Şimdi Ara

Windows 10X internete sızdırıldı: İşte yeni işletim sisteminin arayüzü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
3
Favori
21.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • can462008 kullanıcısına yanıt
    Bildiğin öyle zaten, Dosya Gezgini tam iPadOS ya da Chrome OS'takiyle birebir benziyor. Sadece taşınabilir bellek okuyan ve OneDrive'a erişim sağlayabiliyor.

Amaçları da zaten düşük donanımlı bilgisayarlar ve Chrome OS gibi işletim sistemlerine karşı bir işletim sistemi üretmekti. Win32 desteğine de kavuşursa ve iyi bir Dosya Gezgini gelirse Chrome OS gibi işletim sistemlerine karşı koyabilir gibi duruyor.

• W10 sahiplerine ücretsiz yükseltme verecekler mi
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    Ne yazikki o yuzden macos akar
  • Bu Windows 10'a bir yükseltme niteliğinde değilde, 1- windowsa alışmış ve diğer işletim sistemlerini daha önce hiç kullanmamış veya kullanamayanlar 2- sistemi windows 10 için yeterli olmayanlar için en uygun windows çözümü olmuş. Gayette iyi olmuş bence. Tabii desteğin kesilmemesi çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 15 Ocak 2021; 14:37:30 >
  • Bir bu windows 7 cilerden bir de assassins Creed 2 den başkası yalan diyenlerden usandik
  • gowlet kullanıcısına yanıt

Ben de vasat sevici tayfa nerede diyordum. W7 bitti arkadaşlar, dönemine göre iyiydi, bitti gitti sizler tarikat gibisiniz XP yi de yıllarca övüp durdunuz.

Neyse bir 5 sene sonra bu sesler de kesilir.

• Suppordle kullanıcısına yanıt
    Ondan sonraki 10 yıl da W10 u överler. Bitmez bu modeller.

• Bir gün bulut gaming olayı yayılıp her oyunu düşük geçikme değerlerin de oynatmayı başardığında işte o gün windows'u çöpe atacağım.
  • Linux, Android vs benzeri birşey olmuş bu.

Şimdi bi de buna alışacağız artık desenize.

Bi rahat durmuyorki arkadaş bizim şu Bill..

• Dün Windows 7 kurdum, offline güncelleştirmeleri yükledim. Bir şekilde faceit anticheat de çalışsaydı dönmezdim w10 a. Tarkov gibi bir oyunda fps 120-130 lardan 200 üstüne çıkınca insan bir ne oluyor diyor.

• Bende atom işlemcili 2 GB Ramli Windows 8 tablet pc var. Ona olur mu bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithium -- 16 Ocak 2021; 12:57:20 >
  • arayüze bakılırsa mac os’a özenilmiş, kötü gözükmüyor deneyip göreceğiz SENİ ÖLENE KADAR SAVUNACAĞIZ WİNDOWS(dedi kali linux işletim sistemi kullanırken..)
  • Simdi by chrome osa mi rakip?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Bir bu windows 7 cilerden bir de assassins Creed 2 den başkası yalan diyenlerden usandik

AC2 güzel oyundu ama Ezio gibi karakter gelmedi hala.

• 5.millenium faciasıda tamam...

• Pöç.

• Bir tık MacOs varî olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok Win7 yok WinXP arkadaşlar biraz yeniliğe açık olun. Yeniliğe ayak uydurmayan ve direten yok olmaya mahkumdur. Kendi kabuğunuzdan çıkın, değişiklikten farklılıklardan bu kadar korkmayın en fazla kullanımda biraz zorlanırsınız sonra alışırsınız.

• Windows 7 çıktığında gerici arkadaşları geçmeye razı edemedik illa xp deyip durdular, sonra geçtiler 7 ye tapmaya başladılar, şimdi halen windows 7 ye takılı kalmış gelişmeyen bi zihniyet var.Yakında windows 10 fanları da oluşur nasıl olsa.Windowsta en kötü şey bilgisayarı bitiren otomatik güncelleme işi var.Onu kapatmayı becerince windows 10 yanında 7 filan çöp.Update ve telemetry kapatacaksın tabi azcıkta düzgün bi bilgisayarın olacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.