Şimdi Ara

Hacklenen üyeliğimi geri aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_48091016/tm.htm

20 gün önce AIDS ve RocknRollla bu iki üyelikte aynı kişi tabi 81 magesiyle takas yapacaktık insan gibi güvenip ilk bilgileri vermemle çevrimdışı olmuştu ona bu işin peşini bırakmayacağımı söylemiştim nihayet bugün tekrar aldım charı bi şekilde bu hırsız arkadaş çaldığında 82 lv %74 dü tam 1 milyar exp düşürmüş %60 olmuş birde kendine ait a5 clanım vardı onu bozmuş ek olarak itemsiz çaldığı chara +7 shard bronze belt ve 2.5 gb para koymuş heralde yanına kar kalacak sandı neyse exp düşürmüş clanı bozmuş bunların hiçbirisi önemli değil zaten bu saatten sonra oyun oynayacak vaktimde yok ama sırf bu hırsıza kapak olarak aldığım için mutluyum tabi siz siz olun netten takas yaparken 2 kere düşünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenxx -- 29 Nisan 2011; 13:05:04 >

• Hayirli olsun ama rica etsem basligi daha hos birsey yaparmisin? Yazmis oldugun baslik her nekadar halk arasinda yaygin kullanilsada cok yanlis ve ters anlamlar icerdigi icin kullanmaman gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Hayirli olsun ama rica etsem basligi daha hos birsey yaparmisin? Yazmis oldugun baslik her nekadar halk arasinda yaygin kullanilsada cok yanlis ve ters anlamlar icerdigi icin kullanmaman gerekir.

başlığı değiştirdim uyarın için sağol gerçi ben art niyetli koymamış olsamda başlığı yanlış anlaşılmalar olabilir
  • nası aldın?
  • beyler kimsenin bilmediği bi yöntemle filan almadım yada gm amcaoğlum değil ama sanırım bu işinde biraz incelikleri var herkese oto cevap göndermelerine rağmen benim eksik bilgilerim olmasına rağmen aldım tek söyleyeceğim ıöçğ ve imla kullanmayın birde derdinizi iyi anlatan türkçe bi ticket atarsanız yardımcı olurlar sanırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.