Şimdi Ara

Woofer nasıl sökülür resimli!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
10.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar woofer ın önündeki ızgarayı çıkarmak istiyorum fakat biraz zorladım sora kırıcam diye bıraktım onun bir yolu yordamı varmıdır acık kulamak istiyorum hemde kirlenmiş baya
    şimdiden tşk...

http://www.pazarmetre.com/i/ui/300x300/13/13526.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gracious92 -- 17 Ekim 2008; 20:45:53 >

• kardeş çek çıkar hiçbir tutacak yok 4400 de sadece dört köşeden düz geçme var içeriye. kırılmaz yani. temizlemek tamam açık kullanmak hayal kırıklığı olabilir çünkü tatmin edici büyüklükle karşılaşıcağını sanmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: PROMOE

kardeş çek çıkar hiçbir tutacak yok 4400 de sadece dört köşeden düz geçme var içeriye. kırılmaz yani. temizlemek tamam açık kullanmak hayal kırıklığı olabilir çünkü tatmin edici büyüklükle karşılaşıcağını sanmam

geri takabilirim dimi aynı şekildee????
  • quote:

Orjinalden alıntı: by kero

quote:

Orjinalden alıntı: PROMOE

kardeş çek çıkar hiçbir tutacak yok 4400 de sadece dört köşeden düz geçme var içeriye. kırılmaz yani. temizlemek tamam açık kullanmak hayal kırıklığı olabilir çünkü tatmin edici büyüklükle karşılaşıcağını sanmam

geri takabilirim dimi aynı şekildee????

tabiki. aslında o kadar zorlamaması lazım ama hayret!

• Hocam sökebildin mi önündeki ızgarayı son durum nedir???

Bende daha yeni uğraştım parmaklarımı arasına soktum ilk başta biraz çektim sonra çekebildiğim kadar çektim 1-2 çıtırtı geldi ama çıkmadı bu şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatixx -- 20 Ekim 2008; 14:57:51 >
  • inspire 5200 de hıc zorlamadan hemen cıkıyordu....basıt bır kapaktı..sanırım 4400 de durum farklı...5200 gıbı degıl cunku..bence denemeyın kırabılırsınız...
  • görende z5500 grill ini çıkaracak sanır.altı üstü 4400, zaten geçmeli bi kapağı var
  • Benim 2.1 in gelişmişi ben onu çeşitli nedenlerden ötürü 100 defadan fazla söküp takmışımdır. hiç yalama olmadı ne de olsa creative. Neyse işaret parmaklarını yanlardan içeriye doğru zorla açılır. üste ve alta sırayla aç . tornavida kullanmayın facia ile bitebilir

• Evet arkadaşlar woofer'ın önündeki ızgarayı büyük bir uğraştan sonra çıkarabildim Peki uydulardında ızgaraları çıkarılabiliniyor mu???
  • Uydunun arkasında vidaları sök hocam. Benimkinde 4 vida hem ön kapağı hemde arada hoparlörü tutuyor. Dikkat edersin birşey olmaz
  • al sana sökülmüş atılmış bir snopy 5300 :D malum creative ye benziyor tip olarak ondan koydum... :D ızgarayı söktüm üstüne wooferi söktüm zaten öncedende wooferi kuzenim delmişti fln... yenisini alcam yakında sistemin :D

• geriye takılıyordur umarım ? ? ?
  • Sağlam delmiş kuzenin wooferı
  • Bende merak için bir ara içini açmayı düşünüyorum wooferın (microlab mc-4500)
  • ızgarayla suntanın arasına duz tornavida koyulur sonra kontrollu bi sekilde itilir yanlız dikkat eilmesi gereken tek sey var oda tornavidayı ızgarayla suntayı baglayan noktaya iyice yakın tutarak zorlamaktır cok basit bi islemdir o kadarda gozunuzde buyutmeyin kolay gelsin!!!
  • mawoix, abi o ne kadar çok kablo var snopy subın içinde ya
  • @mawoix hocam hoparlörün üstünde bilimsel araştırmamı yaptın naptın frankeystayna dönmüş sistem
  •  Woofer nasıl sökülür resimli!...

Creative inspire M4500 kapağın 4 taraftan düz geçme var ama nasıl düz anlamadım kolay çıkarılıp takılmıyor ben düz tornovidayla kanırtarak açtım çok kolay oldu ama elle olmuyor.Nerelerden geçme olduğunu resimden anlaşılıyor zaten
  • Arkadaşlar bende ön ızgaranın çıkarılmasını öğrenince açtım ve açıncada kendimi tutamayıp woofer'ıda yerinden söktüm. İçinde ise minicik bir amfi'mi nee öyle bir şey vardı yani. Pekte beklediğim gibi çıkmadı açıkçası.
    quote:

Orjinalden alıntı: deliboran007

ızgarayla suntanın arasına duz tornavida koyulur sonra kontrollu bi sekilde itilir yanlız dikkat eilmesi gereken tek sey var oda tornavidayı ızgarayla suntayı baglayan noktaya iyice yakın tutarak zorlamaktır cok basit bi islemdir o kadarda gozunuzde buyutmeyin kolay gelsin!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Garen Yöndem

Sağlam delmiş kuzenin wooferı

walla velet parmağıyla orayı nasıl öle deldi bende anlamadım... bilgisayarın başına oturdum müzik açtım ses sonda tabi woofer coşuyodu nese kuzende odada habire tur atıyordu, malum her yeri kurcalicak... sonra bir ara woofere elini tuttuğunu gördüm (wooferin ızgarası açıktı) eline woofer vurunca hoşuna kaçıyodu belliki... sonra ben gene bilgisayara dalmışım buda tabi wooferden elini çekmiyor... en sonunda woofere bir baktım ölece bir delik vardı :D

quote:

Orjinalden alıntı: Garen Yöndem

mawoix, abi o ne kadar çok kablo var snopy subın içinde ya

walla bana normal gibi gözüktü. malum 1 kere sub içi gördüm oda bu :D belki bir ara sana daha detaylı resimler çekerim...

quote:

Orjinalden alıntı: John PHILIPS

@mawoix hocam hoparlörün üstünde bilimsel araştırmamı yaptın naptın frankeystayna dönmüş sistem

hocam en yakın zamanda kabini full söküp resimlicem forumada koycam(normalde çok söktüm full olarak ama resmini çekmemiştim...) dh insanlarıda biraz snopy 5300 kabini görsün dimi ama :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.