Şimdi Ara

Xbox One X 1,999₺’ye Media Markt’ta! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
6.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1899'a yapıstırdım ama pişman olmayız umarım, sadece USD artarken bu neden düştü diye kıllanıyorum. Önümüzdeki dönemde de fiyat usd den dolayı artar mı yoksa alet eskiyor diye düşer mi bilemedim şimdi.
  • mint3407 kullanıcısına yanıt
    Her anlamda dünya nın en iyi konsolu, pişman olacağınız son elektronik ürün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu cihazın minimum 3 yıl ömrü var. O zamana kadar zaten parasının hakkını size vermiş olur.
  • dün Mediamarkt'ta microsoft çalışanı bir arkadaşla tanıştım, xbox'xı olduğumu duyunca özellikle sohbet etmek istedi. tahmin ettiğim gibi hem GOW'a hem de fiyat arttıran ps'e darbe vurmak ilk amaç. bir de kurlar düşükken yeterince stok yaptıkları için şu anki durumdan etkilenmiyorlar ve bu fiyat bile kurtarıyor onları. Sonuç olarak her türlü satışları artacak.
  • Bu fiyata almayanlar sonra çok üzülecek.

• One X sahibiyim ama 1899₺ lik fiyatı görünce bir tane daha alasım geldi.

Normal fiyatın yüksek olması ve Xbox'ın ülkemizde fazla ilgi görmemesinden dolayı ürünler ellerinde kaldı. Stokları eritmek zorundalar. Aslında tam olarak tüketiciye yaradı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

One X sahibiyim ama 1899₺ lik fiyatı görünce bir tane daha alasım geldi.
    Merhaba ,

Ben PS4 sahibiyim . Burada çıkan çoğu oyunu oynadım artık 2019'da çıkacak yeni oyunları Xbox One X'te oynamayı düşünüyorum . Bu Xbox'ta PS4'tek gibi kardeşlikle iki kişi oyun satın alıp aynı oyunu oynayabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mint3407

1899'a yapıstırdım ama pişman olmayız umarım, sadece USD artarken bu neden düştü diye kıllanıyorum. Önümüzdeki dönemde de fiyat usd den dolayı artar mı yoksa alet eskiyor diye düşer mi bilemedim şimdi.
    Alet daha çıkalı 5 ay oldu hemen öyle eskimez . Üstelik ben 2014 Eylül ayında aldığım PS4 500 GB 1500 TL idi , şimdi yine sıfırı aynı fiyat . Yani kurda zirvedeyken fiyatı düşmesi imkansız . Ara ara kampanyalar olacaktır ama onlar da bu kadar düşeceğini zannetmiyorum . Mallar ellerinde kaldığı için stok eritmek için bu yola başvurdular tabi bir de Sony'nin konsol satışı için GOW atağını engellemek için bu tarihi seçtiler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Merhaba ,

Ben PS4 sahibiyim . Burada çıkan çoğu oyunu oynadım artık 2019'da çıkacak yeni oyunları Xbox One X'te oynamayı düşünüyorum . Bu Xbox'ta PS4'tek gibi kardeşlikle iki kişi oyun satın alıp aynı oyunu oynayabiliyor mu ?

https://forum.donanimhaber.com/sizer-xbox-one-digital-oyun-kardesligi-ve-takas--98908379

• Bende de vardı pro lakin bende dayanamadım aldım . Pişman olmayız diye umuyorum.
  • Yaw arkadaş mükemmel ya zamanında pc ye bir ton para döktük pc olmasa direk alıcam pro nun yanına , ona rağmen şu kredi kartı ekleme bölümündeyim yaw niye alıcam diyip duruyorum ama okadar güzel bir fiyatki şu performans için
  • Benim mal geldi. Bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GG teknosadan 1859 tl ye aldım bir tane.PC bileşenlerinin bu kadar el yaktığı bir dönemde resmen bedava fiyat.
  • Tiny Titan kullanıcısına yanıt
    İlk defa öğrendim. Teknosa nın resmi gg hesabı değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal1363

İlk defa öğrendim. Teknosa nın resmi gg hesabı değil mi?
    Evet resmi hesap, ürünü alacaksanız eğer içiniz rahat olsun. Bir çok ürünün satışını bu kanaldan yapıyorlar.
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Galiba mağaza giderlerine bağlı olarak ürün fiyatları ister istemez artıyor. Bunun dışında firma bu tür sitelerde fiyatı kendi belirleyebilir, mantıklı. Fakat kargo süresini fazla buldum. Bu tarz firmaların atik olması gerekir bence.

• kartal1363 kullanıcısına yanıt
    Burada gittigidiyor'un, anlık veya günlük vermiş olduğu %5-8 arası indirimlerin artısı çok fazla. Yani indirim denk getirip çok çok iyi fiyatlara ürün alabiliyorsunuz.

Kargo konusunda ise şunu belirteyim, belki de biliyorsunuz. Gittigidiyor tüm satıcılara sattıkları ürünü kargolamaları için 3 gün süre veriyor, araya hafta sonu girerse bu süre 5 güne çıkabiliyor.

Teknosa ise 2-3 gün yazıyor çünkü tedbirli olmak gerekiyor. Mesela ben bu akşam 19:30 gibi xbox one x'i teknosa gittigidiyor üzerinden satın aldım. 21:30'da kargolanmış hatta takip numaramı bile göndermişler.
  • Benim de aklımı çok fena çeldi bu meret.Gittigidiyorda 1859tlye geliyor %7 üye indirimiyle.Xbox one var şu an.Ama oyun yok elimde.Sırf forza 7 ve horizon 3 için de değer mi bilmiyorum.Diğer her oyunu pcde oynayabiliyorum.Bi yandan pc tarafında gtx 1060 bile 1600tl diyorum.İlerde gta 6 çıkınca oyunu 4k oynatacak bir ekran kartı kimbilir kaç para olacak.Bu konsol o oyunu yine 4k oynatır.Valla geleceğe de yatırım biraz.Bilemedim acayip karışığım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.