Şimdi Ara

WP8 Bluetooth ile alınan dosyalar nereye kaydediliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
66.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorunumu başlıkta belirttim. Yardımcı olacak herkesden Allah razı olsun

• Bluetooth ile resim aldiysan uygulamalardan fotograflara tikla,kaydedilen resimlerin icindedir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanseltan

Bluetooth ile resim aldiysan uygulamalardan fotograflara tikla,kaydedilen resimlerin icindedir hocam

Peki ya video dosyası aldıysak ya da telefonun çalıştıramayacağı bir dosya biçimi aldıysak, onlar nereye kaydedilir?
  • Video denemedim hocam ama muzik+videolar bolumunde olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

quote:

Orijinalden alıntı: tanseltan

Bluetooth ile resim aldiysan uygulamalardan fotograflara tikla,kaydedilen resimlerin icindedir hocam

Peki ya video dosyası aldıysak ya da telefonun çalıştıramayacağı bir dosya biçimi aldıysak, onlar nereye kaydedilir?

Vidyoların içinde ne aldıysan onun içinde. Eğer oynatmıyorsa bilgisayardan görülür belki.

• Attığınız resim ve video dosyaları kaydedilen resimler klasörüne düşer , yolladığınız müzik dosyaları ise direk müzik klasörüne düşer. Eğer desteklenemeyen formatta bir içerik atarsanız cihaz bunu göstermez ancak bilgisayara bağladığınız da görebilirsiniz bu dosyayı büyük ihtimalle yine kaydedilen resimlere düşer ama dediğim gibi gözükmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş BT ile müzik attı ama müzkleri alt üst etmeme rağmen bulamadım?
  • Bugün aynısı bende oldu arkadaşımla blütoth ile eşletik bana müziği gönderdi yüklendi tamamlandı dedi paylaşımda üzerine tıkladım açıldı dinledim kapandı sonra o Şarkıyı başka hiçbir yerde bulamadım mucistede yok tel l525 wp 8.1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dosya yöneticisinden müzik e girince görünmüyor mu ?
  • Gerçekten nerde bu müzikler..? Arıyorum ama yok muziklerimde..dosyalarımdan goruyorum ama..

• Nokia Lumia 735 (WP8.1) kullanıyorum. Bluetooth ile aldığım;
    Müzikleri: SD Kart > Music > Anlamadığım bir kaç dosya içine daha girerek,
    Video ve fotoğraf dosyalarını: SD Kart > Pictures > Saved pictures klasöründe,
    Office, txt dosyalarını: Office programınız ile kaydederseniz SD Kart > Documents klasöründe, kaydetmezseniz Telefon > Documents klasösünde bulabilirsiniz.
    Pdf dosyalarını: Pdf programınız kendi içinde tutuyor(Programı kaldırırsanız bulutu yoksa silinir.)

Ben archiver programını kullanıyorum aldığım office, txt, pdf, rar gibi dosyaları telefonun ya da sd kartın documents klasörüre kaydedebiliyorum.

Bluetoothdan attığınız telefonun açamadığı dosyalar, önce mağazada dosyayı açabilecek programlar taranır yoksa silinir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknognc -- 10 Temmuz 2015; 22:16:54 >
  • C:\Users\X (Artık orası size kalmış :)\Documents\My Received Files
  • Merhaba arkadaşlar ben bunu ararken aklıma temp dosyası geldi, orada araştırırken sonunda kaynağı buldum
    Çalıştırı açın ve oraya bunu yapıştırın ; C:\Users\Win8\AppData\Local\Temp\FSQ_096.9055
    Ben müziklerimi orada buldum. Umarım sizde bulursunuz...
  • Ne çalıştırı, ne Temp klasörü arkadaşlar, Windows telefon sürümünden bahsediyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.