Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Numenorian Man , Numenorian Man , Funder
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü4 Mobil
5 sn
76.321
Cevap
788
Favori
3.748.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Muhtemelen Series X grafiklerini gösterdikleri için öyle yazmıştır. Çok büyük ihtimalle Xbox One S / X ve PC’ye de gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x3x kullanıcısına yanıt
    hocam konsolun 12 tflops olduğuyla ilgili bir kaynak var mı?
  • Bir ps4 kullanıcısı olarak hatta ps3 ve ps2 ben bayıldım tasarımına. Tasarımdan dolayı değil ama bu nesilde kesinlikle xbox a geçmeyi düşünüyorum.

Sadece şunu merak ediyorum ufak tefek olması kimin umurunda ben onu anlamadım ben bütün konsollarımı aldığım günden bu yana milim sağa sola oynatmadım ki %99 u da aynı şekildedir eminim. Asıl olan içine ne koydukları fındık kadar konsol yapıp grafikleri soğutması cortlayacağına 2 yıl sonra cihaz cayır cayır ısınacağına varsın pc kasası kadar olsun çatır çatır çalışsın.

Ps4 slim kullanıyorum ve kesinlikle performansından memnun değilim hiçte memnun olmadım aldığımdan beri.

Şunu sormak lazım :

- Grafik kalitesi , sessizlik , iyi soğutma , yüksek fps mi

Yoksa

- Ergonomik olmayan bir cihaz mı
  • NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    Neslin tükeniyor :) Funboy mesajlarina alismisken ne bu dogruluk durustluk dimdi ? Malin kiymetli degil mi senin arkadasim 🤣🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tasarımına diyeceğim hiçbir şey yok bildiğin mini PC kasası bu. Benim en çok takıldığım konsolun adı, Allah aşkına Series X nedir yav? Scarlett ismi bile çok daha iyiydi. Değiştirin şu konsolun ismini. Bakalım exc. oyun konusunda Xbox tarafı rekabetçi olabilecek mi?

• Bunun biraz güçlüsü ileride çıkar ismi de X Kare olur.
  • Tasarımı beğendim. Minimalist olmuş ve dikey olması çok iyi olmuş.

Büyük diyenler ağlamasın 1 seneye slim kasa da çıkar sıcak sıcak oynarsınız.

• Jowiyaga kullanıcısına yanıt
    cift yonlu kullanilabiliyormus bu arada. Yatay ve dikey.

• deadlight54 kullanıcısına yanıt
    One Xin ismi de project scorpio idi

İsme çok takılmaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: digi_boy2006

hocam konsolun 12 tflops olduğuyla ilgili bir kaynak var mı?
    Gamespot'a göre 12 tlops ve Xbox one x'in 4 katı gücünde cpu var.
    https://www.gamespot.com/articles/xbox-series-x-will-be-twice-as-powerful-as-xbox-on/1100-6472198/
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Bence de kullanılıyordur. Çünkü kullanıcılar alıştı eski konsollardan kimileri dikey kimileri yatay seviyor. Bu özelliği oyunculardan almak kötü olurdu.

• Playstation ağırlıklı bir oyuncuyum fakat yeni xbox sx tasarım olarak hoşuma gitti. Farklı ve sade bir görüntüsü var, konsol genel olarak tv yanlarında tercih edildiği için sade olmasında fayda var.

Dikey bi tasarıma sahip olması, bazı mobilyalar ve tv üniteleri için handikap gibi gözüküyor. Ancak sade bir tasarıma sahip olduğu için yinede sırıtacağını sanmıyorum.

Donanım olarak güçlü bir konsol geleceği zaten belliydi, fakat xbox cephesinde esas sıkıntı asla donanım olmadı diye düşünüyorum. Bu nesilde konsolu daha cazip hale getirecek oyunlarla piyasaya girerlerse iyi bir rekabet olur. PS tarafıyla kesinlikle rekabet halinde olmalı, bu durum oyuncular için daha önemli...

Fakat exc. oyun beni bağlamaz, ben bütün platformlara çıkan oyunları oynarım, konsollar arasında donanım olarak güçlü tercih etmek istiyorum diyenler alacaktır.
  • şu yeni nesil konsollara artık adamakıllı bi futbol oyunu gelsin fifa pes bi sıçrama yapmalı.10 yıldır aynı grafikler bıktırdı.
  • En merak ettiğim konu örnek vermek gerekirse Fortnite’da OneS ve OneX’den ayrı bir server’da mı oynatacak ? Mesela RDR2’de Fifa’da ayrı server mi olacak ? Zaten Xbox oyuncusu yoğun değilken bu iş cidden sıkıntıya giriyor. One X direk köşeye atılacak bir cihaz değil.

• Ben çok beğendim 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı sıfır hype ile gösterdiler, sanki umurlarında değil de bakın böyle bir cihaz yaptık istiyorsanız alın der gibiler. Neden gameawards gibi dandik bir etkinlik yerine özel bir etkinlik yapmadılar.

• Tasarımından bahsetmeye gerek yok, kenarda duracak zaten. Önemli olan 4K/60 FPS ne kadar verecek? Verirken sessiz çalışacak mı? SSD'ler ne kadar hızlı olacak? Bunlar daha önemli. Tabi bir de exclusive oyunlar. Yine Halo, Forza, Gears arasında dönmez umarım Phil abimiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Cihazı sıfır hype ile gösterdiler, sanki umurlarında değil de bakın böyle bir cihaz yaptık istiyorsanız alın der gibiler. Neden gameawards gibi dandik bir etkinlik yerine özel bir etkinlik yapmadılar.
    X019 Londra etkinliğinde tanıtsalardı harika olurdu.

• Tasarımı çok hoş olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

O öyle olmuyor işte. Konsolları asıl o isimleri karıştıracak adamlar alıyor.

https://www.gamespot.com/articles/wii-u-name-is-abysmal-and-it-cut-sales-in-half-for/1100-6421558/

https://www.polygon.com/2014/8/5/5970787/wii-u-nintendo-bad-name

Evet ben PC de kullanıyorum ama o çalışma odasında masada. Bu oturma odasına gelecek. Ben oturma odasını yeni Xbox’a göre düzenlerim ama herkes düzenlemez. Yarın büyük mağazalarda iki konsol yan yana satılacak. Boyut önemli.

Alıntıları Göster
    Tekrarlıyorum, o konsolları karıştıranlar elini eteğini acil çeksin piyasadan, rahatlarız.

Kesin bu şekilde gelecek diye kaide yok zaten çıkış ismide değişebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 13 Aralık 2019; 15:3:7 >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.