Şimdi Ara

Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
56
Favori
98.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hahsjdkcl bağlantı da sıkıntı vardı sanırım. Yeterince silmeye çalıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradan indirilen ürünlerde kurulum sırasında urun anahtarını tanımama problemi çıkabiliyor. Ürün anahtarını tanımadığından kuruluma devam edemiyorsunuz. Kurulumda urun anahtarı sormayı kapatmak için //sources/ei.cfg içinden vl değerini 0 yapın. Bu sayede anahtarı kurulumdan sonra girip sorunu aşabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipli jeton kullanıcısına yanıt
    dediğin gibi yaptım ancak imagine storeunda win8.1 keyivar sadece. win10 onthehubın benim üni için açılmış olan sayfasında. oradaki hesabın kaydını yine tamamlayamıyorum. yeni gönderilen tamamlama linkleri de kırık

• keyim var, isoyu nereden indirebilirim. Microsoft un kendi aracı hata veriyor.

• Dreamspark gene değişmiş. Azure'a yönlendiriyor. Azure'a girdikten sonra yazılımları almak için
    bu sayfayı açın.
    https://portal.azure.com/?Microsoft_Azure_Education_correlationId=feca45c7-a3fa-46c3-a5b7-01d0b722d8de#blade/Microsoft_Azure_Education/EducationMenuBlade/quickstart

Link uçmuş olduğundan yenilendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 17 Nisan 2019; 12:15:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 10 iso aracı sayfasına girin f12 ye basarak geliştirici seçeneklerini açıp oradaki mobil tuşuna basın, daha sonra sayfayı yenileyin direk olarak indirme seçeneği çıkar idm ve gibi programlarla bu yöntemle indirebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipli jeton

Dreamspark gene değişmiş. Azure'a yönlendiriyor. Azure'a girdikten sonra yazılımları almak için
    bu sayfayı açın.
    https://portal.azure.com/?Microsoft_Azure_Education_correlationId=feca45c7-a3fa-46c3-a5b7-01d0b722d8de#blade/Microsoft_Azure_Education/EducationMenuBlade/quickstart

Link uçmuş olduğundan yenilendi.
    Kafamı karıştırdı biraz Eğitim - Yazılım bölümünde Windows 10 Education N, Version 1809 var bunu kullanabilir miyiz? Açıklamasını tam anlamadım. Bir de windows 10 pro diyor ama bu alınmıyor galiba.

• White Death kullanıcısına yanıt
     Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark)

Eğitim-yazılım kısmı nerede oluyor acaba ? Yeni tasarıma geçtikten sonra bulamadım :(
  • İmagine'e giriş yaptıktan sonra yukarıda verdiğim bağlantıya tıkla. Eğitim yazılım hemen karşında.

• ipli jeton kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yazılım sayfasına girebildim ama erişim izni yok uyarısı ile karşılaşıyorum. Üniversite BT departmanına soracağım bu durumu. İşin garip yanı daha önce lisansları görebilmiştim ama kod al butonuna tıklamamıştım. Şimdi hiç göremiyorum.  Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark)
  • xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    Windows 10 sürümünü her öğrenci alamıyor. Üniversitesi ve bölümüne bağlı. Sadece Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update'i herkes alabiliyor.

• AÖF maili ile çok rahat bir şekilde lisans alınabiliyor.
    Win 10 pro ve Office 365 lisanslı olarak AÖF mailimle birlikte kullanıyorum.

Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark)
  • Markette Windows 10'un Server Tarafındaki karşılığı olan Server 2016'da mevcuttur. Onu da deneyebilirsiniz.

• WoLeRiNe kullanıcısına yanıt
    Bende almıştım AÖF den halen win pro kullanıyorum.
  • Site iyice sapıtmaya başladı. Daha önce 64 bit linkine tıklayınca 32 bit indirmişti. Bugün tıkladım bu sefer 64 bit indirdi. Ama bu seferde türkçe yerine Tayvan dilinde indirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

Bende almıştım AÖF den halen win pro kullanıyorum.
    Merhaba siz nasıl aldınız daha önce 8.1 almıştım bende aöf le şimdi windows 10 alamadım birde bu sürümlerin süresi var mı acaba
  • sile S kullanıcısına yanıt
    2015 de almıştım.Hatırladığım kadarı ile multiple key almıştım öyle pro kurmuştum diye hatırlıyorum.
    Süre sınırı yok key sizde olduğu sürece.
  • İyi günler. Bende W10 gözükmüyor. 8.1 var sadece. Onun keyi de uymuyor.
  • WoLeRiNe kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin hocam bende siteye kaydoldum ama şöyle bir şey var. Abonelik sözleşmesi bu bize yarın öbür gün AOF ücret falan filan çıkarmasın ? Hocam ona göre bende sözleşmeyi kabul edip Windows 10 almayı planlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.