Şimdi Ara

World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
7
Favori
23.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En azından weekly vault yerine direk dungeondan düşmeli itemler. Her şeyi time gated yapınca tadı kaçıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış anlamadıysam Legion 'da silah geliştirme, BFA'da kolye, Shadowlands'te covenant bağı derken şimdi de ejderha güçlendirme ile uğraşacağız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dragonflight için fiyat anketi yollanmış birilerine.

• Base Edition - $29.99, $39.99, or $44.99
    • Includes Game
    • Heroic Edition - $54.99, $59.99, $64.99, or $69.99
    • Includes Game, Character Boost, and Mount
    • Epic Edition - $79.99, $84.99, or $89.99
    • Includes Game, Character Boost, Mount, Pet, Armor Transmog, and 30 Days of Game Time

Gibi...

Şuradan bakabilirsiniz haberin kaynağına:

Dragonflight Pricing Survey, Shadowlands Patch 9.2.5 - New Social Contract - MMO-Champion

• Şu oyunu pandaria gibi yapsınlar ya, tek legendary cloak kasalım, master loot gelsin yeniden, itemler thunderforget vb şeyler çıksın, sığır gibi rep kasmayalım. Yaşlandım kafam kaldırmıyor bu yüzden oynayamıyorum. Level mi kasayım, rep mi kasayım bilemiyorum. Sonra m+ ı zorunlu, pve için pvp yapıyoruz. Iilvl yok diye raide giremiyorsun, raide giremiyorsun ilvl olmuyor. Raider io diye bir şey gelmiş herkes ona bakıyor. Şöyle oturup ağız tadı ile pandari ya da legion zamanı gibi raid yapmak istiyorum. 4 set bonusunun falan pvp de çalışmasını falan hiç çözemedim. Catch up mekanik kalmamış oyunda, eskiden legendary olmasa bile bir şekilde tolere ediliyordu, şimdi yoksa adamlar decline atmadan önce küfür ediyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRHARMLESS -- 6 Mayıs 2022; 11:35:53 >
  • first9 kullanıcısına yanıt

Güzel yapmışsın sadece 1.'si yaklaşmış şu resme yine de teşekkürler tamam birebir olmasın ama yine de baya bir yaklaşmalı belki internet de şu anda vardır bir araştıracağım.

World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3
  • Size en yakın Dragon Aspect hangisi?

Bana yakın olan Ysera.

• DRHARMLESS kullanıcısına yanıt

Sorma ya neredeyse 1 yıl sonra oyuna geri döndüm sudan çıkmış balık gibiyim . onu kas bunu kas. yok uçmayı aç. yetmedi zereth mortis i aç falan .

Birde ilk twisting nether horde döndüm. sarmadı Alliance a geçince rahatladım biraz. silvermoon ciddi iyi server . world baya canlı ama işte alliance ın da problemi m+ yüksek keyler için adam bulmak zor olabiliyor. neyse artık 9.2.5 te cross faction olayyı gelince bu sorunda ortadan kalkacak gibi.

ve legendary muhabbeti var tabi. şunu bunu kas derken ben anca Dragonflight a hazır olurum World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3 

• Çıkış Tarihi belli oldu Aralık 2022 öncesinde çıkacakmış.Aynı zamanda Pre-Order açıldı.

1 gün sonra Edit: Cataclysm Time Walking Haftasına çıkarmaları da manidardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 22 Haziran 2022; 9:38:14 >
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    Ağustos sonu pre patch gelir o zaman

• Benim accountumda BFA var. Dragonflight çıkarsa shadowlands i de almak zorundamıyım yoksa shadowlands dragonflight tek paket mi oluyor ?

• aschil kullanıcısına yanıt

Eylül sürpriz olur Ekim diyorum ben.

• Dragonflight'ı oynarım diyen arkadaşlar gözünüz Türkiye döviz hareketlerinde olsun Battle net'e zâm gelebilir şimdiden hesaplamalarınızı yapın benden nacizane bir tavsiyedir.

gelsin zaten orta halli mi kaldı oynayan? para veren cidden sınırlıdır bence. zenginler falan verir ancak. veya deli gibi gold biriktiriyor oynamak için.

• Hann- H kullanıcısına yanıt

Hayır sadece dragon paketini alman yetecek ama dragon çıkar çıkmaz sl hemen eklenmeyebilir o yüzden bir kaç hafta beklemen gerekebilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CB1111 C kullanıcısına yanıt

Normalde Pre-Patch yani 10.0'da SL kalkması lazım bu da DF 'nin çıkmasından 1 ay öncesine denk geliyor.

Yani tahmini Ağustos-Eylül.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 22 Haziran 2022; 14:32:48 >
    6 ayda bir genelde. Kura paralel kısa vadeli güncelleme gelmez.

• Bu ihtimalde gerçek olabilir;

Amerika'da şu anda günlük vaka sayıları yeniden 200 bin civarında.Sonbaharda beklenen dalga gerçekleşirse oyun çıkışı ertelenebilir.

Aldığın pre patch paketi şuanda sl gerektirir ibaresi ile satılıyor o yüzden patch tam çıktığında belli olur bu yüzden kesin olmadığı için beklemekte her zaman fayda var dragon çıkar sl artık alınmak zorunda değil iaberesi eklenirse o zaman kesin birşey diyebiliriz şuan sadece tahmin olur söyleyeceklerimiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CB1111 C kullanıcısına yanıt

Yazdığımda Tahmin olan tek şey tarihler daha önce araştırmıştım zaten ben bunu.

DF Pre Patch Paketden 1 ay önce çıkacak bu da 31 Aralık 2022 öncesi üzerinden kendini belli ediyor zaten.Eylül-Ekim de Pre Patch gelecek ve SL alımı o anda kalkmış olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 23 Haziran 2022; 12:24:10 >
  • Tahmini hesaplamalara göre DF Çıkış tarihi: 13 Aralık 2022

Pre-Patch 10.0 geliş tarihi: 13 Kasım 2022 (SL'nin alımının kalkması).

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.