fiyatlar açıklamada bu firmalar kafalarına göre iş yapıyor diyordunuz Microsoft un bilgisi olmadan nasıl ön siparişe açacaklar resmi hesaptan adamlar Xbox ön siparişte diye reklam yapıyor demek ki resmi fiyat artık böyle olacak belli oldu 7500 TL beklemeyin

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Maalesef değil. Ama inanılmaz rakamlar. Yurtdışında oyun sever adam dur kırmızısı da olsun deyip satın aldığı kol bu; burada oyun oynayan adam elimdeki bozulmasın diye düşünecek.
    5-6 ay önce arkadaşımın ısrarıyla istemsizce xbox one s gamepad almıştım. Çünkü ps3 kolumu kullanıyordum ve memnundum. Ancak şuan zorla aldırdı diye gidip osanın alnını öpesim var. 300 liraya almıştım. Bugün ne kadar olduğunu Allah bilir...

• Yaklaşık 10 dakika önce Xbox tr ön siparişler için hikaye paylaştı ve maalesef fiyatlar doğru.

• Uçuşlar açılsın gidilir tatil yapıp tax free alınır gelinir. Yurtdışı Amazon fiyatına gelmiş olur aşağı yukarı da. Bir kuruş vergi vermem bu ülkede bu ürünlere artık.

• türkiye resmi fiyatı 9300 tl hayırlı olsun :D

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 2 Ekim 2020; 10:23:15 >
  • Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Zaten böyle olacakti şaşirmadik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de PC toplarken Xbox gamepad rahat oluyor diye almıştım n11'den baktım 280 TL ödemişim şuan kol 900 TL güldürdü😀

• microsoft TR oyuncu dostu olmasa neolurdu acaba 10.000 TL sen o konsolu sat bu ülkede helal olsun sana
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    Burada MS'e laf söylemek ne kadar doğru bilmiyorum. Yüzde 112 vergi ile fiyat açıklıyorlar. İki gün sonra Sony diskli PS5 için 8000 lira derse döner MS'e saydırırız. Sony tarafıda fiyat açıklasın bakarız duruma...
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    Ps5 fiyatının farklı olacağını mı sanıyorsun oda 9000 tl olacak değişen birşey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 2 Ekim 2020; 10:38:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Ps5 fiyatının farklı olacağını mı sanıyorsun oda 9000 tl olacak değişen birşey yok
    doğrudur aynı olacaktır ama demekki firmalarda suç yokmuş ozaman microst da olsa sony de olsa sonuç aynı bunu farkedemeyenler var hala aramızda anlamıştır onlarda tahminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Burada MS'e laf söylemek ne kadar doğru bilmiyorum. Yüzde 112 vergi ile fiyat açıklıyorlar. İki gün sonra Sony diskli PS5 için 8000 lira derse döner MS'e saydırırız. Sony tarafıda fiyat açıklasın bakarız duruma...
    Ha sony ha microsoft nefarkeder vergiler dışından büyür kar marjı koyulmuş konsol üstüne hesaplayın derim çakallık var vergilerle bile 10.000 tl etmiyor nasıl bir kar marjları var siz düşünün gerisini
  • Xbox neden 9.300 tl diye sormak yerine euro neden 9 tl yada neden bu kadar çok vergi var diye sormanız lazım.

• Şu oyun fiyatlarının ve konsol fiyatlarının pahalılığını artık üreticilere yüklemesek mi ? Vergiler kol gibi. Kur almış başını gidiyor. Adamların lojistik masrafları da var... Ülkenin gençlerine bir oyun oynamak bile lüks oldu... amazon’dan alabiliyorsanız alın ve alırsanız da gözünüz gibi bakın çünkü bu kura bakarsak 2.sefer amazon’dan da daha pahalıya alacağız...

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Birisi şunlara nah satarsın yazsaydı keşke 😀

• eğer türkiye'ye önem veriyorlarsa bu vergiler ile kar marjlarını düşük tutmaları gerekiyordu, 7500'e ufak kar ile satılabilirdi ama yetmiyor demek ki.
  • 
Sayfa: önceki 10831084108510861087
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.