Şimdi Ara

[Xbox 360]Gold Üyelere Her Ay Ücretsiz 2 Oyun (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.301
Cevap
18
Favori
67.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dead Island'ı zamanında co-op başlayıp bırakmıştık, sonra da satmıştım. Çok iyi olmuş verdikleri. Arkadaşlarla 4 kişi co-op süper olur. Bazı arkadaşların sanıyorum bilmedikleri için çöp dediği Toy Soldiers-Cold War en iyi Arcade oyunlardan biridir, tower defence oyunlarını sevenler bayılacaktır zaten.
  • Dead Island PC de bitirdim güzel oyun. Konsolda da saracaktır. Toy Soldiers adını bile duymadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Dead Island'ı zamanında co-op başlayıp bırakmıştık, sonra da satmıştım. Çok iyi olmuş verdikleri. Arkadaşlarla 4 kişi co-op süper olur. Bazı arkadaşların sanıyorum bilmedikleri için çöp dediği Toy Soldiers-Cold War en iyi Arcade oyunlardan biridir, tower defence oyunlarını sevenler bayılacaktır zaten.

Iron Brigade gibi ise oynarım. Bana daha çok simulasyon gibi göründü, umarım aksiyon yönü ağır basıyordur.
  • dead island cok guzel..tek kotu ama coop harika oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dead island cok iyi oyundur ciktiginda bitirmistim co-op u da cok zevklidir..zaten turundede rakibi yok konsollarda..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk dead islandimi verecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çılgın Bir Denizci

ilk dead islandimi verecekler.

Evet.
  • Dead Island güzel oldu, fırsatım olmamıştı almaya.

Toy Soldier ise Xbox'ta oynadığım ilk arcade oyundu.(demosu) Açıkçası tatmin etti beni, şubat ayı zaten hızlı geçer bakalım martta neler verilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

Dead Island'ı zamanında co-op başlayıp bırakmıştık, sonra da satmıştım. Çok iyi olmuş verdikleri. Arkadaşlarla 4 kişi co-op süper olur. Bazı arkadaşların sanıyorum bilmedikleri için çöp dediği Toy Soldiers-Cold War en iyi Arcade oyunlardan biridir, tower defence oyunlarını sevenler bayılacaktır zaten.

Tower defence konsolda sarmıyor ya :) 2-3 dk gameplay videosu seyrettim pek hoşuma gitmedi ama yine de bir indirip denemekte fayda var bedava olacak zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine hüsran ve yine hüsran...
  • Şubat'ta da gayet güzel oyunlar geliyor. Görünen o ki bundan sonra her ayın ilk yarısı büyük bir oyun, ikinci yarısı da Arcade oyun verecekler. En azından verdikleri AAA yapımlar gittikçe güncel oyunlar olmaya başladı.

Konu güncellendi.

Edit:Her iki oyunda 2011'de çıkışını yapmış, eski oyunlara göre gene güncel sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razura -- 31 Ocak 2014; 21:51:35 >
  • Oh be Dead Island'ı PC'de çok az oynamıştım :) Çok iyi oldu
  • Güncel oyunlar süpersin microsoft

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocak ayı kadar olmasada güzel oyunlar
  • beklediğim gibi çıkmadı ama kötüde değil.dead island ı oynamamıştım ama ününü duymuştum.marta umarım daha iyi olur :)
  • Fena değil daha kötülerini gördük.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman indirebileceğiz?
  • Merak eden arkadaşlar vardır belki, oyunda vpn ve bölge sorunu yok. US hesapla PAL makinaya indirmeye başladım 1 saat önce.
  • Hocam bu oyunlar sinirsizmi yoksa steamdaki.gibi 2 3 gunlukmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Junace

Hocam bu oyunlar sinirsizmi yoksa steamdaki.gibi 2 3 gunlukmu

hayır sınırsız
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.