Şimdi Ara

World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
527
Cevap
7
Favori
23.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 aralıktan sonraki herhangi bir zamanda çıkaracaklarını düşünmüyorum 1 defa yaptılar noele yakın çıkartıp ve çok iyi dönüşler almadılar o yüzden eğer 10 Aralık sonrasına kalırsa muhtemelen çıkış tarihini ertelerler ve pre order ler isteyen iade alabilir derler noel arifesinde olacakları için %95i olumlu karşılar iptal etmez %5 kısım kızar iade eder ama sonra yine alıp oynar
    Sonraki gelecek 4. Sezonu kısa tutup hatta pre patch arasınıda kısaltarak kasım ayı içinde çıkması daha olası gibi... 8-15-22 kasım salı günlerinden birisi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CB1111 C kullanıcısına yanıt

Kasım ayı içerisinde Catacylsm Timewalking hangisinde ise o hafta çıkacaktır.

• mczaga kullanıcısına yanıt

Bencede o şekilde olması daha olası fakat elbette birde wolk işi var oda etkileyecek ve belki ertelenmeye gidecek gibi...

• Dün WoW forumunda bir konu açmıştım, birileri beni troll diye şikayet etmiş. 2 gün forum ban aldım şaka gibi World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3 

• Kasım ayına baktım WoW Yıldönümü var bu yıldönümünde XP Buff olacağı için bu sırada çıkmayacağını düşünüyorum.

DF tahminimce 6 - 7 aralık sonrası çıkar.Bundan önce çıkar ise benim için sürpriz olur.

Kasım ayında gelecek olan XP Buff ile Pre-Patch'i birleştireceklerdir böylelikle geri dönmek isteyen kişilerin ek pakedi alımları teşvik edilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 1 Temmuz 2022; 13:25:45 >
  • WoW içerik takvimi:

1-Shadowlands "Sezon 4" - 2 Ağustos (resmi tarih).

2-Shadowlands "Fated Raid"

3-Dragonflight Pre-Patch 10.0~(DF çıkışın 1 ay öncesi).

4-Dragonflight 'ın çıkışı ~~~~ (7 Aralık 2022 sonrası bir Aralık tarihi).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 9 Temmuz 2022; 21:12:3 >

Dananın kuyruğunun kopmasına çok az kaldı.

Ne kadar doğru bilemem.Oynadığım Hellfire realminde bir çok kişi RMT ban dan bahsediyor.

Dün gece yapılmış.İşin garibi tanınmış bot karakterleri de oyunda yok.

Yeni ek paket öncesi temizlik mi başladı acaba?

• RMT ne demek?

Diğer karakterlere şüpheli gold transferi.

Oyundaki yazılım gold transferi yaptığın karakteri araştırıyor.

Birlikte girdiğin raid/dungeonlara kadar bir araştırma yapıyor.Daha önceden ilişkin var mı diye.

Benim bildiğim bu yazılım arkadaş listesine kadar kayıtları inceliyor ve uyarı veriyor.Konuşma geçmişine kadar derinlere iniyor.

Şüpheli gold transferlerinde RMT ban devreye giriyor.

RMT aslında Real Money Transfer diye geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-35359C425 -- 11 Temmuz 2022; 13:53:33 >
  • World of Warcraft : Dragonflight Alpha bugün başlamış.

ve

Dracthyr dragon form'un özelleştirmelerini bir video da göstermişler Human-Visage form da var da o Wowhead'de.

Dragonflight Alpha - Dracthyr Character Customisation - MMO-Champion

Dragonflight Alpha - Evoker Gameplay

Dragonflight Alpha - Evoker Gameplay - MMO-Champion

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 14 Temmuz 2022; 21:48:40 >

• Bu pakete yeni bir AH mount gelse sevinirim, BFA ta almamıştım. Bazen cidden ihtiyaç duyuyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • WoW STORMRAGE kullanıcısına yanıt

Gelmeyeceğini kaldırmadan önce söylemişlerdi tekrar getirirler ise bu lafı yemiş olurlar tepki gelir.

DF toplanma şehrinde AH olacağı söylendi bu sefer SL Oribos gibi olmayıp daha az ihtiyaç olacağı düşünülüyor.

Aynen Df nin ana şehrinde AH var Alpha da görünüyor sw ve org artık tamamen boşalacak gibi umarım world bossta yaşanan lag vs herkesin df ana şehrine gelmesiyle de yaşanmaz birde Ah mountunu black markette rast gelirsen 10mil golda alabilirsin :) ben 5mil kende almamıştım elimde gold vardı 1 charında eng mesleği varsa zaten tüm ana şehirlerde ah oluyor meslekten ötürü o yüzden gerek duymadım..

Açıkçası işlerine gelirse laf yemekte üstlerine yok, bir umut bekliyoruz.

Engineering var AH konusunda şehirlerde sorunum olmuyor ancak bazen pet, mount, title vb. şeyler kovalarken AH lazım olunca sinir oluyorum bu yüzden istiyordum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • WoW STORMRAGE kullanıcısına yanıt

Black marketten kovalayacaksın o zaman çok istiyorsan ama 10mil gibi ücreti oluyor...

• Blizz şu ana kadar o kadar çok lafını yedi ki ileride başka bir ah mount'ı çıkarsa hatta bunu shop'a getirirlerse hiç şaşırmam. Ki getirmelerinde bir sıkıntı yok bence. Ben yine satın almam World of Warcraft : Dragonflight - 10.2 0 / Sezon 3 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 23 Temmuz 2022; 15:47:51 >
  • Ah mount yerine pazar kurma çılgını yapsalar ?

Çok değişik olmaz mı? Herkesin aklına hemen gınayt tarzı gelir ama bunu daha değişik türde yapabilirler.

• Daha modernize edip mega servera geçecekken neden geri gitsinler.
    Bir item, flask aramak için bi saat etrafı kolacan mi etsin oyuncular. Oyunu daha sosyal yapar o kesin.
    Tüm bunlardan önce eski world pvp geri canlandirsinlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • burada yazan çoğu kişi wow üste para vermediği sürece oynamaz

fakat yazmaya gelince hardcore oyuncu bende bu kafayı anlamıyom

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.