Şimdi Ara

Opera Fan Club[215 ve büyüyor][Anket: Neden Opera?] (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
942
Cevap
9
Favori
55.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki

Opera Fan Club[215 ve büyüyor][Anket: Neden Opera?]

(En Son Oy Tarihi: 13.1.2020)
Giriş
  • Opera 11.10 un yeni Turbo özelliği öyle böyle değil. Süper
  • Operanın diğer tarayıcılardan ayrılan en önemli özelliği bence görüntü kalitesi, berraklığıdır.Web tabanlı oyunları bugüne kadar sürekli FF den oynayan ben Operayı bugün yeniden kurdum ve gerçekten oyunda fark edemediğim noktalarda farklı görüntüler mevcutmuş.Gerçekten sayfayı aşağı indirme hızı ve kaydırma efekti olsun opera bu işi bitirmiş...Helal olsun. EE bu yorumdan sonra benide oraya ekle demem abes olur herhalde ekle tabi hocam ekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guest222134453 -- 20 Nisan 2011; 14:37:21 >
  • hocam ben de ekle profesyoneller opera kullanır
  • OPERA forever
  • yaz benide
  • yaz benide
  • Ekle
  • Arkadaşlar bende bir sorun var opera ile özellikle smf forumda sorun çıkıyor sorunum şu yeni konu açıyorken codlar yan yana sıalanıyor mesela söyle

örnek böyle yan yana sıralanıyor otomatik iç içe olmuyor ben her defasında konu hazırlıyorken yazdığım bir yazıyı seçmek zorunda kalıyorum mozillada böyke olmuyor bunu nası halledicem...
  • ekle benide
  • Bensiz Opera topluluğu olur mu yahu? Ekle..
  • Yasak sitelere girmeyi ve reklamların açılmaması için bi inf dosyayı gibi bişey vardı galiba yardımcı olabilir misiniz ??
  • Beni de ekle dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSmellMan

Ekle panpa arada kasılsada opera iyidir iyi.

Son zamanlardaki sık sık kasılma problemi çok canımı sıktı o yüzden google chrome kullanmaya başladım hız olarak canavar gibi fakat görsellik ve işlevsellik bakımından opera nın yakınından bile geçemez
  • Arkadaşlar Opera Mini aynı siteden iki sekme açtığımda kapanıyor nedir bunun çözümü ?
  • ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

hocam ben de ekle profesyoneller opera kullanır

• Ekle benide
  • 11.50 versiyonu çıktı

http://www.opera.com/
  • Arkadaşlar ben de uzun bir süredir opera kullanıyorum ama yeni versiyonu çıktığında kendini güncelliyor ama hiç bir değişiklik olmuyor sonra baktım değişmedi sildim bunu internet sitesinden indirdim yine aynı opera kuruldu babamın bilgisayarına indirdim (onun ki de eski sürüm) benimkinden değişik kuruldu sebebi ne olabilir acaba? Bu arada beni de ekleyin opera çok klas bi tarayıcı hakkaten hızı falan muhteşem
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.