Şimdi Ara

Xbox One X 1,999₺’ye Media Markt’ta! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
6.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha da düşer mi dedim? 1800 e düştüyse demek ki bu fiyata elbet inecek. Neden beklemeyeyim dedim. 1500 e düşmesini beklemek gibi bir amacım yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox 360 ve xbox onei cikis tarihinde alan birisi olarak artik xbox alanlarin amacini anlamiyorum. Arkadasin dedigi gibi benimde xboxim evde tozlaniyor. Oyun olmadiktan sonra konsol dunyanin en guclu konsolu olsa ne olur? Exc olayini bitirdiler, kendi ayaklarina siktilar. Benim gibi evde performansli bir gaming pc’ye sahip olan insanlar icin xbox su anda gereksiz oldu maalesef.

Tabi pc toplamak pahali diye bu konsolu alam varsa onlara sozum yok.

Xbox’in controlleri gercekten cok daha ergonomik ama dedigim gibi ps’deki excler yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 18 Nisan 2018; 12:25:45 >
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Hocam sağlam pc si olan adamın alması zaten gereksiz ama benim gibi main platformu xbox olan adamın daha iyi seçeneği yok. Yılda 3-4 tane fazladan ex oyun için PS4’ü ana platform yapmam. PS Prom var ve sadece yılda 3 defa açıyorum oda ex leri için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox One X 1,999₺’ye Media Markt’ta!

Ankamall MM

• Yani benim için ana platform pc hocam, konsolları genelde exc için alıyorum:)

Keşke xbox'da ps gibi kalsaydı ve güzel excler çıkarsaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 18 Nisan 2018; 16:32:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eoz.22

Ankamall MM
    Sir Maximus???????
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

Sipariş verdik bekliyoruz.

Ps pro fiyatından daha ucuza ve çok daha güçlü konsol aldık.

1.700 bandında olsa belki pro da alırdım ama 2.200 e Sony tr sahipleri satın alır o konsolu anca, üçkâğıtçılar. 1.999 one x içimin bedava. Amerika’dan alsan daha pahalıya geliyor.

Biz zamanında pahalıya aldık xbox one x ide ne oldu, biblo.Pro candır .

Sen kullanmıyorsan senin suçun. One X varken çöp ps pro kullananın tercihlerine saygı duymam. Kusura bakma zevksiz ve konsoldan anlamıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Her iki güçlendirilmiş konsol sahibi ben sea of thieves yerine god of war takılacağım bu hafta.ps pro da xbox gibi grafik göremem ama god of war işte ,napalım oynuyacağız çöp grafiklerle.Bu çöp oyunu keşke one x imde oynayabilsem.

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Her iki güçlendirilmiş konsol sahibi ben sea of thieves yerine god of war takılacağım bu hafta.ps pro da xbox gibi grafik göremem ama god of war işte ,napalım oynuyacağız çöp grafiklerle.Bu çöp oyunu keşke one x imde oynayabilsem.

Alıntıları Göster
    Yıl 2018 tek platform mu var sanıyorsun insanlarda ? herkes oynayacak rahat ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 18 Nisan 2018; 20:25:57 >
  • Konu başlığı editlenebilir. Şu anda 1.900 TL'ye düştü

• Since1903 kullanıcısına yanıt
    Sepete eklenince gelen indirimden söz ediyorsanız eğer, o indirim öğlenden bu yana mevcut.
  • Xbox ne yaptın öyle fiyatı

• 1300 TL ye buldum Almanya'dan gelme kapalı kutu. Garanti yok ama olsun fiyat iyi. Alayım bari :) Normalde hiç aklımda yoktu X almak ama bu fiyatta kaçmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 19 Nisan 2018; 3:46:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğiniz ilanı gördüm, elden teslim alma imkanınız varsa kaçırmayın. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 19 Nisan 2018; 6:36:50 >
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Vazgeçtim hocam media markt tan 1900 e alıyorum

• 1300 tl olan ilan bana pek inandırıcı gelmedi, elden görerek alınırsa ancak alış veriş yapılırdı. Özel bir sebebi yoksa neden vazgeçtiniz, yazar mısınız? Kısmetse ben de bugün mediamarkt’dan sipariş edeceğim.

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Guven hocam tek sebebi bu. İzmirde olsa gider bakıp alırdım içim rahat olurdu ama değil.

• Her fırsatta xbox’a laf atıp one x almaya karar vermeniz ne kadar da ironik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

Her fırsatta xbox’a laf atıp one x almaya karar vermeniz ne kadar da ironik.
    Evet çok ironik sizde de ps ye laf atıp ps alanları çok biliyorum.

• mediamarktta şuan stok var ve webde %5 daha indirimle 1899TL...

ps-xbox kavgası yapanlar, durun! siz kardeşsiniz :))) yıllardır evde yanyana durur en güncel versyonları, daha biri diğerine zarar vermedi :) ha sizde biblo/heykel olarak duruyorsa satın(sahiplendirin) onu, işe yarasın :) ama şunu da bilin, neredeyse tüm xbox üst yetkililerinin evinde ps4pro (da) var...
  • Bu fiyata hala "düşünen" varsa sonradan pişman olabileceğini de hesaba katsın bence. Bu fiyata kaçmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.