Şimdi Ara

Windows 10X internete sızdırıldı: İşte yeni işletim sisteminin arayüzü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
3
Favori
21.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Küçük bir eklenti yaparlar eski win10 görüntüsüne döner sıkıntı dğeil maksat oyunlar'da vs.lerde arkada çalışan gereksiz servisler olmasın yeter bize

• Suppordle kullanıcısına yanıt

Aynı fikirdeyim ama şu w10un ayarlar kısmına hala alışamadım. Oyuncak gibi güzelim denetim masası. Denetim masası hala var tabi ama ayarlar kısmı çok kötü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden bütün firmalar Apple firmasının ürünlerini taklit etmeye başladı?

W7 hangi konuda vasattı? Desteği kesersen vasat kalır tabi. Övdüğün W10 kadar kaç işletim sistemi her aldığı güncellemede ayrı ayrı hatalar icat etti acaba? Gördüğüm en sıkıntısız OS Windows 7’ydi. Kullanıcı deneyiminden bihaber, işi gücü korsan oyun oynayıp korsan yazılım yükleyen size pabuç mu bırakıcam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gowlet -- 16 Ocak 2021; 13:12:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gowlet

Yok hacı. W7 gibisi gelmedi gelmeyecek de..

w7 güzeldi fakat tek bir eksiği vardı directsound, ses kartları çöp olmuştu. bence en güzeli xp

• kurumdaki bilgisayarlarda win7 var, mecbur kullanıyoruz. kullandığım her gün win10'in varlığına şükrediyorum insanlar nasıl win7de kalabiliyor anlamıyorum

• gowlet kullanıcısına yanıt

Nerden biliyorsun gülüm korsan oyun oynadığımı? Sen kahin misin?

Nerden biliyorsun her seferinde W7’yi öven tayfa olduğumu, kahin misin?
  • Sende bir sıkıntı var galiba. Neyse hocam allah kurtarsın kaçtım ben.

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    Valla IT ciyim 250 den fazla clienta hizmet veriyoruz ben bile alışamadım. Hatta bazı ayarları da denetim masasından kaldırdılar bu beni üzeer :)
  • @sanitarium87audgy 2 zs çöp olmuştu

• Denetim masası ve aygıt yöneticisi tasarımı değişmiş mi? Ben oraya bakarım.  

• Mihoku kullanıcısına yanıt
    Ben sana söyleyim nedenini, Apple'ın yaptığını yapamıyorlarda bu yüzden. Adamların bilgisayarında neredeyse arıza kelimesi yok gibi bir şey. Her alınan ürün minimum 5 sene rahat götürüyor. Yazılımsal olarak ta kimseyi mahçup bırakmıyorlar. Haliyle tüm firmalar bu adamların ürünlerini taklit ediyor.

• hopeyoung H kullanıcısına yanıt

Yalnız bu W7 ya da Xp'yi övenler, bazıları gibi Vista ya da W8 çıkar çıkmaz atlayıp, yeni ise en iyidir diyen tayfa değil. Bir de o tayfa var. Altlarından crackli kullanma şansını al, yarısından çoğu zırıl zırıl olur. O zaman ne iyiymiş ne kötüymüş biraz kafa kullanmaya, eleştirmeye başlarlar.

• Spider_hip kullanıcısına yanıt

Hiçbir şey anlamadım ama sanırım destekleyen minvalde yorum yaptın. Olsun.

• konu takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hopeyoung H kullanıcısına yanıt

Xp ve W7'yi ben de gerçekten başarılı buldum evet. Microsoft'un ilk çıktığında W10'a zorlama geçirme fiyaskosunu rezalet buldum, ondan önce tabletlik W8 de ki başlat tuşu yüzünden tüketicisi ile kavga etmesini, siz ne bilirsiniz diye çıkışmasını rezalet buldum. Çok iş yeri bu W10 için zorlamalar, sürekli çıkan popup'lar yüzünden verilerini kaybetti, davalar açıldı. Sistemin başarısı ile insanları geçmeye teşvik etmek varken, zorlayarak irrite ettiler. Başlangıçta istatistiksel olarak en başarısız işletim sistemlerinden biri ünvanını aldı. Sonraki güncellemeler ile epey bir kurtardı. Ben de 1,5 senedir W10 kullanıyorum, bir sıkıntım yok. Daha da iyiye gideceğini umuyorum. Ama Microsoft diğer yazılım firmalarına göre belirgin başarısız bir firma bana göre, şayet işletim sisteminde de aynı haklara sahip rakipleri olsa, aynı ie/edge ürünü gibi dibi boylayacak kalitede ürün çıkartıyor. Ie bunun çok belirgin bir örneği. İşletim sistemi ile dayatma, önyüklü getirme gibi aşırı headstart'ına rağmen, tüm web teknolojilerini 4-5 sene geriden takip ederek tüm pazar payını kaybetti. En sonunda yapamadıklarını zaten kabullenerek google'ın chromium'una geçmek durumunda kaldılar.

• indirme linki var mı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.