Şimdi Ara

Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
330
Cevap
59
Favori
77.752
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 10 >> Windows 10 - Üniversitelere Özel Ücretsiz Lisans Alma Rehberi (OnTheHub - Dreamspark)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1014 Mesaj
    edit:
    yanlis oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anldrms34 -- 7 Nisan 2017; 9:49:53 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Quoand

orda çıkan ibare keyinize ulaşma süresi arkadaşlar lisans süresi değil takmayın ordaki ibareleri

Temel erişim olarak indirdim, key de geldi fakat bu nedir tam olarak anlamadım. 31 gün içinde etkinleştirme mi istiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: The_Insider

quote:

Orijinalden alıntı: Quoand

orda çıkan ibare keyinize ulaşma süresi arkadaşlar lisans süresi değil takmayın ordaki ibareleri

Temel erişim olarak indirdim, key de geldi fakat bu nedir tam olarak anlamadım. 31 gün içinde etkinleştirme mi istiyor?

hocam keyi aldıktan sonra sayfada keye erişme 31 gün sonra siliniyor sayfadan keye birşey olmuyor alıp not defterinde saklicaksınız sadece

• Yüzbaşı
    275 Mesaj

Tamamdır hocam teşekkür ederim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Quoand kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

asıl önemli olan 10 pro ile arasında ne farklar var ? kullanıma etki eden bişey var mıdır arkadaşlar ?

netten aradaki farkları araştırırım vaktim olunca ama kullanıcı yorumu alsam daha iyi olur diye düşünüyorum. 10 pro kullanıp bunu deneyen var mı ?
    |
    |
    Gigabyte Sumo Y 700W kasa // i5 9400 // Asus Prime H310m-k R2 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra II 480GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Creative Sound Blaster Omni // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Binbaşı
    1480 Mesaj
    Şu an galiba son versiyon professional. Win7 deki gibi ultimade falan yok galiba. Peki 1. mesajda verilen versiyon ile prof arasında ne gibi farklar var. Bilen yazabilir mi? 8.1 öğrenci versiyonu kullanıyorum şu an win10 prof dan farkı yoksa ge.meyi düşünüyorum.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    "Your school does not have a web store, please visit the OnTheHub eStore to see products available to you."

Sanırım yapabileceğim bir şey yok?
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: Everest K-9020 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1030 Mesaj
    Laptobuma Win10 Pro kurdum. Sadece tek cihaza win10 keyi tanımlanıyor bende. İstanbul üni.'de her windows versiyonunda sadece tek cihaz için key veriyor win7 de bu şekilde. Core, Home, Pro, Edu farklı türleri seçemiyosunuz en az bi tanesi mevcut kullanımdaysa. Galiba öğretim üyelerinde bu sınır yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eak101 -- 17 Haziran 2017; 17:49:43 >
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

AOF için oluyor ama premium nasıl alınır onu bilmiyorum. Ben talepte bulundum ama kim ilgileniyor bilmiyorum

Nasıl yapılıyor acaba? Ben yapamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    OnTheHub hesabımda birden fazla win10 sürümü tanımlı arkadaşlar, hali hazırda edu. sürümünü kullanıyorum.

multiple sürümünün keyini girmeye çalıştığımda ürün anahtarını tanımlayamadı.

neden böyle oldu anlayamadım. ya anahtar da sorun var yada kullandığım sürüm yükseltme yapılamıyor. ayrıca orada indirme bağlantısı mevcut, indirme işlemi yapmadan key girmeye çalıştım.

sorunu anlamayadım.

birde win10 edu sürümü ile multiple sürümü arasında ne fark var, özellikle win defender tarafında bir fark var mı, anti.virüs program kullanmama kararı aldım da.

--------

Konu hakkında bilgisi olan varsa cevap bekliyorum.

Ryzentosh

Sapphire RX5700 XT NITRO+ I Ryzen 5 2600@4.00-1.3v I Arctic Freezer 34 eSports DUO I MSI B450 Tomahawk I FSP Hyper 650W I Sharkoon AM5 Window I Samsung 860 EVO 500GB I Kingston 16G(2x8) HyperX 3200mhz I WD Elements 2TB I WD Green 2TB I Toshiba 1TB I LG IPS 21.5" I Corsair Gaming Scimitar Pro I Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Speed I Xiaomi Redmi Note 5
  • Onbaşı
    16 Mesaj

halihazırda edu yüklü ise pro keyi kabul etmez çünkü bu iki sürüm arasında geçiş tanımlanmamakta. temel kullanıcı için hiçbir fark yok denebilir. defender aynı.
    |
    |
    aschil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hmmmm, teşekkür ettim.
    |
    |
    ibrahimseyda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzentosh

Sapphire RX5700 XT NITRO+ I Ryzen 5 2600@4.00-1.3v I Arctic Freezer 34 eSports DUO I MSI B450 Tomahawk I FSP Hyper 650W I Sharkoon AM5 Window I Samsung 860 EVO 500GB I Kingston 16G(2x8) HyperX 3200mhz I WD Elements 2TB I WD Green 2TB I Toshiba 1TB I LG IPS 21.5" I Corsair Gaming Scimitar Pro I Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Speed I Xiaomi Redmi Note 5
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    üniversitemin bana verdiği maili nerden öğrenebilirim
    |
    |

Murat hocam win10 key işini hallettim etkinleştirildi şu an.

Bizim üniversitenin web office anlaşması da var web üzerinden kullanabiliyorum office i fakat arkadaşım web üzerinden olmayanın normal pcye kurulan office uygulamalarının da öğrencilere ücretsiz olduğunu söyledi. Doğru mudur nasıl ulaşırım web işi pek hoşuma gitmedi açıkçası.
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.