Şimdi Ara

Witch Doctorların toplanma noktası (Feel'da voodoo) (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.112
Cevap
21
Favori
127.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
Giriş

solo 75 cok rahat
    t13 group rıft cok rahat
    bounty group t11 cok rahat ve hızlı angry chıcken
  • Yeni ek paket geliyor hayırlı olsun. BlizCon'da D4 duyurulmasına olasılık vermiyorum. İnşallah çok daha çekici olur oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidalgo71

Yeni ek paket geliyor hayırlı olsun. BlizCon'da D4 duyurulmasına olasılık vermiyorum. İnşallah çok daha çekici olur oyun.

2. ek paketten mi bahsediyorsun ?

Resmi olarak BlizzCon da mı duyurulacak ?
  • Arkadaşlar oyunda yeniyimhttp://eu.battle.net/d3/en/profile/Abattage-2311/hero/83898905 bu profilim ne yapmam gerekiyor ? build onerileri neler ? çok çabuk ölüyorum damageimde az önerileriniz nelerdir ?
  • moz@ kullanıcısına yanıt
    Evet, büyük bir ihtimalle geliyor 2. ek paket.
  • Necromancer resmi olarak duyuruldu 2017'de geliyor. Rise of the Necromancer DLC pakedinin adı.
  • Arkadaşlar oyuna baya bir ara vermiştim şimdi wd ile tekrar başladım. Gargantuan Build with Helltooth oynuyorum. Public partylerde iş yok. Bu aralar paragon kasmak için çabalıyorum eşlik etmek isteyen varsa eklesin. mcofficial #2835
  • Diablo 1 etkinliğine katılın çok güzel 2 tane pet'iniz oluyor ve güzel yapmışlar. Yeni karakter açıp solo giriyorsunuz Butcher pet için. Diğer pet için sırayla cesetleri açıyorsunuz. Cesetler de portalın etrafında. Önce aşağı,üst,sol,sağ. İnekler de 2,1,3.
  • Cesetlerden çıkan bacağı(:D) blacksmith'te yapın ve sonra kırın yoksa inekler çalışmaz.
  • Necro paket için leveli 80 çıkartır bir 40 € daha talep ederler :) uzun zamandır oynamadım oyunu az daha bakayım bari diyerek geri dönmeyi düşünüyordum tamda :D
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.