Şimdi Ara

World War 3 [ANA KONU] (Battlefield benzeri) 19 Ekim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
7
Favori
5.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• PAINKILLER HELL & DAMNATION,NECROVISION gibi oyunları yapan Polonyalı bir stüdyo World War3 adında bir oyun duyurdu.

https://store.steampowered.com/app/674020/World_War_3/

19 EKİM'DE ÇIKIYOR

World War 3 [ANA KONU] (Battlefield benzeri) 19 EkimWorld War 3 [ANA KONU] (Battlefield benzeri) 19 Ekim

World War 3 [ANA KONU] (Battlefield benzeri) 19 EkimWorld War 3 [ANA KONU] (Battlefield benzeri) 19 Ekim

-Online olacak
    -Askeri Ar-Ge merkezleri ve danışmanları ile birlikte yaratmışlar oyunu
    -Askerler,silahlar ve araç gereçler için kapsamlı bir kişiselleştirme olacak
    -Gerçek bölgeler ve orduların ekipmanları gerçekte olduğu gibi yansıtılacak
    -Yayınlanan ekran görüntülerinden görünen ülkeler:Almanya,Polonya,Rusya
    -

WEB SİTE:https://worldwar3.com/en/game-overview/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 22 Eylül 2018; 7:29:54 >

• World War 3 oyununda 64 kişilik Battle Royale modu olacak

Özellikle geride bıraktığımız sene hızlı bir şekilde oyuncu kazanan Battle Royale modu için yeni oyunlar çıkmaya devam ediyor. Epic Games'in, Fortnite ile lider olduğu Battle Royale türüne bu sefer World War 3 oyunu rakip olarak girecek. Üçüncü dünya savaşı zamanında geçen savaş oyununda strateji kurmanın büyük bir rol oynadığını belirten geliştiriciler, oyunu Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştireceklerini duyurdular.

World War 3 oyununda Battle Royale modu olacak
    Unreal Engine 4'ün gücünü sonuna kadar kullanacağı belirtilen World of War 3, bakalım Battle Royale anlamında oyuncuları memnun edebilecek mi? Ayrıca bu Battle Royale'in, oyunda yan bir mod olarak yer aldığını belirtelim. Yani oyunun ana türü Battle Royale olmayacak. 64 kişilik olacağı söylenen Battle Royale modunda aynı Rainbow Six Siege'de olduğu gibi taktiksel planlamalar yapmanız gerekiyor.

Daha çok realistik savaşlara ev sahipliği yapacağı belirtilen World War 3, bakalım oyuncuları memnun edebilecek mi? Painkiller'ın geliştiricisi olan The Farm 51 ekibinin ortaya koyacağı oyun, 2018 yılının Sonbahar aylarında Steam üzerinden piyasaya çıkacak.

https://www.merlininkazani.com/world-war-3-oyununda-64-kisilik-battle-royale-modu-olacak-haber-101870

• Gamescom 2018 videosu

Battlefield:World War 3 olarak değiştirsinler oyunun ismini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fadeout -- 21 Ağustos 2018; 20:34:33 >
  • Battlefield V'dan daha güzel gözüküyor.
  • Sağlam bir oyun olacak gibi duruyor, Alırım çıktığında, Videoları çok iyi
  • Bu sene BFV'i büyük ihtimal almayacağım. Bu oyun başarılı duruyor. İzlediğim gameplay videolarından hoşuma gitti. Fiyatı tuzlu olmazsa düşünülebilir.
  • Pek beklentim yok ama buradan da takibe alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greqorian

Bu sene BFV'i büyük ihtimal almayacağım. Bu oyun başarılı duruyor. İzlediğim gameplay videolarından hoşuma gitti. Fiyatı tuzlu olmazsa düşünülebilir.
    Grego aynı fikirlere sahibiz. Bende bf5 oynadım bir cacık yok. Medal of honor oynamak gibi bir şey.
    Bizim kronik bf4 squadı komple ww3'e geçeceğiz oyunda recoiller güzel yani fazla, friendly fire açık, bu tarz zorluklar noob oyuncu sayısını azaltır kanaatindeyim. direk ön sipariş vereceğim. Yayınlara bu oyun ile devam ederim beklerim senide. İyi eğlenceler.
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş ne zaman açılıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Grego aynı fikirlere sahibiz. Bende bf5 oynadım bir cacık yok. Medal of honor oynamak gibi bir şey.
    Bizim kronik bf4 squadı komple ww3'e geçeceğiz oyunda recoiller güzel yani fazla, friendly fire açık, bu tarz zorluklar noob oyuncu sayısını azaltır kanaatindeyim. direk ön sipariş vereceğim. Yayınlara bu oyun ile devam ederim beklerim senide. İyi eğlenceler.

Alıntıları Göster
    Oyundan değil de kitleden beklentiyi düşürmenizi tavsiye ederim sonu BF3 gibi olur muhtemelen. Fragman sonrası BF4, BF3'ü ezenlerle dolu bir kitlesi var fiyatı yüksek çıkmazsa hepsi alır muhtemelen. Üstüne bir de Battle Royale modu alacak iyice geniş bir kitlesi olacak. Oyun da bildiğim kadarıyla erken erişim olarak çıkacak o taraftan da sıkıntılar olabilir. Oyunu aylardır takip ediyorum oyun içi oynanış gelmeden bile aşırı pohpohlandı bu da iyi bir şey değil.

• Yeni Battlefield olacağını düşünmüyorum kesinlikle. Battlefield serisinde yılların deneyimi ve tecrübesi var, frostbite var, dice gibi kaliteli bir ekip var. Ancak alternatifi olabilir. BF5 de 2. Dünya savaşından sonra "birde günümüz savaş oyunu oynim" diyenler için alternatif. Bende merakla bekliyorum, bakalım neler olacak.
  • 69 tlden satılırsa güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun gelecek hafta technical testi olacak. Asagidaki linkten kayit olabilirsiniz.

https://worldwar3.com/en/technical-test-signup/

• patren kullanıcısına yanıt
    Twitter hesaplarinda oyunun pahali olmayacagini belirttiler

• bu nasıl ana konu ?

adamlar technical test phase 2 e geçti, bazıları bilgilendirmese konu sahibi dahil forum oyunun çıkışınından da bihaber olacak
  • Oyunun ülkemizde reklamı az gibi :) Bu arada test için key göndermişler sanırım
  • Merhaba bey.Ben oyun testine bu akşam başlıcam.Oyunun Türkiye sorumlusuyum.Firma ile hâlen Türk silahlı kuvvetlerinin entegresi ile uğraşıyoruz.

Askeri Ar-Ge merkezleri ve danışmanları ile birlikte yaratmışlar oyunu(bu ben oluyorum Türk ordusu için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pyrosus -- 21 Eylül 2018; 14:26:43 >
  • Şuan için kapalı testi var. Yayın yasak.Yasak kalktığı vakit https://www.twitch.tv/pyrosustv izleyebilirsiniz.

• Çıksada oynasak artık ya BF4'ün rezil serverlarından bıktım iyice
  • Oyunun çıkış tarihi açıklandı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.