Şimdi Ara

Wow Rogue

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben oyuna yeni başladım oyunla ilgili hiç bir bilgim yok roguenin skillerini falan ne şekilde sıralayacaz hangi skiller önemli bu karakter için combo varmı

mesale knightta skill sıralaması var dı

1 lf
    2 mana potu
    3 spiake
    4trust faln gidiyordu öyle
    kombo şeklide w+r+skilldi bu oyunda bunun gibi şeyler varmı
    vede böyle statü gibi bişi görmüştüm ben onunla ilgili resimlerde paylaşırsanız sevinirim . bir kaç ufak tefek rehber linkide koyabilirsiniz

• Level atladıkça gidip trainerden para verip train olman gerek. Her levelde farklıdır. Deneyerek kendin çözebilirsin.
  • rogue la başlama oyuna zor class bunlar mage fln ac oyunu bi çöz sonra rog ac
  • rogue zor class ellerin hızlı ve oyun mantığını kavramış olmalısın.buyüzden git bi warrior aç eğer mage istemiyosan.

bu arada

herkez --> herkes
    var dı --> vardı.
    vede --> ve de
    bişi --> bir şey

saygılar
  • önce bi 85 ol ondan sonra
  • Rogue zor mage aç, hunter aç önce öğren diyenlere aldırış etme, her sınıfın kendine özgü avantaj ve dezavantajları var elbette. Ancak rogue oyuncusuysan, ne kadar erken alışmaya başlarsan o kadar iyi. Dediğin gibi rogue combo sınıfıdır ve oynaması çok zevklidir. Skill sıralaması da spec'e ve rakibe-mob'a göre değişir. Levelin düşük olduğu için pek skill ve combo geliştirme şansın yok, ilerde seçeneklerin olacak.

Skill açıklamalarında örneğin "awards 1 combo point" yazıyorsa o skilleri kullanarak 5 combo point yap, ardından bitirici vuruşlardan duruma uygun olanı seç. Nedir işte Eviscerate, Envenom, Rupture damage için, reccuperate, slice and dice veya expose armor gibi skillerde çeşitli durumlarda çok işine yarar. Vee oyunu bilmeyen birisi için en önemli skill bence Vanish'dir. Görev yaparken, elit keserken baktın olmayacak bir terslik var veya etrafın sarıldı bas Vanish'i topukla

• quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

rogue zor class ellerin hızlı ve oyun mantığını kavramış olmalısın.buyüzden git bi warrior aç eğer mage istemiyosan.

bu arada

herkez --> herkes
    var dı --> vardı.
    vede --> ve de
    bişi --> bir şey

saygılar

hiç bir --> hiçbir
  • Rogue zor class. Hakkıyla oynayabilmek için ellerinin hızlı olması ve oyunun mantığını kavramış olman gerekir. Bu yüzden önce bir warrior aç, eğer mage oynamak istemiyorsan.

Wow Rogue
  • quote:

rogue zor class ellerin hızlı ve oyun mantığını kavramış olmalısın.buyüzden git bi warrior aç eğer mage istemiyosan.

bu arada

herkez --> herkes
    var dı --> vardı.
    vede --> ve de
    bişi --> bir şey

saygılar

Anlatim bozuklugu.

Ellerin hizli "olmali" ve... Diye gidicek orasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bu arada

herkez --> herkes
    var dı --> vardı.
    vede --> ve de
    bişi --> bir şey

saygılar

bu yüzden --> Bu yüzden
    istemiyosan --> istemiyorsan.

Öyle.... Böyle...

(Tamamen esprili amaçlıdır. Sakın kızma kardeşim )
  • Biradere söyleyeyim de Türkçe sınavına bu sayfadan çalışsın
  • mage aç diyenlere gülüyorum. şu an oynamak biraz kolay görünebilir ama karşınıza işini bilen bir rakip çıktığında o zaman eskiden gelen tecrübelere o kadar çok ihtiyacınız oluyor ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: injection

mage aç diyenlere gülüyorum. şu an oynamak biraz kolay görünebilir ama karşınıza işini bilen bir rakip çıktığında o zaman eskiden gelen tecrübelere o kadar çok ihtiyacınız oluyor ki...

abi birak allah askına biraz kolay gorulebilir nedir ya ben feral cat oynarken 50 takla atıyorum ozaman diger clasları oynayanlar bıraksın oyunu mage biraz kolaysa.4-5skil le oyun oynuyorsunuz yapma gözunu seveyim. zaten hangi vs işini bilen biri gelince zor olmuyorki onemli olan genelde nasıl oldugu dk ile mage cok kolay palada girer sanırm. Hiç işini bilmeyen mage bile 25 k 30k crit liyor ..ama işini bilmeyen rog feral war anında yatıyor

• quote:

bu arada

herkez --> herkes
    var dı --> vardı.
    vede --> ve de
    bişi --> bir şey

saygılar

Warrior kolay sınıf öyle mi ?
    buyüzden değil bu yüzden olacak ayrıca noktadan sonra büyük harfle başlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

quote:

mage aç diyenlere gülüyorum. şu an oynamak biraz kolay görünebilir ama karşınıza işini bilen bir rakip çıktığında o zaman eskiden gelen tecrübelere o kadar çok ihtiyacınız oluyor ki...

abi birak allah askına biraz kolay gorulebilir nedir ya ben feral cat oynarken 50 takla atıyorum ozaman diger clasları oynayanlar bıraksın oyunu mage biraz kolaysa.4-5skil le oyun oynuyorsunuz yapma gözunu seveyim. zaten hangi vs işini bilen biri gelince zor olmuyorki onemli olan genelde nasıl oldugu dk ile mage cok kolay palada girer sanırm. Hiç işini bilmeyen mage bile 25 k 30k crit liyor ..ama işini bilmeyen rog feral war anında yatıyor

işini bilen dest lock, frost ya da unholy dk, enhc shaman, hunter bir mage'i rahat şekilde ağlatabiliyor özellikle dk dan kaçış yok direk antisi mage'in. mage cata da op zaten bunu inkar edemem ama işin içine tecrübe girince mage ağlayabiliyor. mesela bizim serverda 1 tane dest lock var benim dışımda herhangi bir mage'in aldığını görmemiş kendisini. bunu ben çok iyi oynuyorum diye anlamayın lütfen ama diyorum ya tecrübe işte nerede iceblock basmalı ana göre hareket etme falan falan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tirion Fordring -- 30 Mayıs 2012; 16:22:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

bu arada

herkez --> herkes
    var dı --> vardı.
    vede --> ve de
    bişi --> bir şey

saygılar

Warrior kolay sınıf öyle mi ?
    buyüzden değil bu yüzden olacak ayrıca noktadan sonra büyük harfle başlanır.

sırf bana cevap yazmak için kendi yazdığı metnei 10 kez kontrol etmediyse bende neyim. bu arada sen niye bana taktın?

• quote:

quote:

Tek bir soru, hiç mage oynadın mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Captor.

quote:

quote:

Sırf PVP için mi konuşuyorsunuz bilmiyorum ama PVE'de Fire Mage gerçekten zordur

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

quote:

quote:

Sırf PVP için mi konuşuyorsunuz bilmiyorum ama PVE'de Fire Mage gerçekten zordur

Abi mage'in adı çıktı bir kere Arcane iken tek tuşla DPS yapıyor diye, ne olursa olsun bu durumdan ne kadar zorlaşabilir ki

• quote:

quote:

quote:

Tek cevap oynadım.

Beyler mage den kastımız frost mage fire gercekten zor bende denedim ama iyi oynayan cok yıpratıcı oluyor

Birde şu yorumları yazmayın" iyi oynayan" bunlara zaten lafımız yok benim demek istedigim bi adam ilk charını acti

Rog la oynarken mi kolay oynar mage le mi
    Feral cat ile mi mage le mi
    Hunterlamı mage lemi
    Warriorla mı mage lemi

Cogunu oynadım rogu yeni oynuyorum. eger siz diyorsanız ki ortalama bir oyuncu yok rog la oynayan cok daha kolay oynar sizin gorusunuzdur.ama burda mage olupda kendilerine laf geliyormus gibi anlayip yorum yazmayın :) Dk uzun sure oynadım gecen yaz evet oynaması cok kolay. ha dersinizki 2.2k ratingmi yaptın 5vs5 mi yaptın vsvs bunlara benim lafım yok okdar uzun boylu konumuyorum zaten farkında iseniz ortalama bir oyuncu icin konusuyorum yani adam oyuna yeni baslıyor battlemaster olan adama tavsiye vermiyoruzki evet magei 85 olarak oynadım roguda suan oynuyorum önceden oynadım ama prviate serverlardaydi rog oynamak mageden 2kat daha zor benim icin öyle en azından.dediklerim arena bg vs icin pve icin degil

hardcore olarak sorarsaniz bence mage ve dk oynaması daha kolay digerlerine göre bu sadece kendi görusum mage de cok iyi olan biride farklı gorus yazar.

Birde ufak bir yanlıs anlasılma olmus ben mage herkezi alır yazmadım bende feral catle en kolay mageleri alıyorum yazdıgım olay farklı zaten işini bilen her char karsındaki charı alma şansı var o olay bambaşka hocam bence.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.