Şimdi Ara

Wow şu anda cidden bitmiştir arkadaşlar(Order Hall Olayı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
5.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

21 tane 100 level karakterim var sadece 1 tanesinin Garrison'unu fulledim, o da achievementleri için. Yok Gold getiriyormuş bilmemneymiş hayatta uğraşamam, çok gold lazım olursa veririm 100 lira satın alırım.

zaten uğraştırmadığı için millet garrisonda gold kasıyor. yani 100 tl verip gold almak daha zahmetli garrisondan kasmaktan. ha diyorsanız bir karaktere girip 2 kere tıklayıp çıkıp sonra diğer karaktere girip aynı şeyleri her karakter için yapmak zahmetli, bende derimki bir karakteri 100 yapan adam o karaktere hergün 2 dk gir çık yapadabilir. garrisonu fullemek zahmetli diyorsanızda o da aynı şekilde gir-çık yaparak fullenebiliyor.

• SekerciiBaba S kullanıcısına yanıt
    Legendary ring olmayan adamı hiç bir Mythic progress yapan guild almaz. 2. spec oynayabilmek için bu missionları yapman gerekecek Legion'da yani sevmiyorsan girme diye bir şey yok. Skill görselleriyle eğlenir artık guildden atılan adam.
  • Hala bekliyorum cevabı.

İzledim ilk mesajdaki vidyo 'yu fakat adam devamlı küfür ediyor ve sanki bütün ek paket oymuş gibi küfür etmeye devam ediyor bu şekilde hiç bir şey anlamadan gereksiz yere 16 dakikam gitti

nedir abi olay tane tane numara numara yaz da bir araştıralım nedir ne değildir diye!!!?

WOD Garrison olması gereken bir şeydi biraz fazla ucu kaçırıldı benim Garrison eleştirim bu kadar
    daha detaylı WOD eleştirisi yapacaksak sadece Garrison Facebook oyunu meselesi değil sadece sorun bana göre

genel toplamda memnuniyet yine de iyi bir ek paket olduğu yönünde WOD'un.

yoksa ben böğüresim geldi bir böğüreyim arayada Korsan Server'ı sıkıştırayım mı dedin nedir derdin?

O Private değil Korsan Server bu arada
    bu konu hakkında hiç konuşmaya bile gerek bulmuyorum adı üstünde Korsan neyi konuşuluyor ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 16 Nisan 2016; 0:22:49 >

• mczaga kullanıcısına yanıt
    nanoman'in söylediğine göre bir teknoloji üreticisi rusya'da fabrika açıp apple ürünlerini üretebilir sanırım. bir hukukçu olarak söylediği kaynakları merak etmiyor değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüh bitmeseymiş keşke, sileyim bari....
  • WoW mu bitiyor ölüyor gene?

Wow'un 31 Mayıs'ta filmi çıkacak.Ondan sonra bir kampanya patlatacak Blizzard.Wow player sayısı sağlam artacak :)

LEgion ile en üst seviyeye ulaşacak :)

Bütün kitapları Türkçe'ye çevrilip tüm kitapçılarda satılmaya felan başlanacak :)

Bir sürü oyun oynadım.Hep wowa geri döndüm.Karakterin yürüyüşü bile bir ayrı güzel geliyor arkadaş.

Blizz fanboy muyum? He öyleyim ne olacak?

Nostalrius mu nedir onun da canı cehenneme sen korsan server aç para kaldır adamların üzerinden kapatılınca da Ddos felan attırmaya çalış Blizzard'a

Yürü Git İşine !!!
  • Siz başkaların ülkesinde olan bitene kolayca karışamazsınız hukukçuysanız bunları bilmeniz gerekir. Neyse öncelikle DMCA nedir ona bakalım. Digital Millennium Copyright Act, Birleşmiş Milletler yasalarından hareketle başlamış bir koruma programıdır. DMCA'ya üye sitelerin içerikleri otomatik olarak koruma altına alınarak yasal süreçler içerisinde bunların savunulması konusunda internet kullanıcılarına ve hak sahiplerine ücretli yardımcı olmaktadır. Her ne kadar DMCA, Birleşmiş Milletler yasalarıyla oluşturulmuş bir sistem olsa dahi etkili olduğu bölge sadece Birleşmiş Milletler bölgesi değildir. Ancak bunu her ülke kabul etmez işte bakın istediğiniz kadar araştırın edin bulun öyle konuşun neyse o ülkeleride listeleyim:
    1. Rusya
    2. İsviçre
    3. Romanya
    4. Vietnam
    5. Ukrayna
    6. Hollanda
    7. Sırbistan
    8. Bulgaristan
    9. Kırgızistan
    10. Kazakistan
    11. Moğolistan
    12. Çin
    13. Panama
    14. Küba
    15. Kosta Rika
    16. Belarus
    17. İzlanda
    18. İran
    19. Lüksemburg
    20. Lübnan
    21. Man Adası
    22. Macaristan
    23. Gürcistan
    24. Belize
    25. Kolombiya
    26. Çek Cumhuriyeti
    27. Şili
    28. Kamboçya
    29. İsveç
    30. Hırvatistan
    31. Kosova
    32. Bahamalar
    33. Abhazya
    34. Pakistan
    35. Bolivya
    36. Ermenistan
    37. Dağlık Karabağ Cumhuriyeti
    38. Guyana
    39. Güney Osetya
    40. Honduras
    41. Kongo Demokratik Cumhuriyeti
    42. Komorlar
    43. Maldivler
    44. Kiribati
    45. Laos
    46. Lihtenştayn
    47. Malavi
    48. Moritanya
    49. Myanamar
    50. Tayvan
    51. Tacikistan
    52. Tayland
    53. Tonga
    54. Venezuela
    55. Zambiya
    56. Norveç
    57. Finlandiya
    58. Letonya
    59. Litvanya

Dünyada bu ülkeler ülkelerinde dijital copyright olayını TAKMIYOR! Anlaşıldıysa o saçma apple sözünün yersiz olduğunu anlamışsınızdır. Bu olayın bir teknoloji markasıyla alakası yok dijital telif hakkı ile onun arasında dağlar kadar fark var ikisi ayrı konu. Bir işletme ile ilgili en basit kitap okusan Birleşmiş Milletler San Francisco 1945' de alınan ilk kararları bile incelesen anlarsın dediğinin saçma olduğunu ki orada zaten örgütün ne olduğu neye yaradığı uluslararası hukukta nelerin önemli olduğunuda araştır sonra öyle konuş tamammı bana kimse şimdi sen haksızsın defol git veya daha ağır ithamlarda bulunmasın teşekkürler ben bilipte yazar çizerim şu forumda her zaman.

Ayrıca Nostalrius tepkisi eğer biraz olsun ilgileniyosanız konuyla Moocluck ve Nixxiom sodapoppin jontron gibi elemanların bile tepki gösterdiği bir olay. Hatta sodanın en son youtube videosunu izleyin derim. Legionla tavan yapıcak private değil korsan tüh sileyim bari demeden önce konuyu araştırın çeşitli tarafların açısından düşünün ve ona göre konuşun bari şöyle şeyleri tartarken kafanızda yine aşırı sağcı olmayın azıcık cehaleti atın üzerinizden.

Ben diyeceğim şeyleri dedim son derece saygı çerçevesinde ve cevabımıda arkadaşlara verdim. Saygılarımla konu kilitlenirse sevinirim.

• nanoman N kullanıcısına yanıt
    DMCA amerikanın çıkardığı bir şeydir. Bilişim suçları başka yasalarıda kapsar. Yasal olmayan isveç asıllı bir site ve DMCA yi kabul etmiyor ama yinede kurucuları bilişim suçu işledikleri için haklarında yakalanma ve yargılanma kararı çıkarıldı. Bununla beraber, sunucuları sürekli başka ülkeye taşıyarak siteyi canlı tutuyorlar ama kâr getirisi olduğu için yapıyorlar bunu.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • önceki iki mesajımda da kendimce saygılı davranmaya çalıştım. ancak aldığım karşılık gerçekten kötü. bu arkadaş bir de millete ahkam kesiyor. bana "uluslararası hukukta tartışmalı durum, bu konuyla ilgili kaynak var" diyor, ben de ister istemez doktrinsel tartışma bekliyorum. kaynak diyerek yazdığı şeyin kötü üslubundan hiçbir farkı yok. daha sert bi mesaj yazmıştım ama artık tartışmaya değmeyeceğini farkettim. bloklayıp geçiyorum, konuya da daha girmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wow zaten ölü doğmuştu, tez zamanda kapansın da kurtulalım.
  • khalef kullanıcısına yanıt
    WOW çöp,konu kilit üye ban.
  • Hadi ya yine mi bitti WoW neyse stoklara yeniden gelince haber verirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

WOW çöp,konu kilit üye ban.

şaka bir yana her pakette aynı geyiklerden sıkılmadılar wod ağır hayal kırıklığıydı, hani bu konuda cata ile başa güreşirler ama bence ders almıştır blizzard.cata mop farkı kadar olmasa da ben legionın woddan daha iyi olacağına eminim.ayrıca class halls garrison kadar yorucu olmayacak gibi sanki, bilemedim.
    4 dene horseman geliyor, 4 dene :( Bosu bosuna mi kaldirdik o adamlari
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmopasa

4 dene horseman geliyor, 4 dene :( Bosu bosuna mi kaldirdik o adamlari

ufak bir araştırma yaptım da pek bir şey anlamadım.ne olacak bu horsemanler? (kim olduklarını biliyorum) follower mı yoksa quest giver mı?
    5 cayina eslik edecek adam yokmus order hall'da :p. Follower olacaklar, en azindan video'da follower gibimlerdi.

Geride kaldi artik o eziyet gunleri. Alayi emrimizde, giki cikani sutluyoz
  • WoW öldü hatta çare knayt online

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrfondip -- 19 Nisan 2016; 8:22:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmopasa

5 cayina eslik edecek adam yokmus order hall'da :p. Follower olacaklar, en azindan video'da follower gibimlerdi.

Geride kaldi artik o eziyet gunleri. Alayi emrimizde, giki cikani sutluyoz

yalnız oyuncuları da iyice god modea soktular ha.sevmiyorum bu durumu.herkese lightbringer, doomhammer vermeler, koskoca heroları follower yapmalar falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Cenarius olmayacagiz ki god mode'a girelim .

Bence kimin ne aldigina takilmak yerine, ek paketin doluluguna bakmak lazim. Allah etmeye adamlar yetistirmek adina tiraslamasalar seyleri

Bu arada bize gelen ashbringer, Mograine'nin kemiklerini sizlattin bak
  • Ahmopasa kullanıcısına yanıt
    bayadır oyundan uzağım mazur gör bu tarz ufak el sürçmelerini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.