Çavuş
18 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Besyo okuyorum.Besyodan mezun olup elinde hazır tez olan yardım edebilir mi ??
Evet beyler ben bi türlü anlamadım bunu probuildsten bakıyorum herkes bu rünle girmiş.Ryze oynuyorum e ile zaten minyonları toplu kesiyorum adamlar ryzeye bile minyon ucurmayla girmiş bilen varmı sebebini?
arkadaşlar arkadaşım matematik sınavına giriyor soruları çekicek yardım edebilecek arkaadaşlar var mı ?
Merhaba beyler bu sene Besyo yetenek sınavlarına girdim.Atletizm dalında 100 metre koştum.Puanım 125 geldi.Futboldan alınan 125 puanla benimki eşit mi ? Yoksa atletizmciler kendi aralarında mı sıralanıyolar?
Evet beyler diyelimm şu an 100 metreyi Usain Bolt 9.58 koştu.9.58 koşan varsa 9.57 koşan neden çıkmasın?Bundan bi 10 yıl sonra diyelim 9.57 koşan biri çıktı.9.57 koşan varsa 20 yıl sonra 9.56 koşanda illa ki çıkacaktır.İşte böyle böyle ilerleyerek 1 saniyeye kadar indirmek mümkün hatta 1 saliseye bile inebilir.
Merhaba beyler yaşım 19 ehliyetim yok az buçuk araba kullanmayı biliyorum.Mesela arabayı arkadaşlarla kaçırsak bi araca çarpsak.Adam polis çağırsa kazayı yapan bendim fakat polis geldiğinde kazayı ehliyetli arkadaş yaptı desek ne olur adamda kazayı benim yaptığımı söylüyor?
[image]
[/image]
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 352
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.058 (Bu ay: 287)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 122 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.