Şimdi Ara

Witch Doctorların toplanma noktası (Feel'da voodoo) (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.112
Cevap
21
Favori
127.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullanış şeklim aşağıdaki gibi. Oldukça rahat oluyor böyle. Denemende fayda var

http://eu.battle.net/d3/en/profile/dMbdede-2272/hero/6401607
  • beceremedim be ya habire yattım (t6) bende fetişlere devam kararı aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent35220

beceremedim be ya habire yattım (t6) bende fetişlere devam kararı aldım

aynı durumdayız bülent abi. tamam set çok güzel, evet kesim işlemi çok hızlı, ama savunma çok kötü. :)

bir yerlerde bir yanlış yapıyoruz ama hadi hayırlısı bakalım :)
  • bende bilemedim akşama barış gelirse ona bir soracağım artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent35220

bende kukri düşmeyince jade ile devam edeyim dedim ama oynama stiline alışamadım şimdilik
    chest olmadığı için o şekilde devam ediyorum şimdilik
    skill basma olayında nasıl bir sıralama olması lazım
    yardımcı olursanız sevinirim
    fetişler iyiydi sal gezinsin sen kafana göre takıl rahattı bu biraz meşakkatli olacak :D

Önden hauntu vur. Sonra piranado ile topla hepsini bir yaklaşıp Loucust at. Sonra harvest ile topla hepsini.
  • ben de jade sete geçtim dün akşam.. as ne kadar etkili bu set le? sanırım pek bir önem arz etmiyor. as yerine crit damge ile crit chance daha iyi sanırım.
  • Jade setle, loctusun etki ettigi moblari %60-80 arasi yavaslatan belti kullanmaniz t6 da cok buyuk avantaj ve rahatlik saglar. . .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zemox kullanıcısına yanıt
    Geçen gün wizarda oynarken bir arkadaşa kukri düştü. İkincisini düşürdüğü için bana verdi, hemen gittim bi wd açtım. Kukri haricinde hiç bir wd item yoktu. Wizard dan çıkardığım fire geari komple wdye giydirdim. T5 çok rahat oynadım. Gerçi burda kukriden bahsediyoruz :) ama oluyomuş demekki. Onu sölemek istedim :)
    Bu arada kukri düştü, oyunu wd ile oynamaya başladım, ikinci gün mask of jeram, things of the deep ve uhkapian serpenti de düşürdüm.
    Ne yapayım daha?
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/ReaLThing-2956/hero/44183846

• quote:

Orijinalden alıntı: realthing

Geçen gün wizarda oynarken bir arkadaşa kukri düştü. İkincisini düşürdüğü için bana verdi, hemen gittim bi wd açtım. Kukri haricinde hiç bir wd item yoktu. Wizard dan çıkardığım fire geari komple wdye giydirdim. T5 çok rahat oynadım. Gerçi burda kukriden bahsediyoruz :) ama oluyomuş demekki. Onu sölemek istedim :)
    Bu arada kukri düştü, oyunu wd ile oynamaya başladım, ikinci gün mask of jeram, things of the deep ve uhkapian serpenti de düşürdüm.
    Ne yapayım daha?
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/ReaLThing-2956/hero/44183846

Vay anasını arkadaş... Millete ikinci kukri düşer, biz birincisini düşürmek için deli gibi dolanalım

• ben kendimi niagaradan aşağı atsam yeri var haftalardır kukri kovalıyoruz tık yok daha :(
  • Dün gece bir tane de bana nasip oldu. Direkt t6 ya atabiliyorsun kendini. Sürekli vodoo ile gezmek demek sınırsız mana demek yeri gelince. Çok seri kesilebiliyor yaratıklar.
    Şimdi yapabilirsem jade ile kukriyi birleştireceğim.
  • WD'a da bulaştım. Pet doctor yaptım, set istemeyen, sadece 2 item'e bağlı olup bu kadar seri yüksek torment yapabilen bir sınıfı oynamamak olmaz dedim. Kadala'dan MoJ geldikten sonra gem'lere giriştim heheh.
    Elimde fire SoJ ve amoulet vardı, bu yüzden pet'ler üzerinden de fire gittim.
    Eksik çok ama bu haliyle bile crusader' göre kısmen daha seri T4 gidiyor. Elimde henüz ne Jade, ne de Zuni set var, 1 tane helltooh mudur onun eldiveni var. Gerçi set'e gerek yok şu an orası ayrı, belki jade set full'lenirse build'i denenir.
    Hem SoJ, hem aughild set, hem sun keeper var, toplamda sağlam elite dmg var üzerimde ama pet'ler elite dmg'dan etkileniyor mu bilmiyorum. Etkilenmiyorsa Sankis ya da Thunderfury ile değiştiriyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 2 Haziran 2014; 0:58:16 >

• Kiss-of-Death K kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun. WD candır. En seri ve eğlenceli sınıftır bence...

Yalnız fire yerine physical damage üzerine gitmelisin. Fetishler pyhsical vuruyor çünkü. Fire onlara yarar sağlamaz. Tasker da var harika bana düşmedi ne yazık ki...
    Ayrıca fetishler sendeki elite damage'den de etkilenirler.

Ben de haftalarca jade set'in eksik bir parçasını düşüremedikten sonra sıkılıp dün crusader'a geçmiştim. İkinci rift'te eksik olan jade shoulder düşürdüm crusader ile
    Geri wd'ye döndüm hemen. Jade build'e hazırlamaya çalışıyorum karakteri.
  • fetish army skillinde yakan fetishler var..onlar kullanılabilir.. pasifteki fetishler kapatılmalı ve action skillerdeki fetish skili kullanılmalı eğer fire damage üzerinden yürünecekse..
  • http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaan-2462/hero/9662964

Arkadaslar benim çarada bi yorum ataydınız :) nasıl olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostdiver -- 2 Haziran 2014; 9:53:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

WD'a da bulaştım. Pet doctor yaptım, set istemeyen, sadece 2 item'e bağlı olup bu kadar seri yüksek torment yapabilen bir sınıfı oynamamak olmaz dedim. Kadala'dan MoJ geldikten sonra gem'lere giriştim heheh.
    Eksik çok ama bu haliyle bile crusader' göre kısmen daha seri T4 gidiyor. Elimde henüz ne Jade, ne de Zuni set var, 1 tane helltooh mudur onun eldiveni var. Gerçi set'e gerek yok şu an orası ayrı, belki jade set full'lenirse build'i denenir.
    Hem SoJ, hem aughild set, hem sun keeper var, toplamda sağlam elite dmg var üzerimde ama pet'ler elite dmg'dan etkileniyor mu bilmiyorum. Etkilenmiyorsa Sankis ya da Thunderfury ile değiştiriyim.

Ben de haftasonu Wd 70ledim, ama sonra pek bakamadım. Ben de petlere yoğunlaşmak istiyorum. Bir kaç sorum olacak;

Dediğiniz 2 item hangisi? Başlık ve eldiven mi?

Ayrıca neden Fetish Army yi kullanmıyor kimse pet buildde, Fetish passive inden dolayı mı?

Birde niye herkes Plague of Toads u tercih ediyor, bir avantajı mı var pet buildde?

• Pasiften fetiş çıkartıp aktif skilini boşa çıkarmak en mantıklısı kanımca. Ayrıca Gargantuan, Wrathful Protector rune'u ile fire cinsinden hasar veriyor.
  • DarkEternal kullanıcısına yanıt
    pet buildin olmazsa olmaz 3 tane itemi var.. mask of jeram kafalık, task and theo eldiven ve stermetal kukri denilen silah.. kafalık pet damage veriyor, eldiven petler için as veriyor, silah ta fetishler vurdukça ''big bad voodoo'' isimli damage ve hız arttırıcı skillin cooldownunu düşüren etkilere sahip.

pasiften 15 tane fetish geliyor. fetish army de ise bildiğim kadarıyla 8 olması lazım. pasiftekiler de vuruş yaptığınız sürece hızlıca çıkıyorlar.. bunları da en kolay çıkaran vuruş kurbağalar.. rain of toads.. ben elimdeki silahtan dolayı kurbağaların ilk rne nunu kullanıyorum. o da hızlı basıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

WD'a da bulaştım. Pet doctor yaptım, set istemeyen, sadece 2 item'e bağlı olup bu kadar seri yüksek torment yapabilen bir sınıfı oynamamak olmaz dedim. Kadala'dan MoJ geldikten sonra gem'lere giriştim heheh.

Ben de haftasonu Wd 70ledim, ama sonra pek bakamadım. Ben de petlere yoğunlaşmak istiyorum. Bir kaç sorum olacak;

Dediğiniz 2 item hangisi? Başlık ve eldiven mi?

Ayrıca neden Fetish Army yi kullanmıyor kimse pet buildde, Fetish passive inden dolayı mı?

Birde niye herkes Plague of Toads u tercih ediyor, bir avantajı mı var pet buildde?

Sorulara saintroyo cevap vermiş. Ben şahsen aktifteki fetish yerine pasiftekini kullandım çünkü aktiftekinde cooldown çok yüksekti. 120 saniye. Ama fetish'lerin fire rune aslında burda, sanırım daha iyi dps çıkarabilir benim 3 bölgedeki fire dmg sayesinde, ama cooldown düşündürdüğü için pek denemedim.

Kurbağa ile gayet seri çıkıyorlar ve kurbağanın fire rune olması güzel geldi bana, aldım kullanıma.
    Physical dmg'a güzel bir amulet ya da Soj düşerse dönerim, şu an wizard'ın düşürdükleri ve elde olanlardan bir wd çıktı ortaya. Tasker'i bile wizard düşürmüştü.
    Şu haliyle bile elemental elite dps iyi görünüyor diabloprogress'te.

Oynanışı bana basit ama sıkıcı geldi aslında ilk izlenim olarak. Pet'ler çok ön planda biz arkada takılmaca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 2 Haziran 2014; 10:41:41 >

• Kiss-of-Death K kullanıcısına yanıt
    Bana Kadaladan Homunculus çıktı, özelliği :

A Zombie Dog is automatically summoned to your side every 4–6 seconds.

Kendiliğinden Zombie Dog çıkardığı için, bunu kullanırken Zombie Dog skillini kullanmak mantıklı değil değil mi?
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.