Şimdi Ara

Witch Doctorların toplanma noktası (Feel'da voodoo) (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.111
Cevap
21
Favori
127.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: moncher

nispet yapmış gibi olmayayım ama hesabımın son durumuhttp://eu.battle.net/d3/en/profile/Untouchable-2938/hero/40995259 :) kukriyi sadece slam dance için kullanıyorum güzel oluyor devamlı 2.5m dps ile gezmek zuni kukri kombinasyonu çok iyi gerçekten lanet olası pox u sonunda çıkardım ama mojo yerine zuni chest lazım şimdi onu zorluyorum bakalım o da düşerse hayallerin wdsine ulaşacam muhtemelen :)

Kukri varken,

Kukri, jeram, tasker ve hexing pant seklinde bir iskelet olusturmak lazim.

Mojo olarak uhkapian, zombie dog olayi icin t5-6'da lazim oluyor.

Chest ve bootslar icin helltooth veya jade 500 int icin, belt olarakta witchhour.

Omuzluk ve bracers belli zaten yuzukle birlikte. Tabi diger yuzukte jordan olmali.

Kafamdaki petdoctor bu.

Ama sizin doctorda sonunu getirmis resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: losthell

quote:

nispet yapmış gibi olmayayım ama hesabımın son durumuhttp://eu.battle.net/d3/en/profile/Untouchable-2938/hero/40995259 :) kukriyi sadece slam dance için kullanıyorum güzel oluyor devamlı 2.5m dps ile gezmek zuni kukri kombinasyonu çok iyi gerçekten lanet olası pox u sonunda çıkardım ama mojo yerine zuni chest lazım şimdi onu zorluyorum bakalım o da düşerse hayallerin wdsine ulaşacam muhtemelen :)

Kukri varken,

Kukri, jeram, tasker ve hexing pant seklinde bir iskelet olusturmak lazim.

Mojo olarak uhkapian, zombie dog olayi icin t5-6'da lazim oluyor.

Chest ve bootslar icin helltooth veya jade 500 int icin, belt olarakta witchhour.

Omuzluk ve bracers belli zaten yuzukle birlikte. Tabi diger yuzukte jordan olmali.

Kafamdaki petdoctor bu.

Ama sizin doctorda sonunu getirmis resmen.

aslında bahsettiğiniz eşyalarda mevcut bende bir ara o şekilde bir kombinasyon deneyeyim bakayım nasıl oluyor ama öncesinde biraz para kasmam gerekecek bayağı bir sömürdü oyun beni

• bende 1 kukri eksik gerisi tamam bugün itibariyle zuni set tamamı var soj yüzük ve wh kemerde mevcut
    fantazi için kukri ve ice climber bot lazım :D
  • Bende Doctor olayındayım. Şu anda Voodoo olmadan 12-13 m critliyorum fetishlerle.. YAzdıklarınıza göre itemlerle oynarken damage farkının falan yazarsanız benim için iyi olur arkadaşlar.

Benim durumum şu şekilde şu an...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XeN-2779/hero/43311534
  • Kheldar kullanıcısına yanıt
    bende o civarlarda critliyorum oyun içi bufflarla falan 15 16m lere çıkıyor vodoo ile birlikte 25 35m arası değişiyor
  • Tribal Rites, Gruesome Feast, Pierce the Veil, Grave Injustice bu pasifler ile oynuyorum.

Grasp of the Dead - Death Is Life kullandığım için Gruesome sürekli aktif oluyor ve soul harvest ile de biraz buff alıyorum.

Voodoo ile 30m ortalama vuruyorum sürekli. Kukri olduğu için devamlı voodoo açabiliyorum.
  • arathorn kullanıcısına yanıt
    ben her grupta en çok ihtiyacım olanları tamamladım. daha sonra gelen puanları da 2. en önemli olana bastım.. 265, çok değil puanlarım ama;

ilk grupta; maksimum mana yı tamamladım diğerini vitality ye basıyorum.
    ikinci grupta; crit damage i tamamladım diğerlerini attack speed e basıyorum.
    üçüncü grupta; armor ve all resistance a eşit bastım sanırım şimdi hatırlamıyorum.
    son grupta; cost reduction tamamladım, diğerlerini area damage e basıyorum.
  • Merhaba,

Pasiften gelen fetishler pyhsical mı vuruyor? %xx pyhsical damage veren itemlar giymek onların damage ini artırır mı? (Fetish army skilli kullanmadan sadece pasiften gelenler için soruyorum.)
    Bir de zombie dogları tek bir kocaman dog yapan yuzuk ile beraber pasifteki zombie dog u bir artıran ve güçlerini artıran pasif (adını unuttum) birlikte çalışır mı?

İyi oyunlar.
  • Passiveden gelen fetishler physical damageden etkilenir ancak +%fetish army damageden etkilenmezler.

Evet calisir

Iyi oyunlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyelim ki elimizde kukri var. Fetish Army aktif mi yoksa pasif mi seçmek gerekir?
    Bu durumda zuni set tamamlamaya gerek var mıdır?

Bir de benim buildim Sol Click - Poison Dart Sağ Click - Acid Cloud şeklinde

1 - Hex
    2 - Spirit Walk
    3 - Summon Zombie Dogs
    4 - Gargantuan

şeklinde buildim var. Hex yerine Fetish Army koyduğum zaman hangi skill yerine voodo kullanmalıyım ?

Passive leri nasıl değiştirmeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrettin75

Diyelim ki elimizde kukri var. Fetish Army aktif mi yoksa pasif mi seçmek gerekir?

1 - Hex
    2 - Spirit Walk
    3 - Summon Zombie Dogs
    4 - Gargantuan

şeklinde buildim var. Hex yerine Fetish Army koyduğum zaman hangi skill yerine voodo kullanmalıyım ?

Ben aktif seçiyorum pasifide eklediğim zaman bir süre sonra kayboluyor fetishler sanırım, pek incelemedim ama ne zaman pasifde fetishi aktif etsem skill ile çıkardıklarımda kayboluyorlar ayrıca pasiften gelen fetishler üzerinde ki sette bulunan fetish army dmg bonusundan yararlanamıyor

zuni set şu açıdan yararlı devamlı arkanda fetish oluyor kukride bazı anlar oluyor ki skill cd de kalıyor ya da fetishleri çıkardın öldün bunun için beklemek zorundasın ilerleyebilmek için ben zuni ile kukriyi bir kullanıyorum slam dance için devamlı açık geziyorum bu da dmg ortalamı 20m lere çıkartıyor.

gargantuan ı bazen açmayı unutuyorum bile ben, zombie dogs skillerimin arasında yok. kısacası bu kadar extra dmg aramaya bence pek gerek yok fetishler yetiyor giy zuniyi sol click gez ortada kasmaya gerek yok :)

benim kullandığım pasif şu şekilde pierce the veil - grave injustice - gruesome feast - sprit vessel bazen sprit vessel değiştiriyorum farklı şeyler arıyorum 4ncu pasif e ne koyacağımı tam olarak bulamadım şimdilik bu işimi görüyor

Plague of Toads - Piranhas - Gargantuan - Spirit Walk - Fetish Army - Big Bad Voodoo skillerini kullanıyorum ben

• Günaydın herkese, bende barbarın eq setinin nerfinden sonra wd ye başladım. T6 barbarımı Blizz nerfledikten sonra neyseki kıyak yapıp hızlıca wd yi dizmemi sağladı.
    Charımı bu hale getirebildim.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MaisAlper-2325/hero/43418371

Suan shoulderda kararsızım, fetish yerine köpek damage rollenebiliniyorsa( bakımdan sonra bakacam) rollesem mi acaba. Çünkü büyük it, gerçekten it gibi vuruyor.
  • Günaydın arkadaşlar
    Wizarddan dönme witch doctorumu size sunmaktayım karakterin bir eksiği var ama çözemedim ben kadala bi tasker atmadı 2 parca jade daha bulsam build degisicem yorumlarınızı bekliyorum

http://eu.battle.net/d3/en/profile/keremduru-2652/hero/32450255

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,

jade setin skill rotasyonuyla alakalı bilgi verebılırmısnz, forumlarda 1 milyara kadar vurdugu söylenıyor, ancak benım yaptıgım en fazla 400 m damage, başka bir püf noktası falan varsa bilgi verisenız sevinirim ouelz kafalık falan hepsi var
  • haunt54 H kullanıcısına yanıt
    püf noktasını bilmiyorum ama;

https://www.youtube.com/watch?v=4ArNK5CW7qQ videosu burada..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fahrettin75

Diyelim ki elimizde kukri var. Fetish Army aktif mi yoksa pasif mi seçmek gerekir?

1 - Hex
    2 - Spirit Walk
    3 - Summon Zombie Dogs
    4 - Gargantuan

Ben aktif seçiyorum pasifide eklediğim zaman bir süre sonra kayboluyor fetishler sanırım, pek incelemedim ama ne zaman pasifde fetishi aktif etsem skill ile çıkardıklarımda kayboluyorlar ayrıca pasiften gelen fetishler üzerinde ki sette bulunan fetish army dmg bonusundan yararlanamıyor

zuni set şu açıdan yararlı devamlı arkanda fetish oluyor kukride bazı anlar oluyor ki skill cd de kalıyor ya da fetishleri çıkardın öldün bunun için beklemek zorundasın ilerleyebilmek için ben zuni ile kukriyi bir kullanıyorum slam dance için devamlı açık geziyorum bu da dmg ortalamı 20m lere çıkartıyor.

gargantuan ı bazen açmayı unutuyorum bile ben, zombie dogs skillerimin arasında yok. kısacası bu kadar extra dmg aramaya bence pek gerek yok fetishler yetiyor giy zuniyi sol click gez ortada kasmaya gerek yok :)

benim kullandığım pasif şu şekilde pierce the veil - grave injustice - gruesome feast - sprit vessel bazen sprit vessel değiştiriyorum farklı şeyler arıyorum 4ncu pasif e ne koyacağımı tam olarak bulamadım şimdilik bu işimi görüyor

Plague of Toads - Piranhas - Gargantuan - Spirit Walk - Fetish Army - Big Bad Voodoo skillerini kullanıyorum ben

yorum için teşekkürler hocam. Şu an bir bug dan dolayı pasiften gelen fetishler zuni setinden dolayı gelen fetishleri öldürüyor. Umarım yeni patchte düzeltirler.

skillerimiz benzer aslında sadece ben plague toads - piranhas yerine poison dart - acid cloud kullanıyorum. Zombie dogs şimdilik kullanmaya devam ediyorum. Hatta Tall Man Finger yüzüğü ile gargantuan yerine zombie dog gargantuan kullanmanın çok faydalı olduğunu söylüyolar eu forumda. Skillerde ölmemek için spirit vessel kullanıyorum fakat bir çok yüksek seviyedeki WD arkadaşım buna ihtiyaç duymuyor.

• fahrettin75 F kullanıcısına yanıt
    bende sprit vessel kullanmıyordum esasında ama ben ölümü daha az süreye indirmek için bunu kullanıyorum şimdilik en son ne zaman öldüğümü hatırlamıyorum açıkçası hee önemlimi ölmemek kısmen exp bonus olayını bir süreliğine kaybediyorsun bu da senin exp ne kadar önem verdiğin ile alakalı

eu forumdakilerin dog gargantuan olayı ise dediğim gibi bazen açmayı bile unutuyorum pek ihtiyacım olmuyor anca tek dönersem kısmen işime yarıyor kalabalık bir grubu dağıtmak için zaman zaman gargantuan vurana kadar ölmüş oluyor zaten o yüzden aman aman bir durum değil benim açımdan

Zaten kendine community den wd partyleri bulursan doğru düzgün skill bile kullanmıyorsun yaptığın tek şey sol click :)
  • ben birşeyi anlamadım..
    diyelim ki zuni setim var.. fetish army skill ini actim, fetishler olene kadar benimle geziyor.. burası ok.
    zuni olmasına ragmen passive den gelen fetishler olene kadar kalmiyor mu?
    yada fetish army skill i kullanmiyorsam sadece passive den gelenlere zuni set etki etmiyor mu?
    ben 30-40 fetish ile sonsuza kadar gezme hayali kuruyordum :)
  • moncher M kullanıcısına yanıt
    Kukri de DPS rollemişsin, çok mu düşüktü? Bunun yerine CHD rollesen daha iyi değil mi?
  • hitman kullanıcısına yanıt
    yalan olmasın tam hatırlayamıyorum ama 2090 gibi bir şeydi galiba o yüzden dps i seçtim ama chd yi de yükseltmeye çalışsam da muhtemelen 3 aşağı 5 yukarı yine aynı değerlerde olurdu diye tahmin ediyorum zaten şuan kötü değil buffsız 11 14m arası değişiyor crt
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.