Şimdi Ara

World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
7
Favori
23.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3

World of Warcraft:Dragonflight resmi web sitesi >>Link.

World of Warcraft:Dragonflight Duyuru Sinematiği-Türkçe Altyazılı

Dragonflight Legacies: Chapter One

Dragonflight Legacies: Chapter Two

Dragonflight Legacies: Chapter Three

World of Warcraft:Dragonflight Çıkış Sinematiği "Take to the Skies"

World of Warcraft:Dragonflight İçerikleri:

-Yeni Irk Sınıf Kombosu: Dracthyr Evoker.
    -Dracthyr sadece Evoker olabiliyor ve Evoker da sadece Dracthyr'dan olabiliyor.
    -2 farklı rolü var - Ranged DPS ve Healer.(tank spec'i eklenebileceği söylenmiş)
    -Mail Armor kullanıyor.
    -Hero Sınıf - Level 58 ile yeni başlangıç bölgesinde başlıyor (DK ve DH'a benzer şekilde).
    -Dractyhr Evoker olmak için Dragonflight'ı almanız ve açacağınız o realm'de bir tane level 50 karakteriniz olması gerekecek.
    -Dractyhr Evoker realm başı sadece 1 tane açılabilecek.

Dragonriding:
    -Özel hareketler: Skill'ini yükselttikçe, sen ve ejderhan yeni manevralarda ustalaşacak.(Uçurumlardan dalış ,daha hızlı uçma, vs.)
    -Yetenekli binici: Eski glyph'leri kazanarak ve yeni Dragonriding beceri ağacınızı geliştirerek Dragonriding becerinizi maksimum seviyede geliştirmeye devam edin.
    -Daha Fazla Özelleştirme: Maksimum seviyeye ulaşıldığında, Ejderhalarınız için daha da fazla özelleştirme seçeneğinin kilidini açmak için Ejderha Adaları'ndaki ek zorlukları yapmak gerekecek.
    -Duyurulan 5 tane farklı bineğimiz var bunlar:

1-Renewed Proto-Drake - (bildiğimiz proto-drake)
    2-Windborne Velocidrake - (troll bölgelerinde gördüğümüz)
    3-Cliffside Wylderdrake - (bunu daha önce görmemiştik)
    4-Highland Drake - (klasik dragon'a en benzer)
    5-Winding Slitherdrake - (shopta satılan heart of the aspect tarzı)

Talent Tree Revamp
    UI Overhaul
    Profession Transmog
    The Dragon Isles - 4 leveling bölgesi, 1 başlangıç bölgesi.(Bugüne kadar ek paket'de eklenen en büyük kara parçası Northend'den bile daha büyük)
    New Storylines -Level 70 yeni level sınırı.

Class Mixing:

Mage
    Priest
    Rouge

Tüm Irklarda seçilebilir olacak Dracthyr hariç.
    Yeni şunlar ekleniyor Dragonflight 10.0 pre patch'inde:

Alliance;
    -Draenei Rogue,
    -Light Forge Draenei Rogue,

Horde;
    -Orc Priest,
    -Tauren Mage,
    -Tauren Rogue,
    -Highmountain Tauren Priest,
    -Highmountain Tauren Mage,
    -Highmountain Tauren Rogue.

Not:Yeni Allied Race ve ya Class Skin söylentileri var gelirse böyle bir şey bundan yararlanır gözüküyor mesela; Tuskar Rouge gibi.

Dragonflight ile ilgili bugüne kadar ki tüm bilgilerinin toplandığı bir tane Google Docs hazırlanmış Reddit sayfası:
    -https://www.reddit.com/r/wow/comments/u9fu7z/i_made_a_google_sheet_including_all_dragonflight/

Not : Güncelleniyor...Konu için düzeltilecek ve ya eklenecek bir şey var ise bana özelden, konuya direk ya da bölüm yetkilisine yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 18 Kasım 2023; 10:20:26 >

• WoW tarihinin en kötü expansion traileri.

• Sinematik hype yok. Şaşırdım. - dramatik bir sinematik, hype ve devamında Wow satışları zirve yapar - ilk defa bu olmadı.
    Gameplay odaklı bir paket gibi duruyor.
    Wow LK classic - aha sinematik böyle olur dedirtti - müzikleri tüyleri uçuruyor.
    Bu paket bende olumlu izlenim verdi, yeni class hoş bence. Healer main oynarım her zaman. Bunda da healer var zaten. Dener bakarız.
    —————
    Sinematik olarak mop mesela kötüydü, gameplay olarak çok iyiydi. İçerik olarak da. Bunda da öyle bir izlenim veriyor bana.
    Yeni class pek hype uyandırmadı ama sonuçta yeni class, klasik vanilya döneminden talent sistemi ve karmakarışık oynanışın daha sade olması olumlu yönde.
    Bu paketi iple çekmiyorum ama bir denemeyi hak ediyor retail bence.
    Umarım son paket olur, tüm güncellemeleri anında alırız da, güncelleme için ek paket bekleme zorunluluğumuz kalkar.
    Üstüne birde game Pass eklenirse abonelik (sanmıyorum) bal şeker olur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Komik Yenilikler

------------------------

Ejderha gibi uçma (Dragon Riding)

Ejderha Kozmetiği

UI değişikliği.

Önemli Yenilikler

--------------------------

Mesleğini geliştirdikten sonra meslekle diğer oyunculara hizmet verme veya hizmet alma.

Mesleklerde geliştirmeler yapılmış.(Meslek giysileri giyme, point sistemiyle belirli bir alanda uzmanlaşma, item'ı geliştirerek devamlı upgrade etme vs. vs.)

Revizyonlar

-----------------

Talent Ağacı (Puan Sistemi).

Şaka gibi World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3 

• Master the art of Dragonriding, a new form of aerial movement

burada neyi kastediyorlar? guild wars 2'deki uçuş dinamiklerini kopyalıyorlarsa şahane olur.

edit: yazının arkaplanındaki videoda gösteriyormuş. evet beklediğim gibi daha dinamik bir uçus sistemi yapmışlar. robot gibi uçmayacak artık anlaşılan ****r.

edit2: adamlar direk karşılaştırma koymuş. bariz kopyalamışlar iyi de yapmışlar. daha önce kopyalanması gereken bir mevzuydu. sürekli söylüyordum arkadaşlara wowun uçuş dinamikleri çağ dışı diye. wow'un daha fazla şeyi kopyalaması dileğiyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 19 Nisan 2022; 20:54:12 >

• Logo çöp.

Cinematic çöp.

Dragon ırkının dragon formu ağır amatör. Worge'ın üzerine çakma dragon çizmişler gibi.

Diğer gördüğüm özellikler vs. güzele benziyor. Oynanır World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3 

• İlk defa bi wow cinematigi izlerken bu kadar sıkılıp ileri sardırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şey iyi güzel fakat

O Dragon Form nedir abi ya sanki amatör birisi yaptı!

Değiştirme durumu olabilir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 19 Nisan 2022; 20:56:33 >
  • Irkı yeniden tasarlamaları lazım bir npc'yi hiç özenmeden oyuna ırk getirmişler gibi. Rezalet resmen.

Diğer içeriklere sözüm yok oynayarak göreceğiz ama o dragon ırkı başıma ağrı soktu ciddiyim. Büyük hayal kırıklığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 19 Nisan 2022; 21:12:25 >
  • Hiç hype oluşturmadı bende. En kötü ek paket olan bfa sinematiğine bak bir de buna bak. Bfa yı tahtından edecek yeni bir ek paket geliyor sanırım.

• UI berbat addonlar gibi olmuş. Ne gerek vardı ki, isteyen milyon farklı UI kullanabiliyordu zaten addonlarla.

• Bence bu oyunu "Crossplay" 'e hazırlıyorlar bu yüzden her şey downgraded gözüküyor.

ve

Yine bu oyunu "Gamepass" 'e de hazırlıyorlar aynı zamanda.

Ben bu duyuru dan bunu çıkardım ve Blizzcon da olmadan gökküşağı tişörtlü kişiyi nasıl kabul ettireceklerdi?Sonuçta oralarda kimse olumsuz hiç bir şey istemiyor dans yarışmasında birisinin ayağı kırıldı bir daha olmadı ve ya Honkong eylemi yapıldı Hearthstone şampiyonasında mesela vs vs.

Biraz da geniş pencelerden bakalım olaylara yoksa Blizzard şu oyuna Unreal Engine 5'i de çakar ama o zaman mobil ve diğer konsollarda ne kadar akıcı olurdu ki düşünsenize.

En nihayetinde Dwarf ırkının retaildeki değişimini bizzat gördük bu yeni ırk da bu şekilde zamanla değişime uğratacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 20 Nisan 2022; 0:16:13 >
  • Bu ne la

• Bana kızacaksınız,ne alakası var diyeceksiniz ama benim düşüncem;

Chris METZEN gitti heyecan bitti.Bu adam bana göre warcraft'ın pazarlanmasında en büyük rolü üstleniyordu.

Tacizden fırsat bulamıyorlar adam gibi bir şeyler yapmayaWorld of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3 

World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-35359C425 -- 20 Nisan 2022; 1:47:44 >

• Her ne kadar içerik pek iç açıcı gözükmese de daha detaylar tam olarak açıklanmadı.

Class dizaynını MoP daki gibi yaparlar ve nefret edilen rng, grind, pvp dandikliği gibi olayları düzeltirlerse ki hiç sanmıyorum, bence oynanabilir. Artı olarak gamepass’e gelirse efsane olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaris kullanıcısına yanıt

Abi bence buna bir ayarlar değişimler felan kesin gelecektir.Ben bu duruma umutlu bakıyorum.

• Çıkış tarihi ile ilgili fikri olan var mı? Classic wotlk tarihinin açıklanmasından sonra retailin sanki 2023 yılı çıkacakmış gibi duruyor. Ama bir yandan da bu kadar uzatmaları anlamsız. Çözemedim.

• World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3

Şöyle bir resim var, bu şekilde düzeltilecekmiş vs. Bence daha iyi duruyor.

@carsi1410

Hocam çıkış tarihini, bu yıl sonuna doğru wotlk classic gelse, 2023 bahar veya yazına gelir diye düşünüyorum. Yani helalinden 1 senesi var bana sorarsanız. 4. sezon, wotlk vs. derken oyalayacaklar milleti.

• carsi1410 kullanıcısına yanıt
    2022 son çeyrek veya 2023 ilk çeyrekte çıkar. En iyi ihtimal aralık sonu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyun büyük bir hayal kırıklığı olacak gibi duruyor. Sinematik de yeni ırk da bu da böyle olsun özentisizliği ile hazırlanmış gibi duruyor.
    Çok korkuyorum çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutsall1 -- 21 Nisan 2022; 8:10:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.