Şimdi Ara

X-ENON FAR..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ArkadaşLar 2011 Skoda Superb Comfort aracım var fakat farLarı sarı.. BunLarı x-enon (Mavi) yapsak qörüşü enqeLLermi..?

• bana sorarsan sarı far yolu daha iyi aydınlatır xenon farların aynı derece aydınlatanları malesef göz alıyor, alırsanız buna dikkat edin en azından kitli xenon taktırın.Xenon far daha estetik duruyor orası başka..
  • Osram night breaker kullanırsanız çakma xenon dan çok daha iyi olduğunu kısa bir süre sonra anlayacaksınız.
  • ONB müthiş harbiden ...
  • farlarda mercek varsa uygulayabilirsiniz hiç bir sıkıntı olmaz.
  • orjinali merceksiz ve normal ampül olan bir aracı, çakma olmayan, nizami bir xenon farlı araca çevirmek mümkün mü? piyasadaki mercekli xenon farlar nizami mi? yoksa illa ki markanın orjinal farını mı almak lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes ßadem

ArkadaşLar 2011 Skoda Superb Comfort aracım var fakat farLarı sarı.. BunLarı x-enon (Mavi) yapsak qörüşü enqeLLermi..?

Bildigim kadariyla artik xenon far mercekli oluyor eger mercekli yaparsan aydinlatmada problem olmaz
  • quote:

ArkadaşLar 2011 Skoda Superb Comfort aracım var fakat farLarı sarı.. BunLarı x-enon (Mavi) yapsak qörüşü enqeLLermi..?

merceksiz yaparsan senin QÖRÜŞÜNÜ ENQELLEMEZ ama bizim görüşümüzü engeller

ayrıca türkiyede yaşıyorsan türkçe yaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu2009

quote:

merceksiz yaparsan senin QÖRÜŞÜNÜ ENQELLEMEZ ama bizim görüşümüzü engeller

ayrıca türkiyede yaşıyorsan türkçe yaz

gece yarısı şehirdışı otobanda gidiyorumrampa üzeri sol şeritten giden kamyonun sağa çekmesiyle gaza asıldım
    arkadan bir renault master 15 20 milyon zenon ampulu takmış arkamda yapıştı sellektör yapsa iyi zaten gözümü alan farları birde uzun ları yakmaya başladı neyse yuklendim kamyonu geçip sağ şeride geçtim baktım yanımdan geçmiyor

buraya dikkat

farlarımı söndürdüm arkadaki çakma zenon ampulu takan sahsiyet benim önümüde önümdeki aracıda yoluda ve tabiki de bu ışık aynalardan yansıyarak benim gözümüde alıyor arkanızda 20milyon zenon merceği takmış bir araç kaportanıza yanaşmış uzun ları açıp sellektör yaparsa inanın hiç birşey göremezsiniz

bu arada 70 km hızda gidiyorum

8 10 saniye sonra araç devrini aldı 120 140 bastım gittim 100 km yolda belki arkamdan gelen 2 araçtan birinde çakma zenon vardı

yanımda biber gazı taşıyorum bir gün bu çakma zenon kullanıp karşı yönden gelenlere uzun ları açıp karşılık versemde pek işe yaramıyor ama arkamdan yine sellektör yaparak uzunları ile benim gözlerimi kör edicek kadar şansını zorlayan olursa el frenini çekip arabadan inicem ve adama biber gazı ile saldırıcam ve hayarı çıkartıp zenonlarını param parça edicem cezası olan zeononları alıp kullanan ları görüp ceza kesmeyen polislerinde buna dur demesi lazım

• quote:

ilk önce insan gibi türkçe yaz ondan sonra cevap bekle...

• Sarı her zaman iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power003 -- 25 Temmuz 2011; 15:08:24 >
  • Beyler şimdi bu Osram night breaker opel vectra b arabaya uyar mı??Arabanın sadece ampülne bunu taksak olur mu???
  • Tabiki olur arkadaşım.Kangoo'mda ben 2 yıldır kullanıyorum.H4 tipi benimkiler ama sizinki H7 olabilir.Gerçekten dehşet ampuller,sellektör dışında nadiren uzunları kullanıyorum o derece yani.Far ayarı da genelde en düşükte olduğu halde.Ama mutlaka güvenilir bir yerden orjinal çakma uyduruk çin malı olmayanlardan almak lazım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIDS

quote:

ilk önce insan gibi türkçe yaz ondan sonra cevap bekle...

dolandırıcı kardeş sen önce kendini eleştir, aşağıdaki linlerde insanları nasıl dolandırdığın yazıyor var mı bir açıklaman?
    http://forum.donanimhaber.com/m_48091016/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_48648539/mpage_1/f_/key_//tm.htm#48648539

• bende bir ara araştırmıştım. bana göre iki ürün ön plana çıkıyor Bosch plus90 ve osram nıghtbreaker
    çakma zenonlarda çok daha iyiler...

Plus 90
     X-ENON FAR..

Nightbreaker
     X-ENON FAR..

X-ENON FAR..

resimler forumdan alıntıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Tabiki olur arkadaşım.Kangoo'mda ben 2 yıldır kullanıyorum.H4 tipi benimkiler ama sizinki H7 olabilir.Gerçekten dehşet ampuller,sellektör dışında nadiren uzunları kullanıyorum o derece yani.Far ayarı da genelde en düşükte olduğu halde.Ama mutlaka güvenilir bir yerden orjinal çakma uyduruk çin malı olmayanlardan almak lazım ...

Dostum yorumun için sağol
    İzmirde bulurum artık orjinal bir osram

• Ayıpsın ...
  • TeşekkürLer arkadaşLar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

bende bir ara araştırmıştım. bana göre iki ürün ön plana çıkıyor Bosch plus90 ve osram nıghtbreaker
    çakma zenonlarda çok daha iyiler...

Plus 90
     X-ENON FAR..

Nightbreaker
     X-ENON FAR..

X-ENON FAR..

resimler forumdan alıntıdır.

Plus 90 daha iyi galiba nightbreakere göre

• mercek ampul montaj toplam maliyeti nedir bunların.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.