Şimdi Ara

Xbox One X 1,999₺’ye Media Markt’ta! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
6.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hadi hayırlı olsun. Güle güle kullan ;)
  • Ben de aldım kargo bekliyorum.

Evde pro, switch ve msi 1070 titan dizüstü var ama dayanamayıp aldık bunu da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hepsiburadadan almayı düşünüyorum 9 taksit oluyor diye ama standart edition diyor. Bi farkı var mı ürünün. Bilgisi olan?
  • Grappler_Baki kullanıcısına yanıt
    Teknik özellik bakımından fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Teknik özellik bakımından fark yok.
    Peki ne farkı var yada aynı mı yani. Normal teknosa vatan vs normal olan hepsi de standart edition mu oluyor acaba
  • Grappler_Baki kullanıcısına yanıt
    Evet hepsi aynı.
  • Arkadaşlar çok fazla oyun oynayamıyorum PS4 ümü geçenlerde sattım. Bilgisayar üzerinden konsolu kullanabiliyormuyuz acaba? Herkes bilgisayar alacağınıza bunu alın falan diyor anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makusla06

Arkadaşlar çok fazla oyun oynayamıyorum PS4 ümü geçenlerde sattım. Bilgisayar üzerinden konsolu kullanabiliyormuyuz acaba? Herkes bilgisayar alacağınıza bunu alın falan diyor anlayamadım.
    bilgisayar üzerinden kullanmaktan kastın klavye mouse ile konsolda oynamaksa, o resmi olarak mümkün değil... xim gibi aletler var...

monitörü xboxa bağlamaksa, hdmi monitörü direkt, vga monitörü adaptörle bağlayabilirsin...

mesele laptopa bağlayıp görüntü almaksa, konsolu önce tvye bağlayıp gerekli ayar ve güncellemeleri yapıp, sonrasında windows 10'a ekran görüntüsünü evdeki ağ üzerinden aktarabilirsin...
  • quote:

Arkadaşlar çok fazla oyun oynayamıyorum PS4 ümü geçenlerde sattım. Bilgisayar üzerinden konsolu kullanabiliyormuyuz acaba? Herkes bilgisayar alacağınıza bunu alın falan diyor anlayamadım.
    Ne demek istediğini anlamadım ben.
  • Yani ekran kartı ile aynı fiyat onun için bile alınır yorumları varya.

Stream olarak bilgisayar üzerinden oynayabiliyormuşuz.

Ps4 deki gibi uygun mu oyunlar peki store de. Kararsız kaldım pro ile arasında. Ps4 ün avantajı exc oyublar ve yaygın olması. Xbox ise çok güçlü microsoftun atak yapacağını düşünüyorum@Jack Rabbit Slims

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makusla06 -- 26 Nisan 2018; 12:36:31 >
  • Gittigidiyor'daki mediamarkt mağazasından alırsanız yuzde 6 indirim var almak isteyen arkadaşlara duyurulur.

• ben aldım ve voltranı tamamladım sonunda.

evde switch, ps4pro, pc vardı one x de geldi iyi oldu.

1 yıllık access aldım + gamepass ile oyun almama bile gerek yok bu cihaz için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esasiyun -- 26 Nisan 2018; 13:35:16 >
  • quote:

Yani ekran kartı ile aynı fiyat onun için bile alınır yorumları varya.

Stream olarak bilgisayar üzerinden oynayabiliyormuşuz.

Ps4 deki gibi uygun mu oyunlar peki store de. Kararsız kaldım pro ile arasında. Ps4 ün avantajı exc oyublar ve yaygın olması. Xbox ise çok güçlü microsoftun atak yapacağını düşünüyorum@Jack Rabbit Slims
    iki konsolu da laptopa stream ederek oynamış biri olarak her ikisinin de kendine göre avantajı var... şöyle ki, PS4'ün stream sistemi "illa windows 10 isterim" demiyor... mac için bile var yanlış bilmiyorsam... xbox ise illa windows 10 diyor(ki zaten severek kullanıyorum ben 10'u)... stream kalitesinde ve stabilitesinde aynı router ile xbox hep daha iyi kalitede görüntü sunup bu kaliteyi koruyor... ps4 nedense daha fazla çözünürlük düşmesine giriyor...

store uygunluğu çok değişken... bir oyun bir hafta ps'de, diğer hafta xboxda ucuz olabiliyor... bu konuda tam bir cevap vermek çok zor... özellikle playstation'ın god of war ile yaptığı hamle bence ayıp... 210 liradan markete ekledikleri god of war'u çıkış günü 300 liraya çektiler...

• quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

iki konsolu da laptopa stream ederek oynamış biri olarak her ikisinin de kendine göre avantajı var... şöyle ki, PS4'ün stream sistemi "illa windows 10 isterim" demiyor... mac için bile var yanlış bilmiyorsam... xbox ise illa windows 10 diyor(ki zaten severek kullanıyorum ben 10'u)... stream kalitesinde ve stabilitesinde aynı router ile xbox hep daha iyi kalitede görüntü sunup bu kaliteyi koruyor... ps4 nedense daha fazla çözünürlük düşmesine giriyor...

store uygunluğu çok değişken... bir oyun bir hafta ps'de, diğer hafta xboxda ucuz olabiliyor... bu konuda tam bir cevap vermek çok zor... özellikle playstation'ın god of war ile yaptığı hamle bence ayıp... 210 liradan markete ekledikleri god of war'u çıkış günü 300 liraya çektiler...

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim cevabınız için

• Tekrar yükselir mi acaba ? Bugün (27 Nisan 2018) gittigidiyor da %6 indirimle 1879,06 TL fiyat var. Almalı mı yoksa biraz daha beklemeli mi bilemedim. Yükselme ihtimali var mıdır ?
  • IceStorm I kullanıcısına yanıt
    Dostum acil sipariş geç 2-3 gün sonra eski fiyatına dönecekmiş 2699₺

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IceStorm I kullanıcısına yanıt
    Şu anki fiyat seviyesi Microsoft Türkiye'nin bir kampanyasına dayanıyor 2000 lira fiyat etketi 30 nisana kadar geçerli daha sonra tekrar tırmanacak...
  • Tavsiyenize uyup sipariş verdim. Teşekkür ediyorum hepinize

• mağazalarda da aynı fiyatmı geçerli

• Xbox one s fifa 18 görüntü ve grafik kalitesi one x ile aynı mıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.