Şimdi Ara

Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
56
Favori
98.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    N sürümler Media Player, movie maker, dvd maker vs. uygulamaları önyüklü değildir. Ama sonradan yuklenebilir.
    KN durumu kore pazarına yoneliktir.

E surumlerde tarayıcı uygulamaları önyüklü değildir. Yine istenirse sonradan yüklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 22 Ocak 2018; 11:44:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman Multiple Editions olani mi yoksa normal Education'ı mı indirmemi önerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cgunay kullanıcısına yanıt
    Multiple editions indirebilirsiniz. Yalnız elinizde hangi edition un lisansı varsa o edition olarak kurup kullanabilirsiniz.

• Teşekkürler lisans hiç yok zaten kendisi verdi.

Hem Türkçe hem İngilizce satın aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 pro için geçerli mi ?
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    multiple sürümünün içinde pro sürümü mevcut hocam
  • multiple sürümünün ingilizcesini alan oldu mu?
  • Mezun olma arefesindeyim, aklıma yeni düştü mezun olmadan okulun nimetlerinden yararlanmak.
    Hocam sağ olsun bana hesap açmış şu an Win10 Edu sürümünü indiriyorum. Benim sormak istediğim bir husus var arkadaşlar, kısmetse haziran ayında mezun olacağım. Mezun olduktan sonra bu indirmiş olduğum Windows 10'un lisansı mı iptal olacak yoksa Microsoft Imagine hesabım mı iptal olacak?

Umarım ikincisidir.

Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilirse çok mutlu olurum, iyi günler.
  • Anadolü Üniversitesi AÖF okuyup da buradan windows 10 lisansı alabilen oldu mu arkadaşlar ?
  • Arkadaşlar istanbul unv. öğrenci olarak win 10 indiremiyorum uygun değilsiniz diyor, muhendislik seçince çıkıyor ama bu sefer öğrenci o bölümde değil. 9.95$ ödememiz mi gerek illa. müh. okumadan indiren var mı?
  • draw1907 kullanıcısına yanıt
    Ben mühendislik okumuyorum ama indirmiştim. Okulla alakalı.
  • Giriş yaptım lakin "operating systems" veya windows şeklinde yazılar göremedim.Kalktı mı artık olmuyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İyi Kötü ve Çomar -- 22 Mayıs 2018; 19:21:8 >
  • Education için geçerli olan key pro sürümlerinde kullanılabiliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim okulum Gebze Teknik Üniversitesi kayıtlı ama mailimi kabul etmiyor. Okulun bilgi işlem daire başkanlığı ile iletişime geçin diyor. Ben de butonu kullanarak oradan yazdım bakalım ne olacak.
  • Akdeniz Üniversitesi öğrencisiyim. Windows 10 olarak sadece "IOT Core For Minnowboard Max 32-bit (English)" Oysa Win10 PRO'ya lisans atacağım diye sevinmiştim..
  • Arkadaşlar okulun verdiği kaybettim. Ancak Windows 10 şuan yüklü ve key microsoft heaabıma tanımlı. Şimdi format atsam o hesapla oturum açsam sorun olur mu?

• arkadaşlar öğrenci numaram ile hesap 2015te açılmış. o hesaba gönderilen emaildeki kaydı etkinleştir linki hata veriyor bu yüzden imagine microsoftta oturumumu açamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskikarateci -- 19 Ocak 2019; 19:26:13 >
  • eskikarateci kullanıcısına yanıt
    MS hesabı ile imagine e giriş yap. Doğrulama kısmında okul e posta adresini ver. Okul e posta adresine doğrulama linki gelecektir.

2015'te gönderilen linkin bugün çalışmasını bekleyemezsin, kullanılmadığı için link iptal olmuştur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Embedded sürümlerde yükseltme şeklinde kurulum desteği yoktur. Üst sürüme geçerken baştan kurulum yapılır. Bu öğrencilere sunulan sistemlere has değil, parayla satın alınan embedded sürümler dahil hepsi için geçerlidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu education ile multiple editions arasında farklar nelerdir birisi açıklayabilir mi? education aldım ama az önce farkettim 4 paket vardı. Multiple editions almam gerekiyor gibi sanki :(

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.