Şimdi Ara

Wow Rogue (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Öyle bi sacma mantık yok dostum 35 level rogum ful heirlom + enchantlı senin anlattıkların 20levela kadar gecerli sonra hiç kimseye tek atmayı bırak ortaya cıktınmı hunterlar alıyor anında. 2.si bg lericin konusuyoruz tabiki leveling olunca mage üstüne kim var bg lerde ? herkes av savasırken aradan patır patır mageler indiriyor tek skille millete tek atan char yok level 60 mage tek atıyor. + Eger sen mage ile bg lere fln girip hiçbirşey yapamıyorsan o senin beceremen benim wow a yeni başlttıgm ve mage oynayan arkadasım heirloomsuz adam bg basına 20 kilin altına inmiyor yani sen gelip bg de mage b,riey yapamıyora getirosan lafı hiç getirme

Mage diger clas lara göre her yönden kolay bir class sen bırak rogun 80-85 arası tek atmasını vereyim acci şifreyi gir 35 levelda tek atabiliyormusun karsındakina bakalım öyle noob olmuyor herkes heirloomlu oynuyor artık senin yazdıkların eski zamanlarda.heirloomsuz adam yakalıcanda tek atcanda.. Zaten takıldıgın nokta su İŞİNİ BİLEN biz burda işini bilendenmiş konusuyoruz daha ilk defa char acan birine öneri verioruz işini bilene her char iyi zaten. Yani siz mage le oynamasıda cok zor diyorsanız uzatmaya gerek yok gorusunuz farklı olabilir herkes aynı olmaz sonucta ama ortada mage ve dk gercegi var bunuda inkar etmek boşa bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: metamania

Pvp için bişey diyemem ama pve de bir arcane mage dps meterda lider oluyorsa benim için imba playerdır. Uzun ve hareketli bir fightta hiç bir arcane mage bir rogu warrioru yada diğer dpsleri geçemez. Geçiyorsa diğerleri oyunu bilmiyordur. O yüzden dpsi ne kadar kolay olursa olsun doğru düzgün dps yapmadığı sürece arcane mage bir işe yaramaz. Arcane magein işe yaradığı kısım bursttur. Bu da spine gibi saçma fightlardır. Ultraxion fightına 70*80k ile başlar 2 dk sonra görürsünüz ki sonunculuğa düşmüş. Magei oynamışınız ama bana göre boş oynamışınız. Mage oynarken birde diğer charların dpsleri ile karşılaştırsanız rog ve ya warrior oynamak çok mu zor pvede. Ya da diğer classlar çok mu zor? Bir ihtimal lock diyebilirsiniz ama bana en eğlenceli gelen classlardan biridir lock oynamak. Özellikle demo oynamaya bayılırım. Neyse benim 85 mage ve rogum yok ama 1.5 yıldır casual da olsa raid liderliği yapıyorum. Bütün char ve fight mekaniklerini bilmem gerekiyor. Ds de spine dışında arcanei kullanmanın saçma olduğunu düşünüyorum. Tabi bu benim görüşüm. (Dps oynadığım charlar shadow pri,arms warrior,balance druid ve lock..Ayrıca prot pala disc pri ve resto druid oynuyorum 85 olarak.)

Söylediklerinin büyük bir bölümüne katılsam da haklı bulmadığım yerler var. Mage'in burstcü olduğu kısmına katılıyorum. High movementli fightlarda iyi DPS çıkaramıyorlar evet. Ama zaten 1 spec bütün fightlarda kullanılacak diye bir şey olamaz , ultraxion'da da fire mageler en iyi dpsi çıkarabiliyorlar, fire olacaksın o fightta. Yeri gelince spec değiştirmek zor değil ki, dual talent sağolsun bir tuşla çevirebiliyorsunuz. Ben yine bir warlock olarak warlocklardan örnek vermek istiyorum. Biz nasıl melee range'e girebildiğimiz, az movementli fightlarda, aoeli fightlarda demo oluyorsak, tek veya çift targetta affli/destro oluyorsak mageler de yeri gelince değiştirmeli böyle speclerini. Benim görüşüm dragon soul'da öyle aşırı çok uber super duper movement gerektiren bir boss yok. Ama yine de az çok gerektirenlerde fire denemeyi de bilmeli mage oynayan arkadaşlar. Fire mage rotasyonu da bir arcane olmasa da çok da zor değil ayrıca, benim görüşüm böyle en azından.

Ama dediğim gibi mantığını anladım kesinlikle haklısın arcane mage konusunda. Lock olayına gelince de hak veriyorum. Mesajından tecrübeli olduğun anlaşılıyor güzel yazmışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thedealer

quote:

Pvp için bişey diyemem ama pve de bir arcane mage dps meterda lider oluyorsa benim için imba playerdır. Uzun ve hareketli bir fightta hiç bir arcane mage bir rogu warrioru yada diğer dpsleri geçemez. Geçiyorsa diğerleri oyunu bilmiyordur. O yüzden dpsi ne kadar kolay olursa olsun doğru düzgün dps yapmadığı sürece arcane mage bir işe yaramaz. Arcane magein işe yaradığı kısım bursttur. Bu da spine gibi saçma fightlardır. Ultraxion fightına 70*80k ile başlar 2 dk sonra görürsünüz ki sonunculuğa düşmüş. Magei oynamışınız ama bana göre boş oynamışınız. Mage oynarken birde diğer charların dpsleri ile karşılaştırsanız rog ve ya warrior oynamak çok mu zor pvede. Ya da diğer classlar çok mu zor? Bir ihtimal lock diyebilirsiniz ama bana en eğlenceli gelen classlardan biridir lock oynamak. Özellikle demo oynamaya bayılırım. Neyse benim 85 mage ve rogum yok ama 1.5 yıldır casual da olsa raid liderliği yapıyorum. Bütün char ve fight mekaniklerini bilmem gerekiyor. Ds de spine dışında arcanei kullanmanın saçma olduğunu düşünüyorum. Tabi bu benim görüşüm. (Dps oynadığım charlar shadow pri,arms warrior,balance druid ve lock..Ayrıca prot pala disc pri ve resto druid oynuyorum 85 olarak.)

Dostum olay zaten pvp uzerine ve baslarda level kasmakdan bahsedilmiş yani raid deki pve dps meter degil ki dert. 0 char actıgında mage mi kasması daha seri rog mu diye girilmiş konuya ki mage cok daha kolay char olarakda rogdan cok daha kolay pvp dede bence en zor class rog en kolay dk ve mage. Pve de ne olup bitiyor onu bilmiyorum

Level kasarken rog zor mu :) combatta ne var ki sinister strike spamle ve slice and dice takip et her türlü lvlingde zirvedesin. Magede arcane desen mana yetmez frost desen gene aynı şekil. Rogda biten bir şey yok. 2sinide heirloomlu 45 lvle kadar kastım. Ona göre konuşuyorum. artık lvlingde hiç bir char zor değil. İlk primi kastığım zamanları hatırlıyorum bir de şimdiye bakıyorum. Heirloomsuz pri kasıyorum başka serverda tek shieldla idare ediyorum.

Dostum oyundaki en kolay levelling yapan class Rogue'dur. İstersen en kötü gear olsun ambush ile çoğu mob tek yer. Ayrıca kötü gear ile bile PVP'de (düşük levellerde) 2 skill ile millete tek atar. Combat Rogue ise hiç level kasamaz kusura bakma
    Ayrıca milletin bu saçma mantığına göre o zaman her sınıf kolaydır. Warrior'da stance değiştirmezsin , Heroic Strike kullanmazsın çok da imba bir class olur PVE'de ama DPS'de yerlerde olursun tıpkı Arcane gibi. Ama sonuçta bir şeyleri başarmak sonuçtasın. Mage her yönden kolay bir class değil , Arcane hem PVP'de hem de PVE'de yerlerde sürünüyor. Her sınıfın 100 tane CC'si varken sen öyle bir noktaya kök salıp skill spamlayamıyorsun. Ve bir silence skilli kurtarmıyor.
    Warlock açanların da havasından geçilmiyor. Adam Arcane Mage beni tek skille geçti diye ağlıyor 15 skill ile oynuyorum diye hava basıyor. 3 yaşındaki çocuğa ver classı o da geçemez ne yani
    İşini bile Warlock'lar Affi'de bile Dungeon'lar da bile birinci olmasını biliyor. İŞte olay bizim Türkler'de kimse kusura bakmasın skill bara 50 skill dizip 3 skill ile olay yerini terk edip kendini pergamber ilan ediyorlar
    Edit:Biri çıkar 80-85 arası tek yemez der doğrudur o zaman da Assasination olursunuz.

Ambush atmak için adamın arkasına geçmekle mi uğraşcam thrash moblarda. K. bakmada lvlingde heirloomlu bi chara sub bana saçma geliyor. 5 tane 85 kasmışım 70 lvlin altında kasmadığım bi mage bi rog kalmış. Sence seri seri combatla kesmek varken nie tek tek ambush atcam diye zaman kaybediyim. Oyunu biliyorsan combat çok daha rahat kasar lvli heirloomlu bi charda.Kasamaz dediğin charla da dglarda hep zirvedeyim. Beni sadece heirloomlu tank thrashlerde geçebiliyor. Bu da lvlingde gayet normal bi durum. Ama sub olsam mobların arkasına geçmekle uğraşda ambush at da. Heirloomsuz char kendini koruyabilmek için sub kasabilir normal karşılarım ama oyunu bilen adam subla uğraşmaz dglarda basar dpsi geçer. Ölüyo mu? vanishini kullanacağı zamanı da bilir. Bir de şöyle bir şey var tam emin değilim ambush kullanmak için görünmez olmak gerekmiyor mu? Fight içinde kaç kere görünmez oluyorsun sen? Dglarda bosslara tek atıyorum deme..

• quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

quote:

Söylediklerinin büyük bir bölümüne katılsam da haklı bulmadığım yerler var. Mage'in burstcü olduğu kısmına katılıyorum. High movementli fightlarda iyi DPS çıkaramıyorlar evet. Ama zaten 1 spec bütün fightlarda kullanılacak diye bir şey olamaz , ultraxion'da da fire mageler en iyi dpsi çıkarabiliyorlar, fire olacaksın o fightta. Yeri gelince spec değiştirmek zor değil ki, dual talent sağolsun bir tuşla çevirebiliyorsunuz. Ben yine bir warlock olarak warlocklardan örnek vermek istiyorum. Biz nasıl melee range'e girebildiğimiz, az movementli fightlarda, aoeli fightlarda demo oluyorsak, tek veya çift targetta affli/destro oluyorsak mageler de yeri gelince değiştirmeli böyle speclerini. Benim görüşüm dragon soul'da öyle aşırı çok uber super duper movement gerektiren bir boss yok. Ama yine de az çok gerektirenlerde fire denemeyi de bilmeli mage oynayan arkadaşlar. Fire mage rotasyonu da bir arcane olmasa da çok da zor değil ayrıca, benim görüşüm böyle en azından.

Ama dediğim gibi mantığını anladım kesinlikle haklısın arcane mage konusunda. Lock olayına gelince de hak veriyorum. Mesajından tecrübeli olduğun anlaşılıyor güzel yazmışsın.

Benim yazdığım mesaj tamamen arcane mage üstüne. Seninde dediğin gibi diğer fightlarda firea dönülebilir ama şölede bişey var fire arcane gibi tek tuş değil zaten. İnsanlar arcane e kolay diyor ama arcane dps yapamıyor ki kolay olsa ne olacak diyorum bende. Burst fightlar için tercih edilebilir nedir spinedır, hagaradır. Gerisi için fire mage bütün raidi ezebilir. Burda olay spec değiştirmek değil. Arcane kolay evet ama kolaylığı kadar da kötü dps yapıyor uzun fightta. Fire zor ama hakkını veriyor kesinlikle. Teşekkür ederim bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: thedealer

Öyle bi sacma mantık yok dostum 35 level rogum ful heirlom + enchantlı senin anlattıkların 20levela kadar gecerli sonra hiç kimseye tek atmayı bırak ortaya cıktınmı hunterlar alıyor anında. 2.si bg lericin konusuyoruz tabiki leveling olunca mage üstüne kim var bg lerde ? herkes av savasırken aradan patır patır mageler indiriyor tek skille millete tek atan char yok level 60 mage tek atıyor. + Eger sen mage ile bg lere fln girip hiçbirşey yapamıyorsan o senin beceremen benim wow a yeni başlttıgm ve mage oynayan arkadasım heirloomsuz adam bg basına 20 kilin altına inmiyor yani sen gelip bg de mage b,riey yapamıyora getirosan lafı hiç getirme

Mage diger clas lara göre her yönden kolay bir class sen bırak rogun 80-85 arası tek atmasını vereyim acci şifreyi gir 35 levelda tek atabiliyormusun karsındakina bakalım öyle noob olmuyor herkes heirloomlu oynuyor artık senin yazdıkların eski zamanlarda.heirloomsuz adam yakalıcanda tek atcanda.. Zaten takıldıgın nokta su İŞİNİ BİLEN biz burda işini bilendenmiş konusuyoruz daha ilk defa char acan birine öneri verioruz işini bilene her char iyi zaten. Yani siz mage le oynamasıda cok zor diyorsanız uzatmaya gerek yok gorusunuz farklı olabilir herkes aynı olmaz sonucta ama ortada mage ve dk gercegi var bunuda inkar etmek boşa bence.

Bak dostum şu anda Rogue kasıyorum üzerimde tek heirloom item yok 60+ bg'de ambush ile 2k , finishing move ile 3k vuruyorum. Daha da imba zaten 5sn kitleyen kidney shot var ve horde tafafı stundan çıkamıyor. Ben humanım ve PVP'ye göre en baba racial skille sahip. Undead gibi sadece fear değil her türlü can sıkıcı olaydan kurtarıyor. Üzerimde dot falan da bırakamıyorlar CoS sayesinde. Uzun süren fightlarda frost mage'in gücü tartışılmaz ama düşük lvl olan yerleri tartışma lütfen. Çok daha önceden de dandik Blade's Edge serverında 85 rouge'um vardı ve sildim. Yine her 4 ve 9'lu levellarda gittiğim arcane mage'im vardı ve haklısın yakaladığı adamı hiç affetmiyordu Rogue gibi.

• kısacası arkadaşım,bendede rogue var 25 lwl,can alması az ama arkadan vurdukları ölebilir,canın azalınca hızlanma ile kaçabilirsin.warrioru tavsiye etmem çok iddialıdır elin alışık değilse mage yada warlock tipi bişi aç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbbvualq

kısacası arkadaşım,bendede rogue var 25 lwl,can alması az ama arkadan vurdukları ölebilir,canın azalınca hızlanma ile kaçabilirsin.warrioru tavsiye etmem çok iddialıdır elin alışık değilse mage yada warlock tipi bişi aç.

Lock mu acsın
  • quote:

kısacası arkadaşım,bendede rogue var 25 lwl,can alması az ama arkadan vurdukları ölebilir,canın azalınca hızlanma ile kaçabilirsin.warrioru tavsiye etmem çok iddialıdır elin alışık değilse mage yada warlock tipi bişi aç.

• ben rogueyim 49 levelim şimdi adamlarla vs atıyorum ama alamıyorum canlarını bayaa azaltıom ama mesela mage beni bi yavaslatıo absurtmu ne atıo direk alıo beni hunterda ole itemlerim gelişin düzelirmi yoksa rogue hep bolemi olcak ya ben 90 da bole olmak istemiyorumda (sub rogue)
  • quote:

Arkadaş 25 level çok tecrübeli rogue konusunda. Rog sana göre uygun değilmiş bak 25 levelde mageler herkesi öldürüyormuş
  • Hort.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.