Şimdi Ara

Witcher 3 den sonra oyunların basit ve yavan kalması (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
10.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba hocam.  Cevap vermenize çok sevindim. :) Elden Ring çok güzel olacak ya. Büyük bir heyecanla bekliyorum. Sifu ve Dying Light 2 güzeldi son zamanlarda çıkan oyunlardan. Onlarla takıldım ben de bir süre. Cyberpunk'ı PS5'te mi oynuyorsunuz yoksa PS4'ten devam mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rdryi oynadıktan sonra fıçır gram aklıma gelmiyor
    O entrikalar yok böyle birşey ben hayatımda böyle nakış gibi işlenmiş oyun daha görmedim
    Nasıl ki fıçır cd projectin nirvana oyunu ise rdr 2 de rockstarın nirvana oyunudur
    Bir daha bu seviyede oyun zor yaparlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

başkan valla şu oyunun yanında her oyun boş geliyor. değil rdr 2 tüm oyunları toplasan bir witcher 3 değil benim gözümde. 2015 yılından beri konu başlığındaki durumu yaşıyorum. lanet olsun bu oyuna.

Beyond Gaming Ambienceyoutube
    Thank you for watching🙏 The Witcher 3 Toussaint Ambience and music. Geralt has arrived to Toussaint and taking a relaxing walk to Beauclair, the capital of Toussaint. Exploring and listening to the ambience and music in this beautiful game. This Video is Perfect for studying or to put on your tv in the background and doing something else. Sit back, relax and enjoy this beautiful and amazing enviroment. If you like👍 and enjoy 😊 these videos please share them with your friends and dear ones. 🙏Thank you for Watching and take care! More Walks Like this: 1. https://youtu.be/iqsn5w6UvD4 ( Velen ) 2. https://youtu.be/L9qZOx-27fU ( Kaer Morhen ) 3. https://youtu.be/wjqAnoWdjV8 ( Skellige ) 4. https://youtu.be/zsfUlbtSo2k ( Velen ) 5. https://youtu.be/UcLn8Uvs8n4 ( Skellige ) 6. https://youtu.be/TKjXFquc5mc ( White Orchard ) 7. https://youtu.be/0LkJBvocY10 ( Skellige ) Mods Used: KNG Fishingrod KNG UltraGrass KNGcharming Flute KNG Weed Pipe More Shadows Natural Torchlight HDtexture 4kgrass textures New Beautiful Grass No Dirty Lens effect Volumetric Clounds Bootstrap Weathers Enhanced KNG Advanced Render Settings TW2 Gear HD Reworked Project RealWeather New Armors remade CapeHood Toggle Nofall Damage #relax #witcher 3 #ambience #toussaint "The Witcher is a series of fantasy action role-playing games developed by CD Projekt Red and published by CD Projekt. It is based on the book series of the same name by Polish writer Andrzej Sapkowski, acting as sequels to the story of the books. The main series began in 2007 with the release of The Witcher, and concluded with 2015's The Witcher 3: Wild Hunt. As of 2020, the series has three main standalone games, two expansion packs and three spin-off games. The Witcher 3: Wild Hunt is the most successful game in the series selling over 28 million copies. The series has been critically acclaimed and commercially successful selling over 50 million copies." (Google) "Blood and Wine, a 20-hour-plus tale that will introduce the all-new in-game region of Toussaint, will take Geralt to a land untainted by war, where an atmosphere of carefree indulgence and knightly ritual masks an ancient, bloody secret" - Witcher fandom Wiki (https://witcher.fandom.com/wiki/Toussaint) Game: The Witcher 3 Wild Hunt 2015 Copyright: I do not own any of the visuals or audio in my videos. All rights belong to their respective owners. Videos on my channel are removed immediately upon request or claims from the copyright owners or YouTube. Please do not report the video. PC Specs: ►MDB:----------MSI Z87-G45 ►CPU:-----------Intel Core i7-4790K 4.0 Ghz ►RAM:----------Corsair Vengeance Pro 16 GB 1600MHz ►GPU:-----------MSI GeForce GTX 1070 8GB ►SSD:-----------Samsung evo 860 500 GB ►HDD:----------WD Red 4TB ►AIRC:---------be quiet! Pure Rock 2 ►PSU:----------Corsair CX 750 W ►Fans:---------Corsair QL120 ICUE-RGB x4 ►PC Accessories: ►Keyboard:---------Corsair Gaming K55 ►Mouse:-------------Rotccat Kova ►Headset:----------HyperX Cloud 2 ►Monitor:-----------Acer XB241Y / 24" / 1440p ►Controller:--------Xbox one PC Controller ►Chair:---------------IKEA White Chair
    https://www.youtube.com/watch?v=8HX7nPeIMNY&feature=youtu.be

bir de şöyle ilginç bir şey paylaşmak istiyorum. bu oyunu yapan firma yani cd projekt red 4 oyun geliştirdi sadece. şu an piyasa değeri onlarca markası olan ubisoft ile hemen hemen aynı. cdpr'in hisseleri 180 küsür polonya zlotisinden(45 dolar), ubisoft'un ise 200 polonya zlotisinden(50 dolar) işlem görüyor şu an. rockstar'ın üst kuruluşu olan take-two'nun hisse değeri ise 600 küsür polonya zlotisi(150 dolar) ki take-two'nun grand theft auto, red dead redemption, max payne, nba 2k, bioshock, bully, wwe 2k, vs. gibi pek çok markanın isim haklarına sahip olduğunu unutmamak gerek. ubisoft ise assassins creed(son 3 oyunu dümdüz, utanmaksızın witcher 3 çakması zaten ), far cry, splinter cell, prince of persia, watch_dogs vs. gibi markaların isim haklarına sahip. cdpr ise sadece witcher ve cyberpunk haklarına sahip ki cyberpunk patladı. ne demek istediğimi şu ana kadar kavramışsındır bence. tek başına witcher markası cdpr'ı, ubisoft ile eş değer yapıyor ki cyberpunk çıkmadan önceki dönemde hisse ve piyasa değeri olarak ubisoft'un da üstüne çıkmıştı cdpr. cyberpunk dramaları olmasaydı muhtemelen şu an 300'lü sayılarda işlem görecekti hisse değerleri şirketin. witcher 3'ün, witcher markasını ve yapımcı şirketini hangi noktalara getirdiği günümüzde aşikar bir mevzu. bunun günümüzde başka bir muadili yok. witcher 3 baya baya çok üstün bir oyun. o yüzden witcher 3 ile karşılaştırılabilecek tek bir oyun bile yok bence. sadece oyun olmasıyla değil, oyun dünyasına ve yapımcı şirketine kattıklarıyla bile oldukça muhteşem ve muadilsiz bir iş. piyasaya çıkan birçok oyun witcher 3'ten bir şeyler aparmaya çalışıyor çıktığı dönemden beri. Hatta övdüğünüz ve benimde çok sevdiğim rdr 2'de bile hayvan avladığımız challenge görevlerindeki iz sürme mevzusunu witcher 3'teki iz sürme mekaniklerinden ilham alarak oyuna koymuş rockstar. tarihi boyunca hep absürt ve kendini ciddiye almayan oyunlar yapan rockstar'ın, rdr 2'de bu kadar ciddi bir senaryo kurgulamasının, oyunun belli yerlerinde seçimler yaptırmasının bile dolaylı yoldan sebebi the witcher 3'ün oyun dünyasına yaptığı etki ile alakalı dostum. 90'lı yıllarda mario, 2000'li yıllarda half-life 2 ne ise 2010'lu yıllarda da the witcher 3 odur. bloodborne, mgs v, fallout 4, batman arkham knight, undertale vs. gibi baba oyunlarla yarışıp 280 ödül almış oyun ayrıca bu. aynı sene çıkıp rakip olduğu god of war'a bile 230'dan fazla ödül kaptırmış olan rdr 2 ile karşılaştırmak bile abes bir durum bence.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeyh Pir -- 20 Şubat 2022; 21:43:8 >

• şuan aynısını rdr2 den sonra yaşıyorum

• Şeyh Pir kullanıcısına yanıt
    Görüşüne tabikide sonuna kadar katılıyorum
    Rdr 2yi Türkçe yama ile suyunu çıkarana yüzyılın en iyisi Witcher 3 diyordum
    Hatta oyunu bitirdikten sonra öyle bir boşluğa düştüm ki bir sene adam akıllı single player oynamadım
    Hep Multi ile geçiştirdim sonra zamanla özlem etkisi geçti
    Ancak rdr 2 ile tanışınca gerçekten dedim ki bu bambaşka boyut
    İlk oyunu da oynamıştım lakin firma öyle bir üstüne koymuş ki ağzı açık oynadım
    Yine rdr 2 bittiğinde de büyük boşluğa düştüm
    God of warı pcye gelir gelmez aldım ama rdr nin yanından yöresinden geçemez
    Bu Sony goty için para vermiyorsa bende birşey bilmiyorum
    Last of 2 balonu bile goty aldı gerisini sen düşün
    İlham olayına gelince bence bunu çoğu firma yapıyor
    Cyberpunk sanki fps GTA gibi
    Araba kullanımı tam GTA 4 ile 5 arası birşey olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

saygı duyarım başkan. rdr 2 baba oyunlardandır ancak goty için para verme gibi bir durum olsa bile tek bir kuruluş ödül vermiyor sonuçta. hangi birine para versin sony. 500'den fazla ödül veriliyor her sene oyunlara. bu arada tlou 2 çıktığı sene rakipsizdi. bir indie oyun olan hades'ten, oldukça sıradan bir exclusive olan ghost of tsushima'dan ve bir vr oyunu olan, oldukça az kitleye ulaşmış half-life alyx'ten başka bir rakibi yoktu. tlou 2 skalasında bir oyun için rakip dahi değil bunlar. genel anlamda bakıldığında tlou 2 kötü bir oyun olsa da çıktığı sene kendisiyle beraber çıkan oyunlardan kat kat daha üstün bir oyun olduğu oldukça aşikar. gayet normal bir durum goty ödülü alması. 2021 yılında it takes two'nun alması gibi bir durum bu. 2 yıldır adam akıllı üst düzey oyun çıkmıyor malesef. 2020 ve 2021 berbat senelerdi. cyberpunk vardı işte ama o da bozuk çıktı malesef.

fena fark atmış gow. birçok medya kuruluşu ve oyuncu tercihi gow'dan yana olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeyh Pir -- 21 Şubat 2022; 1:8:55 >

• TLOU PART 2'den sonra tüm oyunların yavan kalması.

• Aynısını Mafia'dan sonra yaşamıştım sene 2003 filan

• Rpg oynamayan adama rpg sevdirir bu oyun. Keşke bol zaman olsada tekrar başlasam. Şimdi yan görevi ıvırı zıvırı 70-80 saat en az vakit lazım. Öyle bir vakit bende yok :/

• gamerzoom. kullanıcısına yanıt

ıyyyyyy midem bulandı. tlou 2 ne lan.    kaslı bir trans-like ama trans olmayan abla ile lezbiyen bir ablanın kapıştığı her çekmecesinden, her asfaltından gökkuşağı fırlayan ezik ve zavallı, hiçbir toplumda, kültürde kabul edilmeyen, aşağılanan hatta bazı toplumlarda öldürülen mide bulandırıcı, öğürtücü azınlıklara acıma simulasyonu olan tlou 2 değil mi? dizi olsaydı netflix'te viral olurdu. burası oyun camiası ama burada aşağılarlar böyle denemeleri. öeeeeğğğkkk.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeyh Pir -- 22 Mart 2022; 11:54:31 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.